Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 5 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1OBRA Zbąszyń - NKS Niepruszewo2017-04-0210:30Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia )2:5
2GMINNA SP SĄTOPY - GKS Dopiewo2017-04-0111:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2)4:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

3NKS Niepruszewo - GMINNA SP SĄTOPY2017-04-0913:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)2:9
4PATRIA Buk - OBRA Zbąszyń2017-04-0811:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:4


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22

5GMINNA SP SĄTOPY - PATRIA Buk2017-04-2211:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2)13:2
6GKS Dopiewo - NKS Niepruszewo2017-04-2213:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)6:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

7PATRIA Buk - GKS Dopiewo2017-04-2911:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)1:11
8OBRA Zbąszyń - GMINNA SP SĄTOPY2017-04-3010:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia )2:11


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-03/2017-05-09

9GKS Dopiewo - OBRA Zbąszyń2017-05-0917:30GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)5:3
10NKS Niepruszewo - PATRIA Buk2017-05-0313:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)10:6


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

11NKS Niepruszewo - OBRA Zbąszyń2017-05-1413:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)11:4
12GKS Dopiewo - GMINNA SP SĄTOPY2017-05-1311:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)4:1


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20

13GMINNA SP SĄTOPY - NKS Niepruszewo2017-05-2011:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2)8:3
14OBRA Zbąszyń - PATRIA Buk2017-05-2014:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia )5:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

15PATRIA Buk - GMINNA SP SĄTOPY2017-05-2715:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:7
16NKS Niepruszewo - GKS Dopiewo2017-05-2813:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:7


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-02/2017-06-03

17GKS Dopiewo - PATRIA Buk2017-06-0313:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)12:4
18GMINNA SP SĄTOPY - OBRA Zbąszyń2017-06-0217:00Gminna SP Sątopy (Michorzewo, Szkolna 2)11:3


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10

19OBRA Zbąszyń - GKS Dopiewo2017-06-1012:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia )6:8
20PATRIA Buk - NKS Niepruszewo2017-06-1011:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)7:3