Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga Grupa płn.

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2016-11-13/2017-03-11

11922 LECHIA Kostrzyn - ZIELONI Lubosz2016-11-1313:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:1
2GKS Dopiewo - Iskra Szydłowo2016-11-1313:30GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:2
3GLKS WYSOKA - Luboński 1943 Luboń2016-11-1313:30GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)3:0 V
4GROM Plewiska - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2016-11-1313:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:1
5HURAGAN Pobiedziska - KOTWICA Kórnik2016-11-1313:30Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:1
6WARTA Międzychód - Pogoń ŁOBŻENICA2016-11-1313:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:2
7SPARTA Oborniki - Nielba Wągrowiec2016-11-1313:30Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:3
8UNIA Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka2017-03-1114:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2


Kolejka: 17 w dniach 2017-03-18/2017-03-19

9UNIA Swarzędz - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-03-1814:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)6:2
10Lubuszanin Trzcianka - SPARTA Oborniki2017-03-1811:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)2:0
11Nielba Wągrowiec - WARTA Międzychód2017-03-1814:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:0
12Pogoń ŁOBŻENICA - HURAGAN Pobiedziska2017-03-1914:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)0:0
13KOTWICA Kórnik - GROM Plewiska2017-03-1814:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:1
14TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GLKS WYSOKA2017-03-1815:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:0
15Luboński 1943 Luboń - GKS Dopiewo2017-03-1814:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:5
16Iskra Szydłowo - ZIELONI Lubosz2017-03-1815:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)1:2


Kolejka: 18 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

171922 LECHIA Kostrzyn - Iskra Szydłowo2017-03-2515:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)0:2
18ZIELONI Lubosz - Luboński 1943 Luboń2017-03-2614:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)11:1
19GKS Dopiewo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-03-2516:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)3:1
20GLKS WYSOKA - KOTWICA Kórnik2017-03-2614:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)3:1
21GROM Plewiska - Pogoń ŁOBŻENICA2017-03-2516:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:0
22HURAGAN Pobiedziska - Nielba Wągrowiec2017-03-2615:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:0
23WARTA Międzychód - Lubuszanin Trzcianka2017-03-2516:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:1
24UNIA Swarzędz - SPARTA Oborniki2017-03-2514:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:2


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

25SPARTA Oborniki - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-04-0115:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:1
26UNIA Swarzędz - WARTA Międzychód2017-04-0116:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2
27Lubuszanin Trzcianka - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0116:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)4:0
28Nielba Wągrowiec - GROM Plewiska2017-04-0115:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:2
29Pogoń ŁOBŻENICA - GLKS WYSOKA2017-04-0215:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)2:1
30KOTWICA Kórnik - GKS Dopiewo2017-04-0115:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:2
31TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ZIELONI Lubosz2017-04-0115:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:0
32Luboński 1943 Luboń - Iskra Szydłowo2017-04-0116:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:9


Kolejka: 20 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

331922 LECHIA Kostrzyn - Luboński 1943 Luboń2017-04-0816:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)5:2
34Iskra Szydłowo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-0815:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)0:1
35ZIELONI Lubosz - KOTWICA Kórnik2017-04-0914:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:0
36GKS Dopiewo - Pogoń ŁOBŻENICA2017-04-0817:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:1
37GLKS WYSOKA - Nielba Wągrowiec2017-04-0915:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)3:2
38GROM Plewiska - Lubuszanin Trzcianka2017-04-0816:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:2
39UNIA Swarzędz - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0816:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:0
40WARTA Międzychód - SPARTA Oborniki2017-04-0817:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:0


Kolejka: 21 w dniach 2017-04-13/2017-04-15

41WARTA Międzychód - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-04-1517:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:1
42SPARTA Oborniki - HURAGAN Pobiedziska2017-04-1514:00Pobiedziska, Kiszkowska 70:1
43UNIA Swarzędz - GROM Plewiska2017-04-1514:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)2:0
44GLKS WYSOKA - Lubuszanin Trzcianka2017-04-1513:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)1:1
45Nielba Wągrowiec - GKS Dopiewo2017-04-1515:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:0
46Pogoń ŁOBŻENICA - ZIELONI Lubosz2017-04-1515:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)0:0
47KOTWICA Kórnik - Iskra Szydłowo2017-04-1512:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:2
48TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Luboński 1943 Luboń2017-04-1317:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)11:1


Kolejka: 22 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

491922 LECHIA Kostrzyn - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-2211:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)0:0
50Luboński 1943 Luboń - KOTWICA Kórnik2017-04-2216:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:10
51Iskra Szydłowo - Pogoń ŁOBŻENICA2017-04-2215:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)4:0
52ZIELONI Lubosz - Nielba Wągrowiec2017-04-2314:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:1
53GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka2017-04-2217:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:2
54UNIA Swarzędz - GLKS WYSOKA2017-04-2216:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)5:1
55GROM Plewiska - SPARTA Oborniki2017-04-2217:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:3
56HURAGAN Pobiedziska - WARTA Międzychód2017-04-2212:30Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:4


Kolejka: 23 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

57HURAGAN Pobiedziska - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-04-3015:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0
58WARTA Międzychód - GROM Plewiska2017-04-2917:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:1
59SPARTA Oborniki - GLKS WYSOKA2017-04-2915:00Szamotuły, Sportowa 65:1
60UNIA Swarzędz - GKS Dopiewo2017-04-2914:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)5:2
61Lubuszanin Trzcianka - ZIELONI Lubosz2017-04-2916:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)1:2
62Nielba Wągrowiec - Iskra Szydłowo2017-04-2915:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:1
63Pogoń ŁOBŻENICA - Luboński 1943 Luboń2017-04-3016:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)11:0
64KOTWICA Kórnik - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-2915:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:1


