Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2017-03-25

1Pauza: WEŁNA Rogoźno - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-03-2515:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:0
2ORKAN Konarzewo - PIAST Kobylnica2017-03-2516:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:2
3PELIKAN Niechanowo - ORKAN Jarosławiec2017-03-2515:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:3
4WARTA Śrem - MIESZKO Gniezno2017-03-2516:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:0
5VITCOVIA Witkowo - WIARA LECHA Poznań2017-03-2516:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:1
6CONCORDIA Murowana Goślina - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-03-2515:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:0
7AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - OTPS WINOGRADY Poznań2017-03-2515:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:4


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

8OTPS WINOGRADY Poznań - Pauza: WEŁNA Rogoźno2017-04-0116:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:1
9AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - CONCORDIA Murowana Goślina2017-04-0115:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2
10WIELKOPOLSKA Komorniki - VITCOVIA Witkowo2017-04-0217:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:5
11WIARA LECHA Poznań - WARTA Śrem2017-04-0116:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:0
12PELIKAN Niechanowo - KŁOS Zaniemyśl2017-04-0212:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)0:2
13ORKAN Jarosławiec - ORKAN Konarzewo2017-04-0115:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:2
14PIAST Kobylnica - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-04-0116:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

15Pauza: WEŁNA Rogoźno - PIAST Kobylnica2017-04-0816:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:1
16ZJEDNOCZENI Trzemeszno - ORKAN Jarosławiec2017-04-0817:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)3:2
17ORKAN Konarzewo - KŁOS Zaniemyśl2017-04-0816:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:0
18PELIKAN Niechanowo - MIESZKO Gniezno2017-04-0912:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)0:5
19WARTA Śrem - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-0817:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
20AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - VITCOVIA Witkowo2017-04-0815:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
21CONCORDIA Murowana Goślina - OTPS WINOGRADY Poznań2017-04-0815:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:4


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-15

22CONCORDIA Murowana Goślina - Pauza: WEŁNA Rogoźno2017-04-1516:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:0
23OTPS WINOGRADY Poznań - VITCOVIA Witkowo2017-04-1512:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:1
24AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - WARTA Śrem2017-04-1511:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:1
25WIARA LECHA Poznań - PELIKAN Niechanowo2017-04-1512:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )4:1
26MIESZKO Gniezno - ORKAN Konarzewo2017-04-1516:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)8:0
27KŁOS Zaniemyśl - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-04-1515:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:0
28ORKAN Jarosławiec - PIAST Kobylnica2017-04-1512:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )5:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

29Pauza: WEŁNA Rogoźno - ORKAN Jarosławiec2017-04-2216:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:7
30PIAST Kobylnica - KŁOS Zaniemyśl2017-04-2216:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:2
31ZJEDNOCZENI Trzemeszno - MIESZKO Gniezno2017-04-2317:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)1:1
32ORKAN Konarzewo - WIARA LECHA Poznań2017-04-2317:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:2
33PELIKAN Niechanowo - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-2216:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:2
34WARTA Śrem - OTPS WINOGRADY Poznań2017-04-2317:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:2
35VITCOVIA Witkowo - CONCORDIA Murowana Goślina2017-04-2216:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:0


Kolejka: 21 w dniach 2017-04-29

36VITCOVIA Witkowo - Pauza: WEŁNA Rogoźno2017-04-2916:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:0 V
37CONCORDIA Murowana Goślina - WARTA Śrem2017-04-2913:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:4
38AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - PELIKAN Niechanowo2017-04-2915:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:5
39WIELKOPOLSKA Komorniki - ORKAN Konarzewo2017-04-2917:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:3
40WIARA LECHA Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-04-2918:30Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:2
41MIESZKO Gniezno - PIAST Kobylnica2017-04-2917:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0
42KŁOS Zaniemyśl - ORKAN Jarosławiec2017-04-2917:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:1


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-03/2017-05-10

43Pauza: WEŁNA Rogoźno - KŁOS Zaniemyśl2017-05-0316:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:1
44ORKAN Jarosławiec - MIESZKO Gniezno2017-05-0315:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )0:8
45PIAST Kobylnica - WIARA LECHA Poznań2017-05-0316:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:1
46ZJEDNOCZENI Trzemeszno - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-1017:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)3:0
47ORKAN Konarzewo - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2017-05-0316:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)4:0
48PELIKAN Niechanowo - OTPS WINOGRADY Poznań2017-05-0312:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)0:5
49WARTA Śrem - VITCOVIA Witkowo2017-05-0317:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

50WARTA Śrem - Pauza: WEŁNA Rogoźno2017-05-0617:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:0
51CONCORDIA Murowana Goślina - PELIKAN Niechanowo2017-05-0716:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:2
52OTPS WINOGRADY Poznań - ORKAN Konarzewo2017-05-0615:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )10:1
53AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-05-0615:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
54WIELKOPOLSKA Komorniki - PIAST Kobylnica2017-05-0716:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:0
55WIARA LECHA Poznań - ORKAN Jarosławiec2017-05-0616:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )4:1
56MIESZKO Gniezno - KŁOS Zaniemyśl2017-05-0717:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)5:0


