Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-13

1WEŁNA Rogoźno - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-04-0113:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)4:1
2ROKITA Rokietnica - Kłos BUDZYŃ2017-04-0111:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:1
3ORŁY PNIEWY - KŁOS Gałowo2017-04-1312:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-07/2017-04-08

4AS ORLIK KAŹMIERZ - KŁOS Gałowo2017-04-0814:00AS Orlik Kaźmierz (Bytyń, Jeziorna 20)5:1
5Kłos BUDZYŃ - ORŁY PNIEWY2017-04-0811:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)6:1
6WEŁNA Rogoźno - ROKITA Rokietnica2017-04-0717:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)2:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

7ROKITA Rokietnica - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-04-2211:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:2
8ORŁY PNIEWY - WEŁNA Rogoźno2017-04-2314:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:9
9KŁOS Gałowo - Kłos BUDZYŃ2017-04-2210:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:6


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-28/2017-04-29

10AS ORLIK KAŹMIERZ - Kłos BUDZYŃ2017-04-2911:00AS Orlik Kaźmierz (Bytyń, Jeziorna 20)4:2
11WEŁNA Rogoźno - KŁOS Gałowo2017-04-2913:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)6:1
12ROKITA Rokietnica - ORŁY PNIEWY2017-04-2817:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:2


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-05/2017-05-06

13ORŁY PNIEWY - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-05-0516:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:2
14KŁOS Gałowo - ROKITA Rokietnica2017-05-0610:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:1
15Kłos BUDZYŃ - WEŁNA Rogoźno2017-05-0610:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)2:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-12/2017-05-15

16AS ORLIK KAŹMIERZ - WEŁNA Rogoźno2017-05-1517:30AS Orlik Kaźmierz (Bytyń, Jeziorna 20)4:6
17Kłos BUDZYŃ - ROKITA Rokietnica2017-05-1217:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)1:0
18KŁOS Gałowo - ORŁY PNIEWY2017-05-1310:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20/2017-06-18

19KŁOS Gałowo - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-05-2010:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:2
20ORŁY PNIEWY - Kłos BUDZYŃ2017-06-1812:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:6
21ROKITA Rokietnica - WEŁNA Rogoźno2017-05-2011:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-26/2017-05-27

22AS ORLIK KAŹMIERZ - ROKITA Rokietnica2017-05-2711:00AS Orlik Kaźmierz (Bytyń, Jeziorna 20)2:1
23WEŁNA Rogoźno - ORŁY PNIEWY2017-05-2616:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:2
24Kłos BUDZYŃ - KŁOS Gałowo2017-05-2710:30Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)1:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03/2017-06-13

25Kłos BUDZYŃ - AS ORLIK KAŹMIERZ2017-06-0311:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)2:2
26KŁOS Gałowo - WEŁNA Rogoźno2017-06-0310:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:3
27ORŁY PNIEWY - ROKITA Rokietnica2017-06-1317:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:3


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10

28AS ORLIK KAŹMIERZ - ORŁY PNIEWY2017-06-1011:00AS Orlik Kaźmierz (Bytyń, Jeziorna 20)4:1
29ROKITA Rokietnica - KŁOS Gałowo2017-06-1010:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:1
30WEŁNA Rogoźno - Kłos BUDZYŃ2017-06-1013:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)5:2