Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

1AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KS SZCZYTNIKI2017-03-2514:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
2FARA PELIKAN Żydowo - PRZEMYSŁAW Poznań2017-03-2516:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)2:1
3POZNAŃ FC - GKS Gułtowy2017-03-2512:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:1
4IKP OLIMPIA POZNAŃ - PIAST ŁUBOWO2017-03-2514:00IKP Olimpia Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)5:1
5JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - MEBLORZ SWARZĘDZ2017-03-2612:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
6KS 1999 Łopuchowo - LECHITA Kłecko2017-03-2516:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )1:2
7WEŁNIANKA Kiszkowo - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-03-2614:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)1:1


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

8AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-04-0115:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
9WEŁNIANKA Kiszkowo - KS 1999 Łopuchowo2017-04-0214:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)2:4
10LECHITA Kłecko - MEBLORZ SWARZĘDZ2017-04-0116:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)2:0
11IKP OLIMPIA POZNAŃ - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-04-0116:00IKP Olimpia Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)4:0
12PIAST ŁUBOWO - GKS Gułtowy2017-04-0212:00Piast Łubowo (Łubowo .)3:1
13POZNAŃ FC - FARA PELIKAN Żydowo2017-04-0112:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)4:2
14PRZEMYSŁAW Poznań - KS SZCZYTNIKI2017-04-0212:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

15AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-0816:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:0
16KS SZCZYTNIKI - POZNAŃ FC2017-04-0911:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)5:3
17FARA PELIKAN Żydowo - PIAST ŁUBOWO2017-04-0816:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)0:4
18GKS Gułtowy - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-04-0915:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)3:2
19IKP OLIMPIA POZNAŃ - LECHITA Kłecko2017-04-0816:00IKP Olimpia Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)3:1
20MEBLORZ SWARZĘDZ - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-04-0818:30sztuczna trawa Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:1
21KS 1999 Łopuchowo - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-04-0816:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )8:1


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

22KS 1999 Łopuchowo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-04-2216:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )2:1
23MEBLORZ SWARZĘDZ - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-04-2218:30sztuczna trawa Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)4:2
24WEŁNIANKA Kiszkowo - IKP OLIMPIA POZNAŃ2017-04-2314:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)2:7
25LECHITA Kłecko - GKS Gułtowy2017-04-2216:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)1:2
26JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - FARA PELIKAN Żydowo2017-04-2316:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)1:3
27PIAST ŁUBOWO - KS SZCZYTNIKI2017-04-2216:00Piast Łubowo (Łubowo .)5:2
28POZNAŃ FC - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-2212:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:1


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

29AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - POZNAŃ FC2017-04-2916:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0
30PRZEMYSŁAW Poznań - PIAST ŁUBOWO2017-04-3012:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:5
31KS SZCZYTNIKI - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-04-2915:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)10:0
32FARA PELIKAN Żydowo - LECHITA Kłecko2017-04-3013:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)0:0
33GKS Gułtowy - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-04-3015:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)1:2
34IKP OLIMPIA POZNAŃ - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-04-2916:00IKP Olimpia Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)9:0
35MEBLORZ SWARZĘDZ - KS 1999 Łopuchowo2017-04-3018:00sztuczna trawa Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:3


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-15/2017-05-10

36MEBLORZ SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-05-1019:00sztuczna trawa Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3 V
37KS 1999 Łopuchowo - IKP OLIMPIA POZNAŃ2017-05-0316:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )0:6
38GKS Gułtowy - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-05-0315:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)5:3
39WEŁNIANKA Kiszkowo - FARA PELIKAN Żydowo2017-05-0314:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)4:0
40LECHITA Kłecko - KS SZCZYTNIKI2017-05-0316:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)7:1
41JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-1510:00SKS 13 (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)1:5
42PIAST ŁUBOWO - POZNAŃ FC2017-05-0312:00Piast Łubowo (Łubowo .)3:1


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-06/2017-06-15

43AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - PIAST ŁUBOWO2017-05-0716:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:3
44POZNAŃ FC - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-05-0612:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:0
45PRZEMYSŁAW Poznań - LECHITA Kłecko2017-05-0714:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
46KS SZCZYTNIKI - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-06-1511:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)3:2
47FARA PELIKAN Żydowo - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-05-0713:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)1:1
48GKS Gułtowy - KS 1999 Łopuchowo2017-05-0715:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)1:3
49IKP OLIMPIA POZNAŃ - MEBLORZ SWARZĘDZ2017-05-0616:00IKP Olimpia Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)6:0 V


