Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01

1MKS Trzemeszno - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0111:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)8:9
2LIDER SWARZĘDZ - KAROLINKA Koziegłowy2017-04-0110:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)15:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

3HURAGAN Pobiedziska - LIDER SWARZĘDZ2017-04-0811:30Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:5
4PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - MKS Trzemeszno2017-04-0913:30PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:9


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22

5LIDER SWARZĘDZ - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-04-2210:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)9:0
6KAROLINKA Koziegłowy - HURAGAN Pobiedziska2017-04-2213:30Karolinka Koziegłowy (Koziegłowy .)4:10


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-18/2017-04-29

7PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - KAROLINKA Koziegłowy2017-04-1817:30PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )5:2
8MKS Trzemeszno - LIDER SWARZĘDZ2017-04-2911:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)5:3


Kolejka: 5 w dniach 2017-04-13/2017-05-10

9KAROLINKA Koziegłowy - MKS Trzemeszno2017-04-1316:00Karolinka Koziegłowy (Koziegłowy .)2:18
10HURAGAN Pobiedziska - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-05-1018:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)14:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-14/2017-06-05

11HURAGAN Pobiedziska - MKS Trzemeszno2017-06-0518:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:4
12KAROLINKA Koziegłowy - LIDER SWARZĘDZ2017-05-1412:00Karolinka Koziegłowy (Koziegłowy .)2:6


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20/2017-06-12

13LIDER SWARZĘDZ - HURAGAN Pobiedziska2017-05-2010:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)9:7
14MKS Trzemeszno - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-06-1218:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)1:7


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-26/2017-05-28

15PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - LIDER SWARZĘDZ2017-05-2810:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:10
16HURAGAN Pobiedziska - KAROLINKA Koziegłowy2017-05-2616:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)9:4


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

17KAROLINKA Koziegłowy - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2017-06-0413:30Karolinka Koziegłowy (Koziegłowy .)4:5
18LIDER SWARZĘDZ - MKS Trzemeszno2017-06-0310:00Lider Swarzędz (Zalasewo, Jana Heweliusza .)4:4


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

19MKS Trzemeszno - KAROLINKA Koziegłowy2017-06-1011:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)11:3
20PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - HURAGAN Pobiedziska2017-06-1113:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:8