Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa A1 Junior Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - Pauza: WARTA Międzychód____-__-____:__Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12):
2CZARNI Wróblewo - STOPER Poznań2017-04-0111:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:8
3KAROLINKA Koziegłowy - LKS Baborówko2017-04-0210:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)5:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-05/2017-04-08

4AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KAROLINKA Koziegłowy2017-04-0519:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:3
5CZARNI Wróblewo - LKS Baborówko2017-04-0811:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )6:1
6STOPER Poznań - Pauza: WARTA Międzychód____-__-____:__Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22/2017-04-24

7STOPER Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-04-2416:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:4
8LKS Baborówko - Pauza: WARTA Międzychód____-__-____:__LKS Baborówko (Baborówko ):
9KAROLINKA Koziegłowy - CZARNI Wróblewo2017-04-2210:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)5:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

10CZARNI Wróblewo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-04-2911:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:12
11Pauza: WARTA Międzychód - KAROLINKA Koziegłowy____-__-____:__miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6):
12LKS Baborówko - STOPER Poznań2017-04-3016:00LKS Baborówko (Baborówko )2:4


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

13LKS Baborówko - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-05-0616:00LKS Baborówko (Baborówko )2:6
14KAROLINKA Koziegłowy - STOPER Poznań2017-05-0710:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)5:2
15CZARNI Wróblewo - Pauza: WARTA Międzychód____-__-____:__Czarni Wróblewo (Wróblewo ):


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

16Pauza: WARTA Międzychód - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA____-__-____:__miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6):
17STOPER Poznań - CZARNI Wróblewo2017-05-1410:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
18LKS Baborówko - KAROLINKA Koziegłowy2017-05-1316:00LKS Baborówko (Baborówko )0:10


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20

19KAROLINKA Koziegłowy - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-05-2010:00Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
20LKS Baborówko - CZARNI Wróblewo2017-05-2016:00LKS Baborówko (Baborówko )3:0 V
21Pauza: WARTA Międzychód - STOPER Poznań____-__-____:__miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6):


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27

22AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - STOPER Poznań2017-05-2712:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0
23Pauza: WARTA Międzychód - LKS Baborówko____-__-____:__miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6):
24CZARNI Wróblewo - KAROLINKA Koziegłowy2017-05-2715:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:7


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-04

25AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - CZARNI Wróblewo2017-06-0412:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
26KAROLINKA Koziegłowy - Pauza: WARTA Międzychód____-__-____:__Karolinka Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12):
27STOPER Poznań - LKS Baborówko2017-06-0412:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:1


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-11/2017-06-14

28AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LKS Baborówko2017-06-1418:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
29STOPER Poznań - KAROLINKA Koziegłowy2017-06-1112:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:2
30Pauza: WARTA Międzychód - CZARNI Wróblewo____-__-____:__miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6):