Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga Grupa płd.

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2016-11-13/2016-11-19

1BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - WICHER Dobra2016-11-1313:30Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)3:0 V
2VICTORIA Ostrzeszów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2016-11-1313:30Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)3:0
3Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - CENTRA Ostrów Wlkp.____-__-____:__DĄBROCZANKA Pępowo (Pępowo, Sportowa 1 ):
4POLONIA 1912 Leszno - PKS Racot2016-11-1313:30Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)5:0
5Obra 1912 Kościan - MKS KANIA Gostyń2016-11-1913:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )2:0
6OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - RAWIA Rawicz2016-11-1314:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)6:0
7POLONIA Kępno - Pauza: LKS Ślesin2016-11-1313:30Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)1:1
8VICTORIA Września - SKP Słupca2016-11-1313:30Victoria Września (Września, Kosynierów 1)2:0


Kolejka: 17 w dniach 2017-03-18

9VICTORIA Września - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2017-03-1816:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)3:3
10SKP Słupca - POLONIA Kępno2017-03-1811:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)5:0
11Pauza: LKS Ślesin - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.____-__-____:__Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:3 V
12RAWIA Rawicz - Obra 1912 Kościan2017-03-1816:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)0:0
13MKS KANIA Gostyń - POLONIA 1912 Leszno2017-03-1815:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)0:1
14PKS Racot - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__:
15CENTRA Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów2017-03-1814:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)1:1
16POGOŃ Nowe Skalmierzyce - WICHER Dobra2017-03-1814:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)3:0


Kolejka: 18 w dniach 2017-03-25

17BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-03-2515:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)0:1
18WICHER Dobra - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-03-2515:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)3:5
19VICTORIA Ostrzeszów - PKS Racot2017-03-2516:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)2:1
20Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - MKS KANIA Gostyń____-__-____:__:
21POLONIA 1912 Leszno - RAWIA Rawicz2017-03-2516:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)1:2
22Obra 1912 Kościan - Pauza: LKS Ślesin____-__-____:__KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )3:0 V
23OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - SKP Słupca2017-03-2514:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)0:0
24POLONIA Kępno - VICTORIA Września2017-03-2516:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)0:3


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-01

25POLONIA Kępno - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2017-04-0116:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)3:0
26VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2017-04-0112:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)1:1
27Obra 1912 Kościan - SKP Słupca2017-04-0115:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )2:0
28Pauza: LKS Ślesin - POLONIA 1912 Leszno____-__-____:__Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:3 V
29RAWIA Rawicz - Pauza: ____-__-____:__Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .):
30MKS KANIA Gostyń - VICTORIA Ostrzeszów2017-04-0116:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)0:0
31PKS Racot - WICHER Dobra2017-04-0116:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)2:0
32CENTRA Ostrów Wlkp. - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-04-0115:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)0:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

33BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-04-0816:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)1:2
34POGOŃ Nowe Skalmierzyce - PKS Racot2017-04-0815:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)2:0
35WICHER Dobra - MKS KANIA Gostyń2017-04-0916:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)3:2
36VICTORIA Ostrzeszów - RAWIA Rawicz2017-04-0816:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)1:1
37Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - Pauza: LKS Ślesin____-__-____:__:
38POLONIA 1912 Leszno - SKP Słupca2017-04-0813:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)1:1
39Obra 1912 Kościan - VICTORIA Września2017-04-0816:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )0:1
40OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno2017-04-0815:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)2:1


Kolejka: 21 w dniach 2017-04-15

41OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2017-04-1515:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)1:2
42POLONIA Kępno - Obra 1912 Kościan2017-04-1517:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)0:1
43VICTORIA Września - POLONIA 1912 Leszno2017-04-1516:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)4:0
44SKP Słupca - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__:
45Pauza: LKS Ślesin - VICTORIA Ostrzeszów____-__-____:__Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:3 V
46RAWIA Rawicz - WICHER Dobra2017-04-1517:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:4
47MKS KANIA Gostyń - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-04-1516:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)1:1
48PKS Racot - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-04-1516:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)2:1


Kolejka: 22 w dniach 2017-04-15/2017-04-22

49BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - PKS Racot2017-04-2216:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)1:1
50CENTRA Ostrów Wlkp. - MKS KANIA Gostyń2017-04-2216:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)1:0
51POGOŃ Nowe Skalmierzyce - RAWIA Rawicz2017-04-2216:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)2:1
52WICHER Dobra - Pauza: LKS Ślesin____-__-____:__Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)3:0 V
53VICTORIA Ostrzeszów - SKP Słupca2017-04-1516:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)1:0
54Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - VICTORIA Września____-__-____:__:
55POLONIA 1912 Leszno - POLONIA Kępno2017-04-2216:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)1:0
56Obra 1912 Kościan - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2017-04-2216:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )0:0


Kolejka: 23 w dniach 2017-04-23/2017-04-30

57Obra 1912 Kościan - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2017-04-2916:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )2:0
58OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - POLONIA 1912 Leszno2017-04-3011:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)1:1
59POLONIA Kępno - Pauza: ____-__-____:__Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a):
60VICTORIA Września - VICTORIA Ostrzeszów2017-04-2917:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)2:1
61SKP Słupca - WICHER Dobra2017-04-2315:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)1:0
62Pauza: LKS Ślesin - POGOŃ Nowe Skalmierzyce____-__-____:__Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:3 V
63RAWIA Rawicz - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-04-2917:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)0:3
64MKS KANIA Gostyń - PKS Racot2017-04-2915:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)3:0


