Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01

1WARTA Śrem - CLESCEVIA Kleszczewo2017-04-0110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:3
2POLONIA Środa II Wlkp. - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2017-04-0111:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:6


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

3CLESCEVIA Kleszczewo - WARTA II POZNAŃ2017-04-0912:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)0:19
4WARTA Śrem - POLONIA Środa II Wlkp.2017-04-0815:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-21/2017-04-22

5POLONIA Środa II Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2017-04-2211:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )5:3
6WARTA II POZNAŃ - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2017-04-2118:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-30

7CLESCEVIA Kleszczewo - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2017-04-3012:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)2:8
8WARTA Śrem - WARTA II POZNAŃ2017-04-3012:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:16


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06

9WARTA II POZNAŃ - POLONIA Środa II Wlkp.2017-05-0612:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)16:0
10GTS PHYTOPHARM KLĘKA - WARTA Śrem2017-05-0612:00Phytopharm Klęka (Klęka )3:2


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

11CLESCEVIA Kleszczewo - WARTA Śrem2017-05-1412:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)5:11
12GTS PHYTOPHARM KLĘKA - POLONIA Środa II Wlkp.2017-05-1313:00Phytopharm Klęka (Klęka )9:0


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

13WARTA II POZNAŃ - CLESCEVIA Kleszczewo2017-05-2112:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)3:0 V
14POLONIA Środa II Wlkp. - WARTA Śrem2017-05-2011:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

15CLESCEVIA Kleszczewo - POLONIA Środa II Wlkp.2017-05-2812:00Clescevia Kleszczewo (Tulce .)2:3
16GTS PHYTOPHARM KLĘKA - WARTA II POZNAŃ2017-05-2713:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:7


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

17GTS PHYTOPHARM KLĘKA - CLESCEVIA Kleszczewo2017-06-0311:00Phytopharm Klęka (Klęka )12:0
18WARTA II POZNAŃ - WARTA Śrem2017-06-0312:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)8:1


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-12

19POLONIA Środa II Wlkp. - WARTA II POZNAŃ2017-06-1218:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:9
20WARTA Śrem - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2017-06-1014:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:6