Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-03-31/2017-04-02

1UNIA Swarzędz - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0113:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)7:3
2UKS Concord Murowana Goślina - KS 1999 Łopuchowo2017-03-3117:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)15:2
3PELIKAN Niechanowo - Nielba Wągrowiec2017-04-0214:30Pelikan Niechanowo (Cielimowo )0:17


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08

4HURAGAN Pobiedziska - Nielba Wągrowiec2017-04-0810:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:7
5KS 1999 Łopuchowo - PELIKAN Niechanowo2017-04-0811:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )7:3
6UNIA Swarzędz - UKS Concord Murowana Goślina2017-04-0813:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)5:7


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-21/2017-04-24

7UKS Concord Murowana Goślina - HURAGAN Pobiedziska2017-04-2117:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)3:1
8PELIKAN Niechanowo - UNIA Swarzędz2017-04-2211:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )1:5
9Nielba Wągrowiec - KS 1999 Łopuchowo2017-04-2417:00Wągrowiec, Reja 1010:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29

10HURAGAN Pobiedziska - KS 1999 Łopuchowo2017-04-2910:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)11:2
11UNIA Swarzędz - Nielba Wągrowiec2017-04-2916:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2
12UKS Concord Murowana Goślina - PELIKAN Niechanowo2017-04-2911:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)6:0


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06/2017-05-08

13PELIKAN Niechanowo - HURAGAN Pobiedziska2017-05-0611:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )1:14
14Nielba Wągrowiec - UKS Concord Murowana Goślina2017-05-0817:00Wągrowiec, Reja 106:0
15KS 1999 Łopuchowo - UNIA Swarzędz2017-05-0611:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )7:7


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13

16HURAGAN Pobiedziska - UNIA Swarzędz2017-05-1310:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)9:2
17KS 1999 Łopuchowo - UKS Concord Murowana Goślina2017-05-1311:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )4:12
18Nielba Wągrowiec - PELIKAN Niechanowo2017-05-1311:00Wągrowiec, Reja 1010:1


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-19/2017-05-22

19Nielba Wągrowiec - HURAGAN Pobiedziska2017-05-2216:00Wągrowiec, Reja 103:0
20PELIKAN Niechanowo - KS 1999 Łopuchowo2017-05-2011:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )3:3
21UKS Concord Murowana Goślina - UNIA Swarzędz2017-05-1917:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)4:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27

22HURAGAN Pobiedziska - UKS Concord Murowana Goślina2017-05-2710:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)6:3
23UNIA Swarzędz - PELIKAN Niechanowo2017-05-2713:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)7:2
24KS 1999 Łopuchowo - Nielba Wągrowiec2017-05-2711:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )3:17


Kolejka: 9 w dniach 2017-05-31/2017-06-03

25KS 1999 Łopuchowo - HURAGAN Pobiedziska2017-05-3117:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )1:12
26Nielba Wągrowiec - UNIA Swarzędz2017-06-0314:00Wągrowiec, Reja 107:3
27PELIKAN Niechanowo - UKS Concord Murowana Goślina2017-06-0311:00Pelikan Niechanowo (Cielimowo )3:15


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10/2017-06-14

28HURAGAN Pobiedziska - PELIKAN Niechanowo2017-06-1010:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)11:1
29UKS Concord Murowana Goślina - Nielba Wągrowiec2017-06-1417:30Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:1
30UNIA Swarzędz - KS 1999 Łopuchowo2017-06-1013:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)10:2