Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1OTPS WINOGRADY I Poznań - Luboński 1943 Luboń2017-04-0210:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:1
2OLIMP Poznań - LAS Puszczykowo2017-04-0111:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)5:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-08

3Luboński 1943 Luboń - OLIMP Poznań2017-04-0810:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:0
4PRZEMYSŁAW Poznań - OTPS WINOGRADY I Poznań2017-04-0811:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )1:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-04-22

5OLIMP Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-2211:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)0:2
6LAS Puszczykowo - Luboński 1943 Luboń2017-04-2213:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )0:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-04-29

7PRZEMYSŁAW Poznań - LAS Puszczykowo2017-04-2911:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )4:1
8OTPS WINOGRADY I Poznań - OLIMP Poznań2017-04-2910:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:3


Kolejka: 5 w dniach 2017-04-23/2017-05-06

9LAS Puszczykowo - OTPS WINOGRADY I Poznań2017-04-2311:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:5
10Luboński 1943 Luboń - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-0610:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:2


Kolejka: 6 w dniach 2017-05-13

11Luboński 1943 Luboń - OTPS WINOGRADY I Poznań2017-05-1310:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:8
12LAS Puszczykowo - OLIMP Poznań2017-05-1313:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )0:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-05-16/2017-05-20

13OLIMP Poznań - Luboński 1943 Luboń2017-05-2011:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)5:2
14OTPS WINOGRADY I Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-1617:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:0


Kolejka: 8 w dniach 2017-05-27

15PRZEMYSŁAW Poznań - OLIMP Poznań2017-05-2714:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )0:3
16Luboński 1943 Luboń - LAS Puszczykowo2017-05-2712:30Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)4:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-06-03

17LAS Puszczykowo - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-0313:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:1
18OLIMP Poznań - OTPS WINOGRADY I Poznań2017-06-0311:00Olimp Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Rusa 56)4:2


Kolejka: 10 w dniach 2017-06-10

19OTPS WINOGRADY I Poznań - LAS Puszczykowo2017-06-1010:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )7:0
20PRZEMYSŁAW Poznań - Luboński 1943 Luboń2017-06-1011:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )2:2