Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2017-03-25/2017-03-26

1AVIA KAMIONKI - ZAWISZA Dolsk2017-03-2515:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)4:2
2CLESCEVIA Kleszczewo - WARTA II Śrem2017-03-2615:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)8:0
3CZARNI Czerniejewo - STELLA Luboń2017-03-2515:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)3:2
4KŁOS II Zaniemyśl - JURAND KOZIEGŁOWY2017-03-2611:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:0
5POLONIA Poznań - POLONIA II Środa Wlkp.2017-03-2515:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:4
6LIDER SWARZĘDZ - POGOŃ Książ Wlkp.2017-03-2612:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
7MARATOŃCZYK Brzeźno - PHYTOPHARM KLĘKA2017-03-2614:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)2:2


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-01/2017-06-07

8MARATOŃCZYK Brzeźno - AVIA KAMIONKI2017-04-0214:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)1:3
9PHYTOPHARM KLĘKA - LIDER SWARZĘDZ2017-04-0213:00Phytopharm Klęka (Klęka )4:2
10POGOŃ Książ Wlkp. - POLONIA Poznań2017-04-0117:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:1
11POLONIA II Środa Wlkp. - JURAND KOZIEGŁOWY2017-04-0216:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0
12CZARNI Czerniejewