Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

1Antares ZALASEWO - ROŻNOVIA Rożnowo2017-03-2616:00sztuczna trawa Antares Zalasewo (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1
2ARKA Kiekrz - ROKITA Rokietnica2017-03-2516:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:0
3Byki Obrowo - ODLEW Poznań2017-03-2612:00Byki Obrowo (Obrowo )9:0
4GKS Golęczewo - LZS OTOROWO2017-03-2515:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)2:4
5KS Kąsinowo - LKS Lipa2017-03-2611:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:5
6KS UCHOROWO - LKS Baborówko2017-03-2614:00KS Uchorowo (Uchorowo .)2:1


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-02

7LKS Baborówko - KS Kąsinowo2017-04-0214:00Sparta Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)3:2
8LKS Lipa - GKS Golęczewo2017-04-0213:00LKS Lipa (Lipa )1:4
9LZS OTOROWO - Byki Obrowo2017-04-0216:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:2
10ODLEW Poznań - ARKA Kiekrz2017-04-0210:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
11ROKITA Rokietnica - Antares ZALASEWO2017-04-0211:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:1
12ROŻNOVIA Rożnowo - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-04-0216:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )0:0


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

13TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - ROKITA Rokietnica2017-04-0914:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)6:1
14Antares ZALASEWO - ODLEW Poznań2017-04-0820:15sztuczna trawa Antares Zalasewo (Swarzędz, św. Marcina 1)3:0
15ARKA Kiekrz - LZS OTOROWO2017-04-0816:00Arka Kiekrz (Kiekrz )0:5
16Byki Obrowo - LKS Lipa2017-04-0912:00Byki Obrowo (Obrowo )5:1
17GKS Golęczewo - LKS Baborówko2017-04-0816:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)2:1
18KS Kąsinowo - KS UCHOROWO2017-04-0911:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:2


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

19KS UCHOROWO - GKS Golęczewo2017-04-2314:00KS Uchorowo (Uchorowo .)0:0
20LKS Baborówko - Byki Obrowo2017-04-2312:00LKS Baborówko (Baborówko )1:3
21LKS Lipa - ARKA Kiekrz2017-04-2313:00LKS Lipa (Lipa )4:3
22LZS OTOROWO - Antares ZALASEWO2017-04-2217:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )2:2
23ODLEW Poznań - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-04-2310:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:6
24ROKITA Rokietnica - ROŻNOVIA Rożnowo2017-04-2311:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:0


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

25ROŻNOVIA Rożnowo - ODLEW Poznań2017-04-3016:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )3:0
26TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - LZS OTOROWO2017-04-3014:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)6:1
27Antares ZALASEWO - LKS Lipa2017-04-2916:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )2:2
28ARKA Kiekrz - LKS Baborówko2017-04-2916:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:8
29Byki Obrowo - KS UCHOROWO2017-04-3012:00Byki Obrowo (Obrowo )5:0
30GKS Golęczewo - KS Kąsinowo2017-04-2916:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)7:2


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-03

31KS Kąsinowo - Byki Obrowo2017-05-0311:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:2
32KS UCHOROWO - ARKA Kiekrz2017-05-0314:00KS Uchorowo (Uchorowo .)5:2
33LKS Baborówko - Antares ZALASEWO2017-05-0312:00LKS Baborówko (Baborówko )8:0
34LKS Lipa - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-05-0313:00LKS Lipa (Lipa )2:5
35LZS OTOROWO - ROŻNOVIA Rożnowo2017-05-0316:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )2:3
36ODLEW Poznań - ROKITA Rokietnica2017-05-0310:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

37ROKITA Rokietnica - LZS OTOROWO2017-05-0613:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:0
38ROŻNOVIA Rożnowo - LKS Lipa2017-05-0716:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )1:2
39TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - LKS Baborówko2017-05-0714:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)3:0
40Antares ZALASEWO - KS UCHOROWO2017-05-0618:30sztuczna trawa Antares Zalasewo (Swarzędz, św. Marcina 1)5:1
41ARKA Kiekrz - KS Kąsinowo2017-05-0616:00Arka Kiekrz (Kiekrz )3:0 V
42Byki Obrowo - GKS Golęczewo2017-05-0718:00Byki Obrowo (Obrowo )3:2