Kolejka: 24 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

57Pauza: WEŁNA Rogoźno - MIESZKO Gniezno2017-05-1415:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:2
58KŁOS Zaniemyśl - WIARA LECHA Poznań2017-05-1411:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)2:2
59ORKAN Jarosławiec - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-1315:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:1
60PIAST Kobylnica - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2017-05-1316:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:4
61ZJEDNOCZENI Trzemeszno - OTPS WINOGRADY Poznań2017-05-1316:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)0:3 V
62ORKAN Konarzewo - CONCORDIA Murowana Goślina2017-05-1316:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:0
63PELIKAN Niechanowo - VITCOVIA Witkowo2017-05-1316:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)0:2


Kolejka: 25 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

64WARTA Śrem - PELIKAN Niechanowo2017-05-2017:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
65VITCOVIA Witkowo - ORKAN Konarzewo2017-05-2016:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:0
66CONCORDIA Murowana Goślina - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-05-2016:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:1
67OTPS WINOGRADY Poznań - PIAST Kobylnica2017-05-2112:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:1
68AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - ORKAN Jarosławiec2017-05-2015:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3
69WIELKOPOLSKA Komorniki - KŁOS Zaniemyśl2017-05-2017:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:0
70WIARA LECHA Poznań - MIESZKO Gniezno2017-05-2016:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:2


Kolejka: 26 w dniach 2017-05-26/2017-05-28

71Pauza: WEŁNA Rogoźno - WIARA LECHA Poznań2017-05-2618:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:2
72MIESZKO Gniezno - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-2812:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:0
73KŁOS Zaniemyśl - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2017-05-2716:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:3
74ORKAN Jarosławiec - OTPS WINOGRADY Poznań2017-05-2717:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:3
75PIAST Kobylnica - CONCORDIA Murowana Goślina2017-05-2716:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:1
76ZJEDNOCZENI Trzemeszno - VITCOVIA Witkowo2017-05-2716:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)1:1
77ORKAN Konarzewo - WARTA Śrem2017-05-2716:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)2:1


Kolejka: 27 w dniach 2017-05-31/2017-06-04

78PELIKAN Niechanowo - Pauza: WEŁNA Rogoźno2017-06-0412:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)3:1
79WARTA Śrem - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-06-0317:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:0
80VITCOVIA Witkowo - PIAST Kobylnica2017-05-3118:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:2
81CONCORDIA Murowana Goślina - ORKAN Jarosławiec2017-06-0316:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)3:2
82OTPS WINOGRADY Poznań - KŁOS Zaniemyśl2017-06-0316:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:4
83AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - MIESZKO Gniezno2017-06-0412:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:5
84WIELKOPOLSKA Komorniki - WIARA LECHA Poznań2017-06-0316:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:2


Kolejka: 28 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

85Pauza: WEŁNA Rogoźno - WIELKOPOLSKA Komorniki____-__-____:__Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:3 V
86WIARA LECHA Poznań - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań2017-06-1015:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:3
87MIESZKO Gniezno - OTPS WINOGRADY Poznań2017-06-1016:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:2
88KŁOS Zaniemyśl - CONCORDIA Murowana Goślina2017-06-1111:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:4
89ORKAN Jarosławiec - VITCOVIA Witkowo2017-06-1015:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )5:3
90PIAST Kobylnica - WARTA Śrem2017-06-1013:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:4
91ORKAN Konarzewo - PELIKAN Niechanowo2017-06-1015:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:1


Kolejka: 29 w dniach 2017-06-14/2017-06-15

92ORKAN Konarzewo - Pauza: WEŁNA Rogoźno____-__-____:__Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)3:0 V
93PELIKAN Niechanowo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-06-1515:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:5
94WARTA Śrem - ORKAN Jarosławiec2017-06-1517:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:1
95VITCOVIA Witkowo - KŁOS Zaniemyśl2017-06-1516:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)4:0
96CONCORDIA Murowana Goślina - MIESZKO Gniezno2017-06-1516:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:6
97OTPS WINOGRADY Poznań - WIARA LECHA Poznań2017-06-1418:30OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:0
98AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-06-1515:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0


Kolejka: 30 w dniach 2017-06-17/2017-06-18

99Pauza: WEŁNA Rogoźno - AP REISSA Tarnowo Podgórne Poznań____-__-____:__Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:3 V
100WIELKOPOLSKA Komorniki - OTPS WINOGRADY Poznań2017-06-1816:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:3
101WIARA LECHA Poznań - CONCORDIA Murowana Goślina2017-06-1816:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:1
102MIESZKO Gniezno - VITCOVIA Witkowo2017-06-1816:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:1
103KŁOS Zaniemyśl - WARTA Śrem2017-06-1719:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:1
104PIAST Kobylnica - PELIKAN Niechanowo2017-06-1717:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:0
105ZJEDNOCZENI Trzemeszno - ORKAN Konarzewo2017-06-1816:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)4:0