Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01

1WEŁNA II Rogoźno - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-04-0113:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )3:1
2WEŁNIANKA Kiszkowo - POLONIA dziewczyny Poznań2017-04-0114:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)4:1
3PRZEMYSŁAW Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-0113:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )8:5


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08

4POZNAŃSKA 13 Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-04-0812:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:0
5POLONIA dziewczyny Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-0813:30Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:21
6WEŁNA II Rogoźno - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-04-0811:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )4:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

7WEŁNIANKA Kiszkowo - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-04-2214:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)6:3
8PRZEMYSŁAW Poznań - WEŁNA II Rogoźno2017-04-2210:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )10:2
9POZNAŃSKA 13 Poznań - POLONIA dziewczyny Poznań2017-04-2314:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )17:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-27/2017-04-29

10AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - POLONIA dziewczyny Poznań2017-04-2913:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )10:0
11WEŁNA II Rogoźno - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-2717:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )4:9
12WEŁNIANKA Kiszkowo - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-2914:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)4:4


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-04/2017-05-07

13PRZEMYSŁAW Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-05-0613:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )8:1
14POZNAŃSKA 13 Poznań - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-05-0710:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:2
15POLONIA dziewczyny Poznań - WEŁNA II Rogoźno2017-05-0418:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:4


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

16AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WEŁNA II Rogoźno2017-05-1413:30Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:7
17POLONIA dziewczyny Poznań - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-05-1309:30Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:9
18POZNAŃSKA 13 Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-1309:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:5


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20/2017-05-22

19AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-05-2219:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:7
20PRZEMYSŁAW Poznań - POLONIA dziewczyny Poznań2017-05-2013:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )1:1
21WEŁNIANKA Kiszkowo - WEŁNA II Rogoźno2017-05-2014:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)4:3


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

22AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-05-2712:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:1
23WEŁNA II Rogoźno - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-2715:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )3:11
24POLONIA dziewczyny Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-05-2813:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:10


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

25POLONIA dziewczyny Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2017-06-0315:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)5:0
26POZNAŃSKA 13 Poznań - WEŁNA II Rogoźno2017-06-0316:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )16:3
27PRZEMYSŁAW Poznań - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-06-0310:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )23:0


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10

28AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-1012:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:3
29WEŁNIANKA Kiszkowo - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-06-1014:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)4:10
30WEŁNA II Rogoźno - POLONIA dziewczyny Poznań2017-06-1014:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )2:4