Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01

1VICTORIA WYSOGOTOWO - ARKA Kiekrz2017-04-0113:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)1:0
2MAWIT Lwówek -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-0113:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:2
3AP DĘBIEC - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-0112:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)4:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08

4ARKA Kiekrz - AP DĘBIEC2017-04-0814:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:3
5 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-0810:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)12:0
6VICTORIA WYSOGOTOWO - MAWIT Lwówek2017-04-0813:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)6:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22

7MAWIT Lwówek - ARKA Kiekrz2017-04-2214:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:0
8VICTORIA WYSOGOTOWO - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-2213:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)7:1
9AP DĘBIEC -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-2214:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-27/2017-05-24

10ARKA Kiekrz -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-2418:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:3
11VICTORIA WYSOGOTOWO - AP DĘBIEC2017-04-2719:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)0:0
12MAWIT Lwówek - KADET KOZIEGŁOWY2017-04-2913:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)9:2


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06

13ARKA Kiekrz - KADET KOZIEGŁOWY2017-05-0614:00Arka Kiekrz (Kiekrz )0:1
14AP DĘBIEC - MAWIT Lwówek2017-05-0612:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:2
15VICTORIA WYSOGOTOWO -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-0614:00Victoria Wysogotowo (Przeźmierowo, Ogrodowa 20)3:5


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13/2017-05-22

16ARKA Kiekrz - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-1314:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:7
17 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - MAWIT Lwówek2017-05-2218:30sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:3
18KADET KOZIEGŁOWY - AP DĘBIEC2017-05-1313:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)0:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20/2017-06-19

19AP DĘBIEC - ARKA Kiekrz2017-05-2016:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:0
20KADET KOZIEGŁOWY -  UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-06-1917:00Kadet Koziegłowy (Napachanie )0:3 V
21MAWIT Lwówek - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-2016:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)4:4


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27/2017-06-12

22ARKA Kiekrz - MAWIT Lwówek2017-05-2714:00Arka Kiekrz (Kiekrz )3:0
23KADET KOZIEGŁOWY - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-05-2714:00Victoria Wysogotowo (Wysogotowo, Długa .)2:14
24 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AP DĘBIEC2017-06-1217:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

25 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - ARKA Kiekrz2017-06-0310:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)4:1
26AP DĘBIEC - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-06-0312:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:0
27KADET KOZIEGŁOWY - MAWIT Lwówek2017-06-0310:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:11


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10

28KADET KOZIEGŁOWY - ARKA Kiekrz2017-06-1016:00Arka Kiekrz (Kiekrz )2:3
29MAWIT Lwówek - AP DĘBIEC2017-06-1017:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:2
30 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - VICTORIA WYSOGOTOWO2017-06-1010:00Stadion Miejski (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:2