Kolejka: 24 w dniach 2017-05-03/2017-05-10

651922 LECHIA Kostrzyn - KOTWICA Kórnik2017-05-0314:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)0:1
66TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Pogoń ŁOBŻENICA2017-05-0315:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:1
67Luboński 1943 Luboń - Nielba Wągrowiec2017-05-0316:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:3
68Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka2017-05-0311:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)0:2
69UNIA Swarzędz - ZIELONI Lubosz2017-05-0316:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)4:1
70GKS Dopiewo - SPARTA Oborniki2017-05-0314:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:3
71GLKS WYSOKA - WARTA Międzychód2017-05-1017:30GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)0:6
72GROM Plewiska - HURAGAN Pobiedziska2017-05-0311:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)7:1


Kolejka: 25 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

73GROM Plewiska - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-05-0617:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:3
74HURAGAN Pobiedziska - GLKS WYSOKA2017-05-0715:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:1
75WARTA Międzychód - GKS Dopiewo2017-05-0617:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:1
76SPARTA Oborniki - ZIELONI Lubosz2017-05-0715:00Szamotuły, Sportowa 61:3
77UNIA Swarzędz - Iskra Szydłowo2017-05-0616:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:0
78Lubuszanin Trzcianka - Luboński 1943 Luboń2017-05-0616:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)16:0
79Nielba Wągrowiec - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-0615:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:1
80Pogoń ŁOBŻENICA - KOTWICA Kórnik2017-05-0717:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)0:1


Kolejka: 26 w dniach 2017-05-11/2017-05-14

811922 LECHIA Kostrzyn - Pogoń ŁOBŻENICA2017-05-1316:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:2
82KOTWICA Kórnik - Nielba Wągrowiec2017-05-1316:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:1
83TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka2017-05-1315:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:3
84UNIA Swarzędz - Luboński 1943 Luboń2017-05-1118:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)14:0
85Iskra Szydłowo - SPARTA Oborniki2017-05-1315:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)3:2
86ZIELONI Lubosz - WARTA Międzychód2017-05-1414:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:3
87GKS Dopiewo - HURAGAN Pobiedziska2017-05-1317:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:0
88GLKS WYSOKA - GROM Plewiska2017-05-1415:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)0:0


Kolejka: 27 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

89GLKS WYSOKA - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-05-2017:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)6:3
90GROM Plewiska - GKS Dopiewo2017-05-2017:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:1
91HURAGAN Pobiedziska - ZIELONI Lubosz2017-05-2115:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:0
92WARTA Międzychód - Iskra Szydłowo2017-05-2017:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:2
93SPARTA Oborniki - Luboński 1943 Luboń2017-05-2115:00Szamotuły, Sportowa 617:0
94UNIA Swarzędz - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-2016:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:0
95Lubuszanin Trzcianka - KOTWICA Kórnik2017-05-2016:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)8:0
96Nielba Wągrowiec - Pogoń ŁOBŻENICA2017-05-2015:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:0


Kolejka: 28 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

971922 LECHIA Kostrzyn - Nielba Wągrowiec2017-05-2716:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)3:4
98Pogoń ŁOBŻENICA - Lubuszanin Trzcianka2017-05-2817:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)1:2
99UNIA Swarzędz - KOTWICA Kórnik2017-05-2716:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1
100TARNOVIA Tarnowo Podgórne - SPARTA Oborniki2017-05-2715:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:2
101Luboński 1943 Luboń - WARTA Międzychód2017-05-2716:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:11
102Iskra Szydłowo - HURAGAN Pobiedziska2017-05-2715:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)4:4
103ZIELONI Lubosz - GROM Plewiska2017-05-2814:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:0
104GKS Dopiewo - GLKS WYSOKA2017-05-2717:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)1:1


Kolejka: 29 w dniach 2017-05-31

105GKS Dopiewo - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-05-3118:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:0
106GLKS WYSOKA - ZIELONI Lubosz2017-05-3117:00GLKS Wysoka (Wysoka, Kościelna 4A)2:0
107GROM Plewiska - Iskra Szydłowo2017-05-3117:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:3
108HURAGAN Pobiedziska - Luboński 1943 Luboń2017-05-3117:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)8:0
109WARTA Międzychód - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-3117:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:1
110SPARTA Oborniki - KOTWICA Kórnik2017-05-3117:00Kórnik, Leśna 61:1
111UNIA Swarzędz - Pogoń ŁOBŻENICA2017-05-3117:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:4
112Lubuszanin Trzcianka - Nielba Wągrowiec2017-05-3117:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)2:2


Kolejka: 30 w dniach 2017-06-03

1131922 LECHIA Kostrzyn - Lubuszanin Trzcianka2017-06-0316:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:5
114UNIA Swarzędz - Nielba Wągrowiec2017-06-0316:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)6:2
115Pogoń ŁOBŻENICA - SPARTA Oborniki2017-06-0316:00Pogoń Łobżenica (Łobżenica, ks. L. Raczkowskiego 2)2:1
116KOTWICA Kórnik - WARTA Międzychód2017-06-0316:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:3
117TARNOVIA Tarnowo Podgórne - HURAGAN Pobiedziska2017-06-0316:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)2:0
118Luboński 1943 Luboń - GROM Plewiska2017-06-0316:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:4
119Iskra Szydłowo - GLKS WYSOKA2017-06-0316:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)4:2
120ZIELONI Lubosz - GKS Dopiewo2017-06-0316:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:0