Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-02

1SPÓJNIA Strykowo - LZS Wronczyn2017-04-0214:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)11:0
2ORŁY KOMORNIKI - ORKAN Konarzewo2017-04-0211:00AF Orły Komorniki (Plewiska, Szkolna 132)3:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08

3LZS Wronczyn - ORŁY KOMORNIKI2017-04-0812:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:24
4WAP Poznań - SPÓJNIA Strykowo2017-04-0810:00Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)2:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-23/2017-04-25

5ORŁY KOMORNIKI - WAP Poznań2017-04-2311:00AF Orły Komorniki (Plewiska, Szkolna 132)5:1
6ORKAN Konarzewo - LZS Wronczyn2017-04-2517:30Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)18:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29

7WAP Poznań - ORKAN Konarzewo2017-04-2910:00Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)3:6
8SPÓJNIA Strykowo - ORŁY KOMORNIKI2017-04-2915:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)5:6


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06

9ORKAN Konarzewo - SPÓJNIA Strykowo2017-05-0610:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)6:4
10LZS Wronczyn - WAP Poznań2017-05-0613:00LZS Wronczyn (Wronczyn )4:11


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-06-07

11LZS Wronczyn - SPÓJNIA Strykowo2017-05-1314:00LZS Wronczyn (Wronczyn )4:11
12ORKAN Konarzewo - ORŁY KOMORNIKI2017-06-0717:30Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)9:3


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

13ORŁY KOMORNIKI - LZS Wronczyn2017-05-2111:00AF Orły Komorniki (Plewiska, Szkolna 132)24:0
14SPÓJNIA Strykowo - WAP Poznań2017-05-2014:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)7:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-29

15WAP Poznań - ORŁY KOMORNIKI2017-05-2919:00Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)10:3
16LZS Wronczyn - ORKAN Konarzewo2017-05-2711:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:18


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

17ORKAN Konarzewo - WAP Poznań2017-06-0310:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)5:2
18ORŁY KOMORNIKI - SPÓJNIA Strykowo2017-06-0312:00AF Orły Komorniki (Plewiska, Szkolna 132)2:11


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-14

19SPÓJNIA Strykowo - ORKAN Konarzewo2017-06-1016:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)6:4
20WAP Poznań - LZS Wronczyn2017-06-1419:00Wielkopolska AP Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Lecha 37)4:2