Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 7 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01

1SKRA Wielkopolska Otusz - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-0110:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )5:4
2Pauza: Luboński 1943 Luboń - KORONA ZAKRZEWO____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08

3NAP NOWY TOMYŚL - KS Canarinhos II Skórzewo2017-04-0811:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:0
4SKRA Wielkopolska Otusz - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__Skra Wielkopolska Otusz (Otusz ):


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-23

5Pauza: Luboński 1943 Luboń - NAP NOWY TOMYŚL____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
6KS Canarinhos II Skórzewo - KORONA ZAKRZEWO2017-04-2312:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:8


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29

7NAP NOWY TOMYŚL - KORONA ZAKRZEWO2017-04-2911:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:5
8SKRA Wielkopolska Otusz - KS Canarinhos II Skórzewo2017-04-2911:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )4:7


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-10

9KS Canarinhos II Skórzewo - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1):
10KORONA ZAKRZEWO - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-1018:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )17:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-14

11NAP NOWY TOMYŚL - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-1411:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:5
12KORONA ZAKRZEWO - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego ):


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20

13KS Canarinhos II Skórzewo - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-2013:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:10
14Pauza: Luboński 1943 Luboń - SKRA Wielkopolska Otusz____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27

15NAP NOWY TOMYŚL - Pauza: Luboński 1943 Luboń____-__-____:__NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22):
16KORONA ZAKRZEWO - KS Canarinhos II Skórzewo2017-05-2709:30Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )8:5


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

17KORONA ZAKRZEWO - NAP NOWY TOMYŚL2017-06-0312:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )9:5
18KS Canarinhos II Skórzewo - SKRA Wielkopolska Otusz2017-06-0310:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:0


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10

19Pauza: Luboński 1943 Luboń - KS Canarinhos II Skórzewo____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
20SKRA Wielkopolska Otusz - KORONA ZAKRZEWO2017-06-1010:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:14