Kolejka: 24 w dniach 2017-05-03

65BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - MKS KANIA Gostyń2017-05-0316:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)3:1
66PKS Racot - RAWIA Rawicz2017-05-0317:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)5:0
67CENTRA Ostrów Wlkp. - Pauza: LKS Ślesin____-__-____:__Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)3:0 V
68POGOŃ Nowe Skalmierzyce - SKP Słupca2017-05-0316:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:0
69WICHER Dobra - VICTORIA Września2017-05-0317:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)0:1
70VICTORIA Ostrzeszów - POLONIA Kępno2017-05-0315:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)1:2
71Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.____-__-____:__:
72POLONIA 1912 Leszno - Obra 1912 Kościan2017-05-0317:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)1:1


Kolejka: 25 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

73POLONIA 1912 Leszno - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2017-05-0617:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)0:2
74Obra 1912 Kościan - Pauza: ____-__-____:__KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ):
75OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów2017-05-0616:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)5:2
76POLONIA Kępno - WICHER Dobra2017-05-0713:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)6:0
77VICTORIA Września - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-05-0617:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)1:1
78SKP Słupca - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-05-0617:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)0:3
79Pauza: LKS Ślesin - PKS Racot____-__-____:__Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:3 V
80RAWIA Rawicz - MKS KANIA Gostyń2017-05-0617:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:1


Kolejka: 26 w dniach 2017-05-13

81BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - RAWIA Rawicz2017-05-1316:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)4:1
82MKS KANIA Gostyń - Pauza: LKS Ślesin____-__-____:__UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)3:0 V
83PKS Racot - SKP Słupca2017-05-1317:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)2:2
84CENTRA Ostrów Wlkp. - VICTORIA Września2017-05-1317:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)2:1
85POGOŃ Nowe Skalmierzyce - POLONIA Kępno2017-05-1316:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)2:2
86WICHER Dobra - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2017-05-1317:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)0:4
87Obra 1912 Kościan - VICTORIA Ostrzeszów2017-05-1316:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )3:3
88Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - POLONIA 1912 Leszno____-__-____:__:


Kolejka: 27 w dniach 2017-05-20

89Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.____-__-____:__:
90POLONIA 1912 Leszno - VICTORIA Ostrzeszów2017-05-2017:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)0:2
91Obra 1912 Kościan - WICHER Dobra2017-05-2016:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )5:0
92OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-05-2013:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)1:1
93POLONIA Kępno - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-05-2017:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)1:2
94VICTORIA Września - PKS Racot2017-05-2017:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)1:1
95SKP Słupca - MKS KANIA Gostyń2017-05-2017:00Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4)1:1
96Pauza: LKS Ślesin - RAWIA Rawicz____-__-____:__Stadion Miejski (Ślesin, Napoleona 1)0:3 V


Kolejka: 28 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

97BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - Pauza: LKS Ślesin____-__-____:__Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)3:0 V
98RAWIA Rawicz - SKP Słupca2017-05-2717:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)4:0
99MKS KANIA Gostyń - VICTORIA Września2017-05-2815:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)2:2
100PKS Racot - POLONIA Kępno2017-05-2717:00PKS Racot (Racot, Ogrodowa 3)1:1
101CENTRA Ostrów Wlkp. - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2017-05-2717:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)0:1
102POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan2017-05-2716:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:2
103WICHER Dobra - POLONIA 1912 Leszno2017-05-2717:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)1:6
104VICTORIA Ostrzeszów - Pauza: ____-__-____:__Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5):


Kolejka: 29 w dniach 2017-05-31

105VICTORIA Ostrzeszów - BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.2017-05-3117:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)2:4
106Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo - WICHER Dobra____-__-____:__:
107POLONIA 1912 Leszno - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-05-3117:00Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8)4:2
108Obra 1912 Kościan - CENTRA Ostrów Wlkp.2017-05-3117:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )0:3
109OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - PKS Racot2017-05-3117:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)3:2
110POLONIA Kępno - MKS KANIA Gostyń2017-05-3117:00Stadion Miejski (Kępno, Aleje Marcinkowskiego 13 a)4:1
111VICTORIA Września - RAWIA Rawicz2017-05-3117:00Victoria Września (Września, Kosynierów 1)2:0
112SKP Słupca - Pauza: LKS Ślesin____-__-____:__3:0 V


Kolejka: 30 w dniach 2017-06-03

113BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. - SKP Słupca2017-06-0316:00Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)2:2
114Pauza: LKS Ślesin - VICTORIA Września____-__-____:__0:3 V
115RAWIA Rawicz - POLONIA Kępno2017-06-0316:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)2:5
116MKS KANIA Gostyń - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2017-06-0316:00UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1)1:0
117Obra 1912 Kościan - PKS Racot2017-06-0316:00KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 )3:0
118CENTRA Ostrów Wlkp. - POLONIA 1912 Leszno2017-06-0316:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, Janusza Kusocińskiego 1)3:1
119POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Pauza: DĄBROCZANKA Pępowo____-__-____:__:
120WICHER Dobra - VICTORIA Ostrzeszów2017-06-0316:00Stadion miejski w Dobrej (Długa Wieś 35)0:5