Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: IV liga okręgowa F2 Żak Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-02

1TALENT POZNAŃ - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-0211:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)1:1
2UNIA Swarzędz - SF LUBOŃ2017-04-0211:20Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)0:2
3VICTORIA WYSOGOTOWO - TALENT POZNAŃ2017-04-0211:40Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)1:4
4KADET KOZIEGŁOWY - UNIA Swarzędz2017-04-0212:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)3:1
5UNIA Swarzędz - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-04-0212:20Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)3:0
6SF LUBOŃ - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-0212:40Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)2:0
7TALENT POZNAŃ - UNIA Swarzędz2017-04-0213:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)2:0
8VICTORIA WYSOGOTOWO - SF LUBOŃ2017-04-0213:20Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)0:3
9SF LUBOŃ - TALENT POZNAŃ2017-04-0213:40Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)5:0
10KADET KOZIEGŁOWY - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-04-0214:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)1:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-30

11TALENT POZNAŃ - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-04-3010:00Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)3:1
12SF LUBOŃ - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-3010:20Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)0:0
13TALENT POZNAŃ - UNIA Swarzędz2017-04-3010:40Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)2:1
14VICTORIA WYSOGOTOWO - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-3011:00Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)0:1
15SF LUBOŃ - TALENT POZNAŃ2017-04-3011:20Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)1:2
16UNIA Swarzędz - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-04-3011:40Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)3:0
17UNIA Swarzędz - SF LUBOŃ2017-04-3012:00Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)1:3
18TALENT POZNAŃ - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-3012:20Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)1:1
19KADET KOZIEGŁOWY - UNIA Swarzędz2017-04-3012:40Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)3:0
20SF LUBOŃ - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-04-3013:00Talent Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)4:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-05-06

21UNIA Swarzędz - TALENT POZNAŃ2017-05-0610:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1
22SF LUBOŃ - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-0610:20Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)5:0
23UNIA Swarzędz - SF LUBOŃ2017-05-0610:40Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:0
24VICTORIA WYSOGOTOWO - KADET KOZIEGŁOWY2017-05-0611:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3
25KADET KOZIEGŁOWY - UNIA Swarzędz2017-05-0611:20Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)2:1
26SF LUBOŃ - TALENT POZNAŃ2017-05-0611:40Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)2:1
27SF LUBOŃ - KADET KOZIEGŁOWY2017-05-0612:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:2
28TALENT POZNAŃ - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-0612:20Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:0
29KADET KOZIEGŁOWY - TALENT POZNAŃ2017-05-0612:40Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2
30VICTORIA WYSOGOTOWO - UNIA Swarzędz2017-05-0613:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-05-21

31SF LUBOŃ - UNIA Swarzędz2017-05-2113:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)0:0
32KADET KOZIEGŁOWY - TALENT POZNAŃ2017-05-2113:50Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:0
33SF LUBOŃ - KADET KOZIEGŁOWY2017-05-2114:10Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)4:1
34UNIA Swarzędz - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-2114:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:0
35KADET KOZIEGŁOWY - UNIA Swarzędz2017-05-2114:50Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:1
36VICTORIA WYSOGOTOWO - TALENT POZNAŃ2017-05-2115:10Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)0:4
37SF LUBOŃ - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-2115:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:0
38UNIA Swarzędz - TALENT POZNAŃ2017-05-2115:50Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)0:2
39VICTORIA WYSOGOTOWO - KADET KOZIEGŁOWY2017-05-2116:10Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)0:2
40TALENT POZNAŃ - SF LUBOŃ2017-05-2116:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-06-04

41KADET KOZIEGŁOWY - SF LUBOŃ2017-06-0411:00Kadet Koziegłowy (Napachanie )2:1
42VICTORIA WYSOGOTOWO - TALENT POZNAŃ2017-06-0411:20Kadet Koziegłowy (Napachanie )0:3
43UNIA Swarzędz - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-06-0411:40Kadet Koziegłowy (Napachanie )4:0
44SF LUBOŃ - TALENT POZNAŃ2017-06-0412:00Kadet Koziegłowy (Napachanie )1:1
45VICTORIA WYSOGOTOWO - KADET KOZIEGŁOWY2017-06-0412:20Kadet Koziegłowy (Napachanie )0:3
46TALENT POZNAŃ - UNIA Swarzędz2017-06-0412:40Kadet Koziegłowy (Napachanie )0:2
47KADET KOZIEGŁOWY - TALENT POZNAŃ2017-06-0413:00Kadet Koziegłowy (Napachanie )1:1
48SF LUBOŃ - UNIA Swarzędz2017-06-0413:20Kadet Koziegłowy (Napachanie )2:0
49VICTORIA WYSOGOTOWO - SF LUBOŃ2017-06-0413:40Kadet Koziegłowy (Napachanie )0:3
50UNIA Swarzędz - KADET KOZIEGŁOWY2017-06-0414:00Kadet Koziegłowy (Napachanie )0:1