Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

1PIECZARKA WIELICHOWO - HURAGAN Michorzewo2017-03-2614:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)0:3
2JASTRZĄB RUDNIKI - PIAST JABŁONNA2017-03-2614:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )2:1
3LAS Puszczykowo - ORZEŁ Rostarzewo2017-03-2516:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )2:1
4KS Gminy Brodnica Manieczki - ORŁY PLEWISKA2017-03-2615:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:2
5NKS Niepruszewo - ORLIK SEPNO2017-03-2515:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)4:1
6OGROL SIELINKO - OKOŃ Sapowice2017-03-2613:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)4:3


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

7OKOŃ Sapowice - NKS Niepruszewo2017-04-0116:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)2:5
8ORLIK SEPNO - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-04-0213:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)1:5
9ORŁY PLEWISKA - LAS Puszczykowo2017-04-0215:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:4
10JASTRZĄB RUDNIKI - ORZEŁ Rostarzewo2017-04-0214:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )2:6
11PIAST JABŁONNA - HURAGAN Michorzewo2017-04-0213:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)1:3
12PIECZARKA WIELICHOWO - POGROM LUBOŃ2017-04-0214:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)1:4


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

13POGROM LUBOŃ - PIAST JABŁONNA2017-04-0915:30Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)4:0
14HURAGAN Michorzewo - ORZEŁ Rostarzewo2017-04-0814:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )0:1
15JASTRZĄB RUDNIKI - ORŁY PLEWISKA2017-04-0914:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )5:2
16LAS Puszczykowo - ORLIK SEPNO2017-04-0816:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )5:1
17KS Gminy Brodnica Manieczki - OKOŃ Sapowice2017-04-0915:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )0:3 V
18NKS Niepruszewo - OGROL SIELINKO2017-04-0815:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)3:0


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

19OGROL SIELINKO - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-04-2313:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)4:3
20OKOŃ Sapowice - LAS Puszczykowo2017-04-2216:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)0:3
21JASTRZĄB RUDNIKI - ORLIK SEPNO2017-04-2314:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )2:5
22ORŁY PLEWISKA - HURAGAN Michorzewo2017-04-2311:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:8
23ORZEŁ Rostarzewo - POGROM LUBOŃ2017-04-2314:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)3:2
24PIECZARKA WIELICHOWO - PIAST JABŁONNA2017-04-2314:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)3:5


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

25PIECZARKA WIELICHOWO - ORZEŁ Rostarzewo2017-04-3014:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)2:2
26POGROM LUBOŃ - ORŁY PLEWISKA2017-04-2911:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)5:2
27HURAGAN Michorzewo - ORLIK SEPNO2017-04-3016:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )3:0
28JASTRZĄB RUDNIKI - OKOŃ Sapowice2017-04-3014:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )1:3
29LAS Puszczykowo - OGROL SIELINKO2017-04-2916:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )2:2
30KS Gminy Brodnica Manieczki - NKS Niepruszewo2017-04-3015:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )1:4


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-03

31NKS Niepruszewo - LAS Puszczykowo2017-05-0315:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:3
32OGROL SIELINKO - JASTRZĄB RUDNIKI2017-05-0313:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)1:2
33OKOŃ Sapowice - HURAGAN Michorzewo2017-05-0316:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)0:3
34ORLIK SEPNO - POGROM LUBOŃ2017-05-0313:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)2:6
35PIECZARKA WIELICHOWO - ORŁY PLEWISKA2017-05-0314:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)1:1
36ORZEŁ Rostarzewo - PIAST JABŁONNA2017-05-0314:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)2:0


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

37PIAST JABŁONNA - ORŁY PLEWISKA2017-05-0715:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)2:1
38PIECZARKA WIELICHOWO - ORLIK SEPNO2017-05-0714:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)3:1
39POGROM LUBOŃ - OKOŃ Sapowice2017-05-0711:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)5:0
40HURAGAN Michorzewo - OGROL SIELINKO2017-05-0713:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )2:1
41JASTRZĄB RUDNIKI - NKS Niepruszewo2017-05-0714:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )0:0
42LAS Puszczykowo - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-05-0616:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )0:1


