Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 6 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-03-31/2017-04-02

1UKS ORZEŁ GRANOWO - GMINNA SP SĄTOPY2017-04-0115:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)4:10
2PROMIEŃ Opalenica - GSS Grodzisk Wlkp.2017-03-3117:30Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)0:7
3PIAST JABŁONNA - PATRIA Buk2017-04-0210:30Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)1:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

4GMINNA SP SĄTOPY - PATRIA Buk2017-04-0812:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)5:4
5GSS Grodzisk Wlkp. - PIAST JABŁONNA2017-04-0813:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)9:6
6UKS ORZEŁ GRANOWO - PROMIEŃ Opalenica2017-04-0914:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)10:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-21

7PROMIEŃ Opalenica - GMINNA SP SĄTOPY2017-04-2117:30Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)1:12
8PIAST JABŁONNA - UKS ORZEŁ GRANOWO2017-04-2117:30Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)3:6
9PATRIA Buk - GSS Grodzisk Wlkp.2017-04-2117:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)8:4


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-27/2017-04-29

10GMINNA SP SĄTOPY - GSS Grodzisk Wlkp.2017-04-2912:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)5:1
11UKS ORZEŁ GRANOWO - PATRIA Buk2017-04-2717:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:6
12PROMIEŃ Opalenica - PIAST JABŁONNA2017-04-2817:30Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)0:6


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-05/2017-05-06

13PIAST JABŁONNA - GMINNA SP SĄTOPY2017-05-0613:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)4:9
14PATRIA Buk - PROMIEŃ Opalenica2017-05-0517:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)11:0
15GSS Grodzisk Wlkp. - UKS ORZEŁ GRANOWO2017-05-0517:30GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:3


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-12/2017-05-13

16GMINNA SP SĄTOPY - UKS ORZEŁ GRANOWO2017-05-1312:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)17:2
17GSS Grodzisk Wlkp. - PROMIEŃ Opalenica2017-05-1217:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:0 V
18PATRIA Buk - PIAST JABŁONNA2017-05-1217:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)9:3


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-19/2017-05-20

19PATRIA Buk - GMINNA SP SĄTOPY2017-05-1918:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)6:6
20PIAST JABŁONNA - GSS Grodzisk Wlkp.2017-05-2013:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)6:5
21PROMIEŃ Opalenica - UKS ORZEŁ GRANOWO2017-05-1917:30Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)4:3


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-25/2017-05-27

22GMINNA SP SĄTOPY - PROMIEŃ Opalenica2017-05-2712:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)11:0
23UKS ORZEŁ GRANOWO - PIAST JABŁONNA2017-05-2517:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:8
24GSS Grodzisk Wlkp. - PATRIA Buk2017-05-2617:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:2


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-01/2017-06-05

25GSS Grodzisk Wlkp. - GMINNA SP SĄTOPY2017-06-0518:30GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)6:6
26PATRIA Buk - UKS ORZEŁ GRANOWO2017-06-0118:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)10:9
27PIAST JABŁONNA - PROMIEŃ Opalenica2017-06-0313:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)15:1


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-08/2017-06-13

28GMINNA SP SĄTOPY - PIAST JABŁONNA2017-06-1317:30Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)5:5
29PROMIEŃ Opalenica - PATRIA Buk2017-06-0917:30Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)4:4
30UKS ORZEŁ GRANOWO - GSS Grodzisk Wlkp.2017-06-0816:30UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:7