Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1VICTORIA WYSOGOTOWO - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-04-0111:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)0:3 V
2LIPNO Stęszew - STELLA Luboń2017-04-0113:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:9
3WARTA II Śrem - Luboński 1943 Luboń2017-04-0210:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:0 V


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

4WIELKOPOLSKA II Komorniki - Luboński 1943 Luboń2017-04-0910:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)11:4
5STELLA Luboń - WARTA II Śrem2017-04-0814:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )5:1
6VICTORIA WYSOGOTOWO - LIPNO Stęszew2017-04-0815:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)4:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-19/2017-06-18

7LIPNO Stęszew - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-06-1811:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)14:4
8WARTA II Śrem - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-04-2313:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:3
9Luboński 1943 Luboń - STELLA Luboń2017-04-1918:00Luboń, Dojazdowa 0:9 V


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-26/2017-04-29

10WIELKOPOLSKA II Komorniki - STELLA Luboń2017-04-2618:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:6
11VICTORIA WYSOGOTOWO - Luboński 1943 Luboń2017-04-2911:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)7:0
12LIPNO Stęszew - WARTA II Śrem2017-04-2911:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:7


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

13WIELKOPOLSKA II Komorniki - WARTA II Śrem2017-05-0714:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:6
14Luboński 1943 Luboń - LIPNO Stęszew2017-05-0714:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:17
15STELLA Luboń - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-0611:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )5:2


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

16WIELKOPOLSKA II Komorniki - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-1414:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:4
17STELLA Luboń - LIPNO Stęszew2017-05-1312:30Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )17:0
18Luboński 1943 Luboń - WARTA II Śrem2017-05-1312:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:3


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20

19Luboński 1943 Luboń - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-05-2010:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:12
20WARTA II Śrem - STELLA Luboń2017-05-2014:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:6
21LIPNO Stęszew - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-2010:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:7


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

22WIELKOPOLSKA II Komorniki - LIPNO Stęszew2017-05-2814:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:3
23VICTORIA WYSOGOTOWO - WARTA II Śrem2017-05-2716:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)7:6
24STELLA Luboń - Luboński 1943 Luboń2017-05-2711:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )8:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

25STELLA Luboń - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-06-0312:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)12:2
26Luboński 1943 Luboń - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-06-0412:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:5
27WARTA II Śrem - LIPNO Stęszew2017-06-0314:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)10:3


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

28WARTA II Śrem - WIELKOPOLSKA II Komorniki2017-06-1110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:6
29LIPNO Stęszew - Luboński 1943 Luboń2017-06-1010:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:1
30VICTORIA WYSOGOTOWO - STELLA Luboń2017-06-1111:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)3:10