Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa F1 Żak Grupa 4 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-08

1KS Canarinhos III Skórzewo - WARTA II POZNAŃ2017-04-0810:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:0
2POZNANIAK POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2017-04-0810:25Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:2
3WARTA II POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2017-04-0810:50Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:2
4KS Canarinhos III Skórzewo - POZNANIAK POZNAŃ2017-04-0811:15Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:1
5POZNANIAK POZNAŃ - WARTA II POZNAŃ2017-04-0811:40Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:0
6Nielba Wągrowiec - KS Canarinhos III Skórzewo2017-04-0812:05Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-23

7POZNANIAK POZNAŃ - KS Canarinhos III Skórzewo2017-04-2310:00Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)3:0
8Nielba Wągrowiec - WARTA II POZNAŃ2017-04-2310:25Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)0:0
9KS Canarinhos III Skórzewo - WARTA II POZNAŃ2017-04-2310:50Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)0:3
10POZNANIAK POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2017-04-2311:15Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)3:0
11Nielba Wągrowiec - KS Canarinhos III Skórzewo2017-04-2311:40Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)0:3
12WARTA II POZNAŃ - POZNANIAK POZNAŃ2017-04-2312:05Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-05-06

13Nielba Wągrowiec - POZNANIAK POZNAŃ2017-05-0613:00ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)2:0
14WARTA II POZNAŃ - KS Canarinhos III Skórzewo2017-05-0613:25ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)1:1
15POZNANIAK POZNAŃ - KS Canarinhos III Skórzewo2017-05-0613:50ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)5:1
16Nielba Wągrowiec - WARTA II POZNAŃ2017-05-0614:15ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)1:0
17WARTA II POZNAŃ - POZNANIAK POZNAŃ2017-05-0614:40ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)3:0
18KS Canarinhos III Skórzewo - Nielba Wągrowiec2017-05-0615:05ORLIK S.P. nr.3 (Wągrowiec, Letnia 1)1:2


Kolejka: 4 w dniach 2017-05-21

19WARTA II POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2017-05-2110:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:1
20KS Canarinhos III Skórzewo - POZNANIAK POZNAŃ2017-05-2110:25Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:1
21Nielba Wągrowiec - POZNANIAK POZNAŃ2017-05-2110:50Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:3
22WARTA II POZNAŃ - KS Canarinhos III Skórzewo2017-05-2111:15Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:4
23KS Canarinhos III Skórzewo - Nielba Wągrowiec2017-05-2111:40Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:0
24POZNANIAK POZNAŃ - WARTA II POZNAŃ2017-05-2112:05Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1