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-11/2017-05-14

43GKS Golęczewo - ARKA Kiekrz2017-05-1118:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)4:0
44Antares ZALASEWO - KS Kąsinowo2017-05-1411:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )1:5
45KS UCHOROWO - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-05-1414:00KS Uchorowo (Uchorowo .)2:4
46LKS Baborówko - ROŻNOVIA Rożnowo2017-05-1412:00LKS Baborówko (Baborówko )2:1
47LKS Lipa - ROKITA Rokietnica2017-05-1413:00LKS Lipa (Lipa )3:1
48LZS OTOROWO - ODLEW Poznań2017-05-1320:00Stadion Sportowy im. Stanisława Kurowsiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:3


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

49ODLEW Poznań - LKS Lipa2017-05-2110:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
50ROKITA Rokietnica - LKS Baborówko2017-05-2111:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:3
51ROŻNOVIA Rożnowo - KS UCHOROWO2017-05-2016:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )0:0
52TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - KS Kąsinowo2017-05-2114:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)4:3
53Antares ZALASEWO - GKS Golęczewo2017-05-2016:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )0:1
54ARKA Kiekrz - Byki Obrowo2017-05-2016:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:6


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

55Antares ZALASEWO - Byki Obrowo2017-05-2813:30Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )0:8
56GKS Golęczewo - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-05-2716:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)2:2
57KS Kąsinowo - ROŻNOVIA Rożnowo2017-05-2811:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:4
58KS UCHOROWO - ROKITA Rokietnica2017-05-2814:00KS Uchorowo (Uchorowo .)2:0
59LKS Baborówko - ODLEW Poznań2017-05-2812:00LKS Baborówko (Baborówko )8:0
60LKS Lipa - LZS OTOROWO2017-05-2813:00LKS Lipa (Lipa )5:2


Kolejka: 24 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

61LZS OTOROWO - LKS Baborówko2017-06-0416:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )3:0 V
62ODLEW Poznań - KS UCHOROWO2017-06-0410:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:3
63ROKITA Rokietnica - KS Kąsinowo2017-06-0311:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:0 V
64ROŻNOVIA Rożnowo - GKS Golęczewo2017-06-0416:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )4:2
65TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - Byki Obrowo2017-06-0414:30sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)8:0
66Antares ZALASEWO - ARKA Kiekrz2017-06-0316:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )5:0


Kolejka: 25 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

67ARKA Kiekrz - TARNOVIA II Tarnowo Podgórne2017-06-1016:00Arka Kiekrz (Kiekrz )0:7
68Byki Obrowo - ROŻNOVIA Rożnowo2017-06-1112:00Byki Obrowo (Obrowo )3:3
69GKS Golęczewo - ROKITA Rokietnica2017-06-1016:00GKS Golęczewo (Golęczewo, Dworcowa 59)5:3
70KS Kąsinowo - ODLEW Poznań2017-06-1111:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )3:1
71KS UCHOROWO - LZS OTOROWO2017-06-1114:00KS Uchorowo (Uchorowo .)1:3
72LKS Baborówko - LKS Lipa2017-06-1112:00LKS Baborówko (Baborówko )1:0


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-15/2017-06-18

73LKS Lipa - KS UCHOROWO2017-06-1816:00LKS Lipa (Lipa )5:4
74LZS OTOROWO - KS Kąsinowo2017-06-1816:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )2:1
75ODLEW Poznań - GKS Golęczewo2017-06-1819:45Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
76ROKITA Rokietnica - Byki Obrowo2017-06-1511:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:5
77ROŻNOVIA Rożnowo - ARKA Kiekrz2017-06-1816:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )3:0 V
78TARNOVIA II Tarnowo Podgórne - Antares ZALASEWO2017-06-1814:00sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)8:1