Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1POLONIA Poznań - UKS AP Reissa Poznań2017-04-0215:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:10
2ROKITA Rokietnica - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-04-0211:00Rokita Rokietnica (Napachanie )5:2
3OSiR PRZEŹMIEROWO - KP WARTA SIERAKÓW2017-04-0111:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)13:5


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

4POLONIA Poznań - KP WARTA SIERAKÓW2017-04-0811:30Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:7
5AS ORLIK KAŹMIERZ - OSiR PRZEŹMIEROWO2017-04-0811:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )6:2
6UKS AP Reissa Poznań - ROKITA Rokietnica2017-04-0910:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22

7ROKITA Rokietnica - POLONIA Poznań2017-04-2214:00Rokita Rokietnica (Napachanie )17:2
8OSiR PRZEŹMIEROWO - UKS AP Reissa Poznań2017-04-2211:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)2:6
9KP WARTA SIERAKÓW - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-04-2211:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:8


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29/2017-05-03

10POLONIA Poznań - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-04-2910:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:7
11UKS AP Reissa Poznań - KP WARTA SIERAKÓW2017-05-0312:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)9:1
12ROKITA Rokietnica - OSiR PRZEŹMIEROWO2017-04-2914:00Rokita Rokietnica (Napachanie )10:3


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06

13OSiR PRZEŹMIEROWO - POLONIA Poznań2017-05-0611:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)12:2
14KP WARTA SIERAKÓW - ROKITA Rokietnica2017-05-0614:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)4:6
15AS ORLIK KAŹMIERZ - UKS AP Reissa Poznań2017-05-0611:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )1:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-12/2017-05-13

16UKS AP Reissa Poznań - POLONIA Poznań2017-05-1312:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)21:1
17AS ORLIK KAŹMIERZ - ROKITA Rokietnica2017-05-1215:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )2:3
18KP WARTA SIERAKÓW - OSiR PRZEŹMIEROWO2017-05-1311:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)5:7


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-19/2017-05-20

19KP WARTA SIERAKÓW - POLONIA Poznań2017-05-1916:30KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)9:2
20OSiR PRZEŹMIEROWO - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-05-2011:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)2:4
21ROKITA Rokietnica - UKS AP Reissa Poznań2017-05-2014:00Rokita Rokietnica (Napachanie )2:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

22POLONIA Poznań - ROKITA Rokietnica2017-05-2810:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:11
23UKS AP Reissa Poznań - OSiR PRZEŹMIEROWO2017-05-2710:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:2
24AS ORLIK KAŹMIERZ - KP WARTA SIERAKÓW2017-05-2716:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )19:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

25AS ORLIK KAŹMIERZ - POLONIA Poznań2017-06-0311:00AS Orlik Kaźmierz o (Kaźmierz, Gimnazjalna )16:1
26KP WARTA SIERAKÓW - UKS AP Reissa Poznań2017-06-0311:00KP Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:7
27OSiR PRZEŹMIEROWO - ROKITA Rokietnica2017-06-0311:00OSiR Przeźmierowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 18)2:8


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-17

28POLONIA Poznań - OSiR PRZEŹMIEROWO2017-06-1010:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)4:8
29ROKITA Rokietnica - KP WARTA SIERAKÓW2017-06-1014:00Rokita Rokietnica (Napachanie )8:1
30UKS AP Reissa Poznań - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-06-1714:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:1