Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

1Pauza: WARTA Sieraków - ORKAN OBJEZIERZE____-__-____:__0:3 V
2KS Sękowo - WARTA Obrzycko2017-03-2612:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )0:2
3SZTURM JUNIKOWO Poznań - NAŁĘCZ OSTRORÓG2017-03-2611:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)4:2
4SUCHARY Suchy Las - ORZEŁ SŁopanowo2017-03-2516:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:1
5CZARNI Kaźmierz - ZIELONI GAJ MAŁY2017-03-2616:00Sparta Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)0:1
6WARTA Wartosław - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-03-2615:00Warta Wartosław (Wartosław )1:4
7RZEMIEŚLNIK Kwilcz - ZŁOCI Złotkowo2017-03-2516:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)2:0


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

8RZEMIEŚLNIK Kwilcz - Pauza: WARTA Sieraków____-__-____:__Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)3:0 V
9ZŁOCI Złotkowo - WARTA Wartosław2017-04-0115:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:1
10POZNAŃSKA 13 Poznań - CZARNI Kaźmierz2017-04-0214:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:2
11ZIELONI GAJ MAŁY - SUCHARY Suchy Las2017-04-0214:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )0:2
12ORZEŁ SŁopanowo - NAŁĘCZ OSTRORÓG2017-04-0214:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )3:1
13SZTURM JUNIKOWO Poznań - KS Sękowo2017-04-0211:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)2:1
14WARTA Obrzycko - ORKAN OBJEZIERZE2017-04-0215:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)2:3


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

15Pauza: WARTA Sieraków - WARTA Obrzycko____-__-____:__0:3 V
16ORKAN OBJEZIERZE - SZTURM JUNIKOWO Poznań2017-04-0816:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:3
17KS Sękowo - ORZEŁ SŁopanowo2017-04-0912:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )2:4
18NAŁĘCZ OSTRORÓG - ZIELONI GAJ MAŁY2017-04-0816:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )6:0
19SUCHARY Suchy Las - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-0816:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:2
20CZARNI Kaźmierz - ZŁOCI Złotkowo2017-04-0817:00KS Gaj Wielki (Bytyń )1:0
21WARTA Wartosław - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-04-0912:00Warta Wartosław (Wartosław )1:0


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-15/2017-04-20

22WARTA Wartosław - Pauza: WARTA Sieraków____-__-____:__Warta Wartosław (Wartosław )3:0 V
23RZEMIEŚLNIK Kwilcz - CZARNI Kaźmierz2017-04-1516:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)1:0
24ZŁOCI Złotkowo - SUCHARY Suchy Las2017-04-1515:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )2:2
25POZNAŃSKA 13 Poznań - NAŁĘCZ OSTRORÓG2017-04-1512:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
26ZIELONI GAJ MAŁY - KS Sękowo2017-04-1514:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:2
27ORZEŁ SŁopanowo - ORKAN OBJEZIERZE2017-04-1514:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )8:5
28SZTURM JUNIKOWO Poznań - WARTA Obrzycko2017-04-2017:30Obrzycko, Szamotulska 81:2


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

29Pauza: WARTA Sieraków - SZTURM JUNIKOWO Poznań____-__-____:__0:3 V
30WARTA Obrzycko - ORZEŁ SŁopanowo2017-04-2315:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)2:1
31ORKAN OBJEZIERZE - ZIELONI GAJ MAŁY2017-04-2216:00Orkan Objezierze (Objezierze )1:2
32KS Sękowo - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-2312:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:2
33NAŁĘCZ OSTRORÓG - ZŁOCI Złotkowo2017-04-2216:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:1
34SUCHARY Suchy Las - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-04-2216:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)5:1
35CZARNI Kaźmierz - WARTA Wartosław2017-04-2217:00KS Gaj Wielki (Bytyń )3:4


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

36CZARNI Kaźmierz - Pauza: WARTA Sieraków____-__-____:__KS Gaj Wielki (Bytyń )3:0 V
37WARTA Wartosław - SUCHARY Suchy Las2017-04-3015:00Warta Wartosław (Wartosław )1:3
38RZEMIEŚLNIK Kwilcz - NAŁĘCZ OSTRORÓG2017-04-2916:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)1:2
39ZŁOCI Złotkowo - KS Sękowo2017-04-2913:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )0:1
40POZNAŃSKA 13 Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2017-04-3014:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:3
41WARTA Obrzycko - ZIELONI GAJ MAŁY2017-04-2916:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)2:0
42ORZEŁ SŁopanowo - SZTURM JUNIKOWO Poznań2017-04-2915:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )3:0


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

43Pauza: WARTA Sieraków - ORZEŁ SŁopanowo____-__-____:__0:3 V
44SZTURM JUNIKOWO Poznań - ZIELONI GAJ MAŁY2017-05-0711:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)2:1
45WARTA Obrzycko - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-05-0715:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)1:1
46ORKAN OBJEZIERZE - ZŁOCI Złotkowo2017-05-0617:30Orkan Objezierze (Objezierze )4:2
47KS Sękowo - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-05-0712:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )2:3
48NAŁĘCZ OSTRORÓG - WARTA Wartosław2017-05-0616:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:2
49SUCHARY Suchy Las - CZARNI Kaźmierz2017-05-0616:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:2


