Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

1GMINY Grodzisk Wlkp. - PROMIEŃ Opalenica2017-03-2615:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )1:4
2OBRA Zbąszyń - TĘCZA Skrzynki2017-03-2615:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:0
3NAP NOWY TOMYŚL - PATRIA Buk2017-03-2515:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:2
4Pauza: KORONA Bukowiec - ORZEŁ Granowo2017-03-2615:00L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:3 V
51920 Mosina - LZS Wronczyn2017-03-2514:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:3
6SKRA Wielkopolska Otusz - WICHER Strzyżewo2017-03-2516:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:3
7INTER Zdrój - KS Canarinhos Skórzewo2017-03-2515:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )3:1


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

8INTER Zdrój - GMINY Grodzisk Wlkp.2017-04-0116:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )2:1
9KS Canarinhos Skórzewo - SKRA Wielkopolska Otusz2017-04-0116:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:1
10WICHER Strzyżewo - 1920 Mosina2017-04-0116:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )4:2
11LZS Wronczyn - Pauza: KORONA Bukowiec____-__-____:__LZS Wronczyn (Wronczyn )3:0 V
12ORZEŁ Granowo - PATRIA Buk2017-04-0215:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:0
13NAP NOWY TOMYŚL - OBRA Zbąszyń2017-04-0116:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:4
14TĘCZA Skrzynki - PROMIEŃ Opalenica2017-04-0115:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)2:2


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

15GMINY Grodzisk Wlkp. - TĘCZA Skrzynki2017-04-0914:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )1:4
16PROMIEŃ Opalenica - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-0816:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:0
17OBRA Zbąszyń - ORZEŁ Granowo2017-04-0916:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )0:0
18PATRIA Buk - LZS Wronczyn2017-04-0816:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:2
19Pauza: KORONA Bukowiec - WICHER Strzyżewo____-__-____:__L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:3 V
201920 Mosina - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-0816:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:1
21SKRA Wielkopolska Otusz - INTER Zdrój2017-04-0817:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:6


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-15

22SKRA Wielkopolska Otusz - GMINY Grodzisk Wlkp.2017-04-1517:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:3
23INTER Zdrój - 1920 Mosina2017-04-1514:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:2
24KS Canarinhos Skórzewo - Pauza: KORONA Bukowiec____-__-____:__Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:0 V
25WICHER Strzyżewo - PATRIA Buk2017-04-1516:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )2:2
26LZS Wronczyn - OBRA Zbąszyń2017-04-1517:00LZS Wronczyn (Wronczyn )0:0
27ORZEŁ Granowo - PROMIEŃ Opalenica2017-04-1515:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:1
28NAP NOWY TOMYŚL - TĘCZA Skrzynki2017-04-1514:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:4


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

29GMINY Grodzisk Wlkp. - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-2316:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )3:0
30TĘCZA Skrzynki - ORZEŁ Granowo2017-04-2216:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)0:4
31PROMIEŃ Opalenica - LZS Wronczyn2017-04-2216:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:2
32OBRA Zbąszyń - WICHER Strzyżewo2017-04-2317:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )1:0
33PATRIA Buk - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-2217:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:0 V
34Pauza: KORONA Bukowiec - INTER Zdrój____-__-____:__L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:3 V
351920 Mosina - SKRA Wielkopolska Otusz2017-04-2216:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)5:1


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

361920 Mosina - GMINY Grodzisk Wlkp.2017-04-2916:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)6:2
37SKRA Wielkopolska Otusz - Pauza: KORONA Bukowiec____-__-____:__Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:0 V
38INTER Zdrój - PATRIA Buk2017-04-2916:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )2:2
39KS Canarinhos Skórzewo - OBRA Zbąszyń2017-04-2916:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:3 V
40WICHER Strzyżewo - PROMIEŃ Opalenica2017-04-2916:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:3
41LZS Wronczyn - TĘCZA Skrzynki2017-04-2917:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:3
42ORZEŁ Granowo - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-3015:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:0


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-03/2017-05-07

43GMINY Grodzisk Wlkp. - ORZEŁ Granowo2017-05-0715:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )0:3
44NAP NOWY TOMYŚL - LZS Wronczyn2017-05-0616:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:2
45TĘCZA Skrzynki - WICHER Strzyżewo2017-05-0616:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)6:1
46PROMIEŃ Opalenica - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-0616:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)5:0
47OBRA Zbąszyń - INTER Zdrój2017-05-0717:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:0
48SKRA Wielkopolska Otusz - PATRIA Buk2017-05-0316:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:5
49Pauza: KORONA Bukowiec - 1920 Mosina____-__-____:__L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:3 V