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

50IKP OLIMPIA POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-05-1316:00IKP Olimpia Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)8:0
51MEBLORZ SWARZĘDZ - GKS Gułtowy2017-05-1417:30Zalasewo, Kórnicka 0:3 V
52KS 1999 Łopuchowo - FARA PELIKAN Żydowo2017-05-1316:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )0:1
53KS SZCZYTNIKI - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-05-1411:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)8:1
54WEŁNIANKA Kiszkowo - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-1414:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)2:3
55LECHITA Kłecko - POZNAŃ FC2017-05-1417:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)3:2
56JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - PIAST ŁUBOWO2017-05-1416:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)0:3


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

57AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-05-2016:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:2
58PIAST ŁUBOWO - LECHITA Kłecko2017-05-2112:00Piast Łubowo (Łubowo .)2:1
59POZNAŃ FC - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-05-2012:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:1
60PRZEMYSŁAW Poznań - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-05-2114:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
61KS SZCZYTNIKI - KS 1999 Łopuchowo2017-05-2111:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)5:3
62FARA PELIKAN Żydowo - MEBLORZ SWARZĘDZ2017-05-2016:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)3:0
63GKS Gułtowy - IKP OLIMPIA POZNAŃ2017-05-2016:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)1:6


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

64GKS Gułtowy - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-05-2815:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)0:2
65IKP OLIMPIA POZNAŃ - FARA PELIKAN Żydowo2017-05-2716:00IKP Olimpia Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)10:0
66MEBLORZ SWARZĘDZ - KS SZCZYTNIKI2017-05-2718:30sztuczna trawa Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:9
67KS 1999 Łopuchowo - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-2716:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )4:2
68POZNAŃ FC - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-05-2712:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:2
69WEŁNIANKA Kiszkowo - PIAST ŁUBOWO2017-05-2814:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)2:7
70LECHITA Kłecko - JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ2017-05-2716:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)4:0


Kolejka: 24 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

71AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LECHITA Kłecko2017-06-0316:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
72JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-06-0416:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)1:4
73PIAST ŁUBOWO - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-06-0412:00Piast Łubowo (Łubowo .)5:2
74POZNAŃ FC - KS 1999 Łopuchowo2017-06-0312:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:2
75MEBLORZ SWARZĘDZ - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-0318:30sztuczna trawa Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:4
76KS SZCZYTNIKI - IKP OLIMPIA POZNAŃ2017-06-0411:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)5:7
77FARA PELIKAN Żydowo - GKS Gułtowy2017-06-0412:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)1:1


Kolejka: 25 w dniach 2017-06-08/2017-06-11

78FARA PELIKAN Żydowo - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-06-1112:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)3:2
79GKS Gułtowy - KS SZCZYTNIKI2017-06-1115:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)1:3
80IKP OLIMPIA POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-0819:30IKP Olimpia Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 15)6:0
81MEBLORZ SWARZĘDZ - POZNAŃ FC2017-06-1018:30sztuczna trawa Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)4:1
82KS 1999 Łopuchowo - PIAST ŁUBOWO2017-06-1016:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )4:1
83JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-06-1117:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)1:3
84WEŁNIANKA Kiszkowo - LECHITA Kłecko2017-06-1114:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)0:0


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-17/2017-06-18

85AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - WEŁNIANKA Kiszkowo2017-06-1812:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
86LECHITA Kłecko - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-06-1812:00Lechita Kłecko (Kłecko, Ignacego Paderewskiego 26)4:0
87JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - KS 1999 Łopuchowo2017-06-1816:00Jadwiżański KS Poznań (Owińska, Poprzeczna 12)2:3
88PIAST ŁUBOWO - MEBLORZ SWARZĘDZ2017-06-1812:00Piast Łubowo (Łubowo .)3:0
89POZNAŃ FC - IKP OLIMPIA POZNAŃ2017-06-1716:00Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:6
90PRZEMYSŁAW Poznań - GKS Gułtowy2017-06-1812:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
91KS SZCZYTNIKI - FARA PELIKAN Żydowo2017-06-1812:00KS Szczytniki (Szczytniki, Międzylesie 7)3:3