Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1UKS AP Reissa II Poznań - GAP GRODZISK WLKP.2017-04-0211:00UKS Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)12:0
2STELLA Luboń - SOKÓŁ Duszniki2017-04-0114:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)7:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-07/2017-04-09

3GAP GRODZISK WLKP. - SOKÓŁ Duszniki2017-04-0717:30Stadion Korona Bukowiec (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:10
4UKS AP Reissa II Poznań - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-04-0911:00UKS Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)0:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

5TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - GAP GRODZISK WLKP.2017-04-2214:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)19:0
6STELLA Luboń - UKS AP Reissa II Poznań2017-04-2315:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)3:2


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

7UKS AP Reissa II Poznań - SOKÓŁ Duszniki2017-04-3011:00UKS Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)9:4
8TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - STELLA Luboń2017-04-2914:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)11:0


Kolejka: 5 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

9STELLA Luboń - GAP GRODZISK WLKP.2017-05-0711:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)11:0
10SOKÓŁ Duszniki - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-05-0615:30Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:4


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-12/2017-05-13

11GAP GRODZISK WLKP. - UKS AP Reissa II Poznań2017-05-1217:30GAP Grodzisk Wielkopolski (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 2)0:10
12SOKÓŁ Duszniki - STELLA Luboń2017-05-1313:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:4


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-20

13SOKÓŁ Duszniki - GAP GRODZISK WLKP.2017-05-2015:30Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)8:0
14TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - UKS AP Reissa II Poznań2017-05-2014:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)13:0


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-26/2017-05-28

15GAP GRODZISK WLKP. - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-05-2617:30GAP Grodzisk Wielkopolski (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 2)0:15
16UKS AP Reissa II Poznań - STELLA Luboń2017-05-2811:00UKS Akademia Reissa Poznań (Opalenica, Parkowa 46)4:4


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

17SOKÓŁ Duszniki - UKS AP Reissa II Poznań2017-06-0313:30Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:4
18STELLA Luboń - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-06-0414:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:2


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-09/2017-06-10

19GAP GRODZISK WLKP. - STELLA Luboń2017-06-0917:30GAP Grodzisk Wielkopolski (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 2)1:3
20TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - SOKÓŁ Duszniki2017-06-1014:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)20:1