Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

1Błękitni WRONKI - LIPNO Stęszew2017-03-2516:00Błękitni Wronki (Popowo )2:1
2CZARNI Wróblewo - SOKÓŁ Duszniki2017-03-2516:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:0
3KŁOS Gałowo - SPARTA Szamotuły2017-03-2615:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:6
4MAWIT Lwówek - SOKÓŁ Rakoniewice2017-03-2613:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:0
5TS GMINY Kamieniec - POGOŃ Lwówek2017-03-2516:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:1
6SOKÓŁ Pniewy - ORŁY PNIEWY2017-03-2516:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)1:0
7SPÓJNIA Strykowo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-03-2616:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:2


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

8PŁOMIEŃ Przyprostynia - Błękitni WRONKI2017-04-0215:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)4:1
9SPÓJNIA Strykowo - ORŁY PNIEWY2017-04-0216:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:3
10SOKÓŁ Pniewy - TS GMINY Kamieniec2017-04-0117:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)6:0
11POGOŃ Lwówek - MAWIT Lwówek2017-04-0116:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:0
12SOKÓŁ Rakoniewice - KŁOS Gałowo2017-04-0116:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:0
13SPARTA Szamotuły - CZARNI Wróblewo2017-04-0116:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
14SOKÓŁ Duszniki - LIPNO Stęszew2017-04-0214:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)1:4


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

15Błękitni WRONKI - SOKÓŁ Duszniki2017-04-0816:00Błękitni Wronki (Popowo )3:3
16LIPNO Stęszew - SPARTA Szamotuły2017-04-0913:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:3
17CZARNI Wróblewo - SOKÓŁ Rakoniewice2017-04-0914:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:3
18KŁOS Gałowo - POGOŃ Lwówek2017-04-0915:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:2
19MAWIT Lwówek - SOKÓŁ Pniewy2017-04-0913:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:2
20TS GMINY Kamieniec - SPÓJNIA Strykowo2017-04-0816:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:0
21ORŁY PNIEWY - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-04-0816:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:2


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-15

22ORŁY PNIEWY - Błękitni WRONKI2017-04-1517:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:1
23PŁOMIEŃ Przyprostynia - TS GMINY Kamieniec2017-04-1517:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)3:1
24SPÓJNIA Strykowo - MAWIT Lwówek2017-04-1516:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:2
25SOKÓŁ Pniewy - KŁOS Gałowo2017-04-1511:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)5:1
26POGOŃ Lwówek - CZARNI Wróblewo2017-04-1516:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:3
27SOKÓŁ Rakoniewice - LIPNO Stęszew2017-04-1516:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:0
28SPARTA Szamotuły - SOKÓŁ Duszniki2017-04-1516:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)5:3


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-20/2017-04-23

29Błękitni WRONKI - SPARTA Szamotuły2017-04-2316:00Błękitni Wronki (Wronki, Leśna 15)0:2
30SOKÓŁ Duszniki - SOKÓŁ Rakoniewice2017-04-2314:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:0
31LIPNO Stęszew - POGOŃ Lwówek2017-04-2018:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:3
32CZARNI Wróblewo - SOKÓŁ Pniewy2017-04-2216:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:2
33KŁOS Gałowo - SPÓJNIA Strykowo2017-04-2315:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:2
34MAWIT Lwówek - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-04-2313:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:1
35TS GMINY Kamieniec - ORŁY PNIEWY2017-04-2216:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:8


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-28/2017-04-29

36TS GMINY Kamieniec - Błękitni WRONKI2017-04-2916:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:4
37ORŁY PNIEWY - MAWIT Lwówek2017-04-2912:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)7:3
38PŁOMIEŃ Przyprostynia - KŁOS Gałowo2017-04-2912:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)11:1
39SPÓJNIA Strykowo - CZARNI Wróblewo2017-04-2917:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:2
40SOKÓŁ Pniewy - LIPNO Stęszew2017-04-2917:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)5:0
41POGOŃ Lwówek - SOKÓŁ Duszniki2017-04-2916:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)5:1
42SOKÓŁ Rakoniewice - SPARTA Szamotuły2017-04-2818:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )4:0


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

43Błękitni WRONKI - SOKÓŁ Rakoniewice2017-05-0616:00Błękitni Wronki (Popowo )0:2
44SPARTA Szamotuły - POGOŃ Lwówek2017-05-0617:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)0:2
45SOKÓŁ Duszniki - SOKÓŁ Pniewy2017-05-0714:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)0:3
46LIPNO Stęszew - SPÓJNIA Strykowo2017-05-0717:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:2
47CZARNI Wróblewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-05-0716:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:1
48KŁOS Gałowo - ORŁY PNIEWY2017-05-0618:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:5
49MAWIT Lwówek - TS GMINY Kamieniec2017-05-0717:30Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:4


