Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 4

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

1BŁĘDNO Nądnia - KS Gaj Wielki2017-03-2515:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)1:3
2BORUSJA Boruja Kościelna - SPARTA Brody2017-03-2515:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)11:0
3TS 05 Nowy Tomyśl - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-03-2614:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:1
4DĄB Bolewice - ORZEŁ Łowyń2017-03-2614:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)2:1
5HURAGAN Łomnica - LZS Wąsowo2017-03-2615:00Huragan Łomnica (Łomnica )1:2
6GROM Zębowo - CZARNI II Wróblewo2017-03-2614:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)0:3 V


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

7GROM Zębowo - BŁĘDNO Nądnia2017-04-0214:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)2:1
8CZARNI II Wróblewo - HURAGAN Łomnica2017-04-0211:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:2
9LZS Wąsowo - DĄB Bolewice2017-04-0214:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )1:1
10ORZEŁ Łowyń - TS 05 Nowy Tomyśl2017-04-0116:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )0:2
11PŁOMIEŃ II Przyprostynia - BORUSJA Boruja Kościelna2017-04-0117:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:0
12SPARTA Brody - KS Gaj Wielki2017-04-0212:00Sparta Brody (Brody )0:2


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

13BŁĘDNO Nądnia - SPARTA Brody2017-04-0816:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)6:2
14KS Gaj Wielki - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-04-0914:00KS Gaj Wielki (Bytyń )1:5
15BORUSJA Boruja Kościelna - ORZEŁ Łowyń2017-04-0816:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)2:4
16TS 05 Nowy Tomyśl - LZS Wąsowo2017-04-0913:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:6
17DĄB Bolewice - CZARNI II Wróblewo2017-04-0911:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)1:0
18HURAGAN Łomnica - GROM Zębowo2017-04-0914:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:3


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

19HURAGAN Łomnica - BŁĘDNO Nądnia2017-04-2315:00Huragan Łomnica (Łomnica )5:1
20GROM Zębowo - DĄB Bolewice2017-04-2314:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)2:1
21CZARNI II Wróblewo - TS 05 Nowy Tomyśl2017-04-2311:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:1
22LZS Wąsowo - BORUSJA Boruja Kościelna2017-04-2314:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )2:0
23ORZEŁ Łowyń - KS Gaj Wielki2017-04-2216:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )5:2
24PŁOMIEŃ II Przyprostynia - SPARTA Brody2017-04-2217:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )12:2


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-15/2017-04-30

25BŁĘDNO Nądnia - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-04-1514:30Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)2:3
26SPARTA Brody - ORZEŁ Łowyń2017-04-3012:00Sparta Brody (Brody )0:10
27KS Gaj Wielki - LZS Wąsowo2017-04-3014:00KS Gaj Wielki (Bytyń )2:3
28BORUSJA Boruja Kościelna - CZARNI II Wróblewo2017-04-2916:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)5:1
29TS 05 Nowy Tomyśl - GROM Zębowo2017-04-3014:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:1
30DĄB Bolewice - HURAGAN Łomnica2017-04-3014:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)0:1


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

31DĄB Bolewice - BŁĘDNO Nądnia2017-05-0714:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)1:1
32HURAGAN Łomnica - TS 05 Nowy Tomyśl2017-05-0715:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:6
33GROM Zębowo - BORUSJA Boruja Kościelna2017-05-0714:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)5:1
34CZARNI II Wróblewo - KS Gaj Wielki2017-05-0711:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )5:2
35LZS Wąsowo - SPARTA Brody2017-05-0714:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )10:1
36ORZEŁ Łowyń - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-05-0617:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )4:1


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

37BŁĘDNO Nądnia - ORZEŁ Łowyń2017-05-1317:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)0:5
38PŁOMIEŃ II Przyprostynia - LZS Wąsowo2017-05-1317:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:2
39SPARTA Brody - CZARNI II Wróblewo2017-05-1412:00Sparta Brody (Brody )0:3
40KS Gaj Wielki - GROM Zębowo2017-05-1414:00KS Gaj Wielki (Bytyń )6:2
41BORUSJA Boruja Kościelna - HURAGAN Łomnica2017-05-1316:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)2:2
42TS 05 Nowy Tomyśl - DĄB Bolewice2017-05-1310:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:0


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

43TS 05 Nowy Tomyśl - BŁĘDNO Nądnia2017-05-2114:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:0
44DĄB Bolewice - BORUSJA Boruja Kościelna2017-05-2016:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)1:0
45HURAGAN Łomnica - KS Gaj Wielki2017-05-2115:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:1
46GROM Zębowo - SPARTA Brody2017-05-2114:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)4:0
47CZARNI II Wróblewo - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-05-2111:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:1
48LZS Wąsowo - ORZEŁ Łowyń2017-05-2016:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )2:1


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

49BŁĘDNO Nądnia - LZS Wąsowo2017-05-2717:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)1:0
50ORZEŁ Łowyń - CZARNI II Wróblewo2017-05-2717:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )2:0
51PŁOMIEŃ II Przyprostynia - GROM Zębowo2017-05-2717:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )7:3
52SPARTA Brody - HURAGAN Łomnica2017-05-2812:00Sparta Brody (Brody )0:6
53KS Gaj Wielki - DĄB Bolewice2017-05-2814:00KS Gaj Wielki (Bytyń )2:3
54BORUSJA Boruja Kościelna - TS 05 Nowy Tomyśl2017-05-2716:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)1:2


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

55BORUSJA Boruja Kościelna - BŁĘDNO Nądnia2017-06-0316:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)0:0
56TS 05 Nowy Tomyśl - KS Gaj Wielki2017-06-0413:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:2
57DĄB Bolewice - SPARTA Brody2017-06-0316:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)5:0
58HURAGAN Łomnica - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2017-06-0414:00Huragan Łomnica (Łomnica )0:4
59GROM Zębowo - ORZEŁ Łowyń2017-06-0317:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:2
60CZARNI II Wróblewo - LZS Wąsowo2017-06-0411:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:0


Kolejka: 22 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

61BŁĘDNO Nądnia - CZARNI II Wróblewo2017-06-1114:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)1:3
62LZS Wąsowo - GROM Zębowo2017-06-1114:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )7:1
63ORZEŁ Łowyń - HURAGAN Łomnica2017-06-1114:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )4:1
64PŁOMIEŃ II Przyprostynia - DĄB Bolewice2017-06-1114:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )2:0
65SPARTA Brody - TS 05 Nowy Tomyśl2017-06-1114:00Sparta Brody (Brody )1:6
66KS Gaj Wielki - BORUSJA Boruja Kościelna2017-06-1016:00KS Gaj Wielki (Bytyń )3:0 V