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

43JASTRZĄB RUDNIKI - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-05-1414:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )1:4
44NKS Niepruszewo - HURAGAN Michorzewo2017-05-1315:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:1
45OGROL SIELINKO - POGROM LUBOŃ2017-05-1316:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:1
46PIECZARKA WIELICHOWO - OKOŃ Sapowice2017-05-1414:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)6:6
47ORLIK SEPNO - PIAST JABŁONNA2017-05-1316:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)6:0
48ORŁY PLEWISKA - ORZEŁ Rostarzewo2017-05-1316:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:1


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

49ORZEŁ Rostarzewo - ORLIK SEPNO2017-05-2016:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)3:2
50PIAST JABŁONNA - OKOŃ Sapowice2017-05-2113:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)3:2
51PIECZARKA WIELICHOWO - OGROL SIELINKO2017-05-2114:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)3:1
52POGROM LUBOŃ - NKS Niepruszewo2017-05-2114:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:0
53HURAGAN Michorzewo - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-05-2016:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )5:0 V
54JASTRZĄB RUDNIKI - LAS Puszczykowo2017-05-2114:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )2:3


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

55LAS Puszczykowo - HURAGAN Michorzewo2017-05-2716:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )7:1
56KS Gminy Brodnica Manieczki - POGROM LUBOŃ2017-05-2815:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:1
57PIECZARKA WIELICHOWO - NKS Niepruszewo2017-05-2814:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)4:4
58OGROL SIELINKO - PIAST JABŁONNA2017-05-2716:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)11:0
59OKOŃ Sapowice - ORZEŁ Rostarzewo2017-05-2718:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)2:1
60ORLIK SEPNO - ORŁY PLEWISKA2017-05-2813:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)2:3


Kolejka: 24 w dniach 2017-06-04

61ORŁY PLEWISKA - OKOŃ Sapowice2017-06-0415:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:3
62ORZEŁ Rostarzewo - OGROL SIELINKO2017-06-0414:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)3:1
63PIAST JABŁONNA - NKS Niepruszewo2017-06-0413:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)0:5
64PIECZARKA WIELICHOWO - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-06-0414:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)0:3
65POGROM LUBOŃ - LAS Puszczykowo2017-06-0411:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:1
66JASTRZĄB RUDNIKI - HURAGAN Michorzewo2017-06-0414:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )1:7


Kolejka: 25 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

67JASTRZĄB RUDNIKI - POGROM LUBOŃ2017-06-1116:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )1:4
68PIECZARKA WIELICHOWO - LAS Puszczykowo2017-06-1114:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)1:3
69KS Gminy Brodnica Manieczki - PIAST JABŁONNA2017-06-1115:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:0
70NKS Niepruszewo - ORZEŁ Rostarzewo2017-06-1015:30NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)5:4
71OGROL SIELINKO - ORŁY PLEWISKA2017-06-1113:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)4:1
72OKOŃ Sapowice - ORLIK SEPNO2017-06-1018:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)3:2


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-17/2017-06-18

73ORLIK SEPNO - OGROL SIELINKO2017-06-1716:00Orlik Sepno (Sepno, Leśna 6)3:3
74ORŁY PLEWISKA - NKS Niepruszewo2017-06-1811:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:5
75ORZEŁ Rostarzewo - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-06-1811:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)2:4
76PIAST JABŁONNA - LAS Puszczykowo2017-06-1811:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska 9)0:7
77PIECZARKA WIELICHOWO - JASTRZĄB RUDNIKI2017-06-1718:00Pieczarka Wielichowo (Grodzisk Wielkopolski, Powstańców Chocieszyńskich 52)2:2
78POGROM LUBOŃ - HURAGAN Michorzewo2017-06-1811:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:3