Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 6 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1SPARTA Oborniki - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2017-04-0111:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)4:13
2SOKÓŁ Pniewy - AP REISSA II Poznań2017-04-0110:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:4
3ORKAN OBJEZIERZE - KŁOS Gałowo2017-04-0212:00Orkan Objezierze (Objezierze )6:5


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

4RED BOX Suchy Las POZNAŃ - KŁOS Gałowo2017-04-0910:00Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)20:0
5AP REISSA II Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2017-04-0814:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)17:0
6SPARTA Oborniki - SOKÓŁ Pniewy2017-04-0811:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:5


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

7SOKÓŁ Pniewy - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2017-04-2211:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:3
8ORKAN OBJEZIERZE - SPARTA Oborniki2017-04-2315:00Orkan Objezierze (Objezierze )0:13
9KŁOS Gałowo - AP REISSA II Poznań2017-04-2212:30Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:7


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-27/2017-04-30

10RED BOX Suchy Las POZNAŃ - AP REISSA II Poznań2017-04-2717:15Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)6:6
11SPARTA Oborniki - KŁOS Gałowo2017-04-2911:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)8:1
12SOKÓŁ Pniewy - ORKAN OBJEZIERZE2017-04-3013:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:2


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-05/2017-05-31

13ORKAN OBJEZIERZE - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2017-05-0712:00Orkan Objezierze (Objezierze )0:16
14KŁOS Gałowo - SOKÓŁ Pniewy2017-05-0517:30Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:8
15AP REISSA II Poznań - SPARTA Oborniki2017-05-3118:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)4:7


Kolejka: 6 w dniach 2017-04-13/2017-05-24

16RED BOX Suchy Las POZNAŃ - SPARTA Oborniki2017-04-1317:15Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)6:2
17AP REISSA II Poznań - SOKÓŁ Pniewy2017-05-2418:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)6:3
18KŁOS Gałowo - ORKAN OBJEZIERZE2017-05-1517:30Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)9:0


Kolejka: 7 w dniach 2017-04-18/2017-06-18

19KŁOS Gałowo - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2017-04-1812:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:6
20ORKAN OBJEZIERZE - AP REISSA II Poznań2017-06-1811:00Orkan Objezierze (Objezierze )3:11
21SOKÓŁ Pniewy - SPARTA Oborniki2017-05-2009:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:5


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-17/2017-05-27

22RED BOX Suchy Las POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy2017-05-2711:40Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)12:1
23SPARTA Oborniki - ORKAN OBJEZIERZE2017-05-2711:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)7:2
24AP REISSA II Poznań - KŁOS Gałowo2017-05-1718:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)11:2


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

25AP REISSA II Poznań - RED BOX Suchy Las POZNAŃ2017-06-0311:00Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)1:7
26KŁOS Gałowo - SPARTA Oborniki2017-06-0312:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:11
27ORKAN OBJEZIERZE - SOKÓŁ Pniewy2017-06-0312:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:12


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-08/2017-06-11

28RED BOX Suchy Las POZNAŃ - ORKAN OBJEZIERZE2017-06-0817:15Red Box Poznań (Suchy Las, Konwaliowa .)18:2
29SOKÓŁ Pniewy - KŁOS Gałowo2017-06-1111:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)4:3
30SPARTA Oborniki - AP REISSA II Poznań2017-06-1011:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:10