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-13/2017-05-16

50Pauza: KORONA Bukowiec - GMINY Grodzisk Wlkp.____-__-____:__L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:3 V
511920 Mosina - PATRIA Buk2017-05-1316:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:3
52SKRA Wielkopolska Otusz - OBRA Zbąszyń2017-05-1317:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:10
53INTER Zdrój - PROMIEŃ Opalenica2017-05-1316:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )2:1
54KS Canarinhos Skórzewo - TĘCZA Skrzynki2017-05-1316:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:3 V
55WICHER Strzyżewo - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-1618:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )3:2
56LZS Wronczyn - ORZEŁ Granowo2017-05-1317:00LZS Wronczyn (Wronczyn )0:2


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

57GMINY Grodzisk Wlkp. - LZS Wronczyn2017-05-2115:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )3:6
58ORZEŁ Granowo - WICHER Strzyżewo2017-05-2014:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)9:1
59NAP NOWY TOMYŚL - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-2017:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:1
60TĘCZA Skrzynki - INTER Zdrój2017-05-2016:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)0:1
61PROMIEŃ Opalenica - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-2014:30Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)8:0
62OBRA Zbąszyń - 1920 Mosina2017-05-2117:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:0 V
63PATRIA Buk - Pauza: KORONA Bukowiec____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:0 V


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-26/2017-05-27

64PATRIA Buk - GMINY Grodzisk Wlkp.2017-05-2717:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)5:2
65Pauza: KORONA Bukowiec - OBRA Zbąszyń____-__-____:__L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:3 V
661920 Mosina - PROMIEŃ Opalenica2017-05-2716:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:1
67SKRA Wielkopolska Otusz - TĘCZA Skrzynki2017-05-2717:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:5 V
68INTER Zdrój - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-2716:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:2
69KS Canarinhos Skórzewo - ORZEŁ Granowo2017-05-2716:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:1
70WICHER Strzyżewo - LZS Wronczyn2017-05-2618:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:2


Kolejka: 24 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

71GMINY Grodzisk Wlkp. - WICHER Strzyżewo2017-06-0415:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )2:1
72LZS Wronczyn - KS Canarinhos Skórzewo2017-06-0317:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:0 V
73ORZEŁ Granowo - INTER Zdrój2017-06-0415:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:0
74NAP NOWY TOMYŚL - SKRA Wielkopolska Otusz2017-06-0417:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)15:0
75TĘCZA Skrzynki - 1920 Mosina2017-06-0316:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)1:3
76PROMIEŃ Opalenica - Pauza: KORONA Bukowiec____-__-____:__Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)3:0 V
77OBRA Zbąszyń - PATRIA Buk2017-06-0417:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:1


Kolejka: 25 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

78OBRA Zbąszyń - GMINY Grodzisk Wlkp.2017-06-1117:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )4:1
79PATRIA Buk - PROMIEŃ Opalenica2017-06-1017:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)7:3
80Pauza: KORONA Bukowiec - TĘCZA Skrzynki____-__-____:__L.K.S. KORONA BUKOWIEC (Bukowiec, Nowotomyska 12)0:3 V
811920 Mosina - NAP NOWY TOMYŚL2017-06-1016:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:2
82SKRA Wielkopolska Otusz - ORZEŁ Granowo2017-06-1016:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:3 V
83INTER Zdrój - LZS Wronczyn2017-06-1016:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:4
84KS Canarinhos Skórzewo - WICHER Strzyżewo2017-06-1016:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:1


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-17

85GMINY Grodzisk Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2017-06-1716:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )0:3
86WICHER Strzyżewo - INTER Zdrój2017-06-1716:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:2
87LZS Wronczyn - SKRA Wielkopolska Otusz2017-06-1716:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:0 V
88ORZEŁ Granowo - 1920 Mosina2017-06-1716:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:0
89NAP NOWY TOMYŚL - Pauza: KORONA Bukowiec____-__-____:__NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0 V
90TĘCZA Skrzynki - PATRIA Buk2017-06-1716:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)1:1
91PROMIEŃ Opalenica - OBRA Zbąszyń2017-06-1716:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:4