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

50MAWIT Lwówek - Błękitni WRONKI2017-05-1418:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:0
51TS GMINY Kamieniec - KŁOS Gałowo2017-05-1316:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )3:1
52ORŁY PNIEWY - CZARNI Wróblewo2017-05-1315:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:0
53PŁOMIEŃ Przyprostynia - LIPNO Stęszew2017-05-1415:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)6:0
54SPÓJNIA Strykowo - SOKÓŁ Duszniki2017-05-1317:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)4:1
55SOKÓŁ Pniewy - SPARTA Szamotuły2017-05-1311:00Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)1:2
56POGOŃ Lwówek - SOKÓŁ Rakoniewice2017-05-1316:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:0


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-17/2017-05-21

57Błękitni WRONKI - POGOŃ Lwówek2017-05-1718:00Błękitni Wronki (Popowo )1:4
58SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Pniewy2017-05-2016:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:6
59SPARTA Szamotuły - SPÓJNIA Strykowo2017-05-2017:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:2
60SOKÓŁ Duszniki - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-05-2114:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:1
61LIPNO Stęszew - ORŁY PNIEWY2017-05-2116:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:5
62CZARNI Wróblewo - TS GMINY Kamieniec2017-05-2116:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:1
63KŁOS Gałowo - MAWIT Lwówek2017-05-2115:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:7


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-26/2017-05-28

64KŁOS Gałowo - Błękitni WRONKI2017-05-2718:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:4
65MAWIT Lwówek - CZARNI Wróblewo2017-05-2810:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:1
66TS GMINY Kamieniec - LIPNO Stęszew2017-05-2716:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:0
67ORŁY PNIEWY - SOKÓŁ Duszniki2017-05-2715:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:1
68PŁOMIEŃ Przyprostynia - SPARTA Szamotuły2017-05-2815:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:3
69SPÓJNIA Strykowo - SOKÓŁ Rakoniewice2017-05-2717:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:0
70SOKÓŁ Pniewy - POGOŃ Lwówek2017-05-2618:30Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)0:1


Kolejka: 24 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

71Błękitni WRONKI - SOKÓŁ Pniewy2017-06-0317:00Błękitni Wronki (Popowo )1:2
72POGOŃ Lwówek - SPÓJNIA Strykowo2017-06-0316:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)4:0
73SOKÓŁ Rakoniewice - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-06-0316:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )5:1
74SPARTA Szamotuły - ORŁY PNIEWY2017-06-0317:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)0:5
75SOKÓŁ Duszniki - TS GMINY Kamieniec2017-06-0317:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)2:0
76LIPNO Stęszew - MAWIT Lwówek2017-06-0417:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:1
77CZARNI Wróblewo - KŁOS Gałowo2017-06-0416:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0


Kolejka: 25 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

78CZARNI Wróblewo - Błękitni WRONKI2017-06-1116:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:0
79KŁOS Gałowo - LIPNO Stęszew2017-06-1115:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)2:2
80MAWIT Lwówek - SOKÓŁ Duszniki2017-06-1014:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)7:1
81TS GMINY Kamieniec - SPARTA Szamotuły2017-06-1016:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:1
82ORŁY PNIEWY - SOKÓŁ Rakoniewice2017-06-1015:00Orły Pniewy (Pniewy, Konińska 9)5:2
83PŁOMIEŃ Przyprostynia - POGOŃ Lwówek2017-06-1117:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)2:3
84SPÓJNIA Strykowo - SOKÓŁ Pniewy2017-06-1018:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:2


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-14/2017-06-17

85Błękitni WRONKI - SPÓJNIA Strykowo2017-06-1419:00Błękitni Wronki (Popowo )0:1
86SOKÓŁ Pniewy - PŁOMIEŃ Przyprostynia2017-06-1418:30Stadion Miejski w Pniewach (Pniewy, Konińska 9)4:4
87POGOŃ Lwówek - ORŁY PNIEWY2017-06-1716:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:8
88SOKÓŁ Rakoniewice - TS GMINY Kamieniec2017-06-1716:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )3:1
89SPARTA Szamotuły - MAWIT Lwówek2017-06-1716:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)6:4
90SOKÓŁ Duszniki - KŁOS Gałowo2017-06-1716:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2)0:4
91CZARNI Wróblewo - LIPNO Stęszew2017-06-1716:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:1