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

50SUCHARY Suchy Las - Pauza: WARTA Sieraków____-__-____:__Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:0 V
51CZARNI Kaźmierz - NAŁĘCZ OSTRORÓG2017-05-1317:00KS Gaj Wielki (Bytyń )3:3
52WARTA Wartosław - KS Sękowo2017-05-1415:00Warta Wartosław (Wartosław )5:0
53RZEMIEŚLNIK Kwilcz - ORKAN OBJEZIERZE2017-05-1316:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)2:6
54ZŁOCI Złotkowo - WARTA Obrzycko2017-05-1315:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )0:0
55POZNAŃSKA 13 Poznań - SZTURM JUNIKOWO Poznań2017-05-1414:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0 V
56ZIELONI GAJ MAŁY - ORZEŁ SŁopanowo2017-05-1414:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )2:1


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

57Pauza: WARTA Sieraków - ZIELONI GAJ MAŁY____-__-____:__0:3 V
58ORZEŁ SŁopanowo - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-05-2114:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )0:1
59SZTURM JUNIKOWO Poznań - ZŁOCI Złotkowo2017-05-2111:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)1:1
60WARTA Obrzycko - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-05-2115:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)2:3
61ORKAN OBJEZIERZE - WARTA Wartosław2017-05-2017:30Orkan Objezierze (Objezierze )6:2
62KS Sękowo - CZARNI Kaźmierz2017-05-2017:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )2:2
63NAŁĘCZ OSTRORÓG - SUCHARY Suchy Las2017-05-2016:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )4:2


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

64NAŁĘCZ OSTRORÓG - Pauza: WARTA Sieraków____-__-____:__Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:0 V
65SUCHARY Suchy Las - KS Sękowo2017-05-2716:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:1
66CZARNI Kaźmierz - ORKAN OBJEZIERZE2017-05-2716:00KS Gaj Wielki (Bytyń )0:3
67WARTA Obrzycko - WARTA Wartosław2017-05-2815:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)3:3
68RZEMIEŚLNIK Kwilcz - SZTURM JUNIKOWO Poznań2017-05-2716:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)4:2
69ZŁOCI Złotkowo - ORZEŁ SŁopanowo2017-05-2812:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:5
70POZNAŃSKA 13 Poznań - ZIELONI GAJ MAŁY2017-05-2814:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1


Kolejka: 24 w dniach 2017-06-03/2017-06-07

71Pauza: WARTA Sieraków - POZNAŃSKA 13 Poznań____-__-____:__0:3 V
72ZIELONI GAJ MAŁY - ZŁOCI Złotkowo2017-06-0414:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )4:0
73ORZEŁ SŁopanowo - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-06-0417:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )5:1
74SZTURM JUNIKOWO Poznań - WARTA Wartosław2017-06-0411:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)5:4
75WARTA Obrzycko - CZARNI Kaźmierz2017-06-0717:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)2:0
76ORKAN OBJEZIERZE - SUCHARY Suchy Las2017-06-0316:00Orkan Objezierze (Objezierze )3:4
77KS Sękowo - NAŁĘCZ OSTRORÓG2017-06-0412:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )0:1


Kolejka: 25 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

78KS Sękowo - Pauza: WARTA Sieraków____-__-____:__KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:0 V
79NAŁĘCZ OSTRORÓG - ORKAN OBJEZIERZE2017-06-1016:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:2
80SUCHARY Suchy Las - WARTA Obrzycko2017-06-1014:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:2
81CZARNI Kaźmierz - SZTURM JUNIKOWO Poznań2017-06-1118:00KS Gaj Wielki (Bytyń )0:2
82WARTA Wartosław - ORZEŁ SŁopanowo2017-06-1115:00Warta Wartosław (Wartosław )3:11
83RZEMIEŚLNIK Kwilcz - ZIELONI GAJ MAŁY2017-06-1016:00Rzemieślnik Kwilcz (Kwilcz, Gumna 15)6:1
84ZŁOCI Złotkowo - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-06-1015:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:4


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-18

85Pauza: WARTA Sieraków - ZŁOCI Złotkowo____-__-____:__0:3 V
86POZNAŃSKA 13 Poznań - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-06-1814:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:0
87ZIELONI GAJ MAŁY - WARTA Wartosław2017-06-1814:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )2:0
88ORZEŁ SŁopanowo - CZARNI Kaźmierz2017-06-1814:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )1:2
89SZTURM JUNIKOWO Poznań - SUCHARY Suchy Las2017-06-1814:00Szturm Junikowo Poznań (Plewiska, Szkolna 132)1:4
90WARTA Obrzycko - NAŁĘCZ OSTRORÓG2017-06-1814:00Warta Obrzycko (Obrzycko, Szamotulska 8)3:0 V
91ORKAN OBJEZIERZE - KS Sękowo2017-06-1814:00Orkan Objezierze (Objezierze )4:2