Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa A1 Junior Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1PATRIA Buk -  WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-0214:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:3
2MA SAME KOZAKI DOBRA - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-04-0216:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)7:4
3LIPNO Stęszew - GROM Plewiska2017-04-0113:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:3


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-07/2017-04-12

4GROM Plewiska -  WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-0717:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:0
5PŁOMIEŃ Przyprostynia - LIPNO Stęszew2017-04-1217:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:7
6PATRIA Buk - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-04-0913:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-23/2017-04-26

7 WIELKOPOLSKA Komorniki - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-04-2618:30Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)6:1
8PATRIA Buk - LIPNO Stęszew2017-04-2313:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:3
9PŁOMIEŃ Przyprostynia - GROM Plewiska2017-04-2313:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )0:6


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29/2017-05-22

10 WIELKOPOLSKA Komorniki - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-04-2911:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)7:2
11GROM Plewiska - PATRIA Buk2017-05-2218:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0 V
12LIPNO Stęszew - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-04-2911:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:0 V


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-05/2017-06-14

13LIPNO Stęszew -  WIELKOPOLSKA Komorniki2017-06-1418:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)5:1
14GROM Plewiska - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-05-0517:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)8:0
15PŁOMIEŃ Przyprostynia - PATRIA Buk2017-05-0713:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )5:3


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-12/2017-06-17

16 WIELKOPOLSKA Komorniki - PATRIA Buk2017-06-1711:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:0 V
17PŁOMIEŃ Przyprostynia - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-05-1412:30sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )6:4
18GROM Plewiska - LIPNO Stęszew2017-05-1217:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:3


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-17/2017-05-21

19 WIELKOPOLSKA Komorniki - GROM Plewiska2017-05-1918:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:1
20LIPNO Stęszew - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-05-1718:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)13:0
21MA SAME KOZAKI DOBRA - PATRIA Buk2017-05-2116:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)3:0 V


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-26/2017-06-02

22MA SAME KOZAKI DOBRA -  WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-3119:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)0:9
23LIPNO Stęszew - PATRIA Buk2017-06-0219:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:0 V
24GROM Plewiska - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-05-2617:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)16:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

25PŁOMIEŃ Przyprostynia -  WIELKOPOLSKA Komorniki2017-06-0412:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:2
26PATRIA Buk - GROM Plewiska2017-06-0413:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:4
27MA SAME KOZAKI DOBRA - LIPNO Stęszew2017-06-0313:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)3:0 V


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-07/2017-06-11

28 WIELKOPOLSKA Komorniki - LIPNO Stęszew2017-06-0719:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:3
29MA SAME KOZAKI DOBRA - GROM Plewiska2017-06-1116:00Same Kozaki Dobra (Buk, Sportowa 14)2:6
30PATRIA Buk - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-06-1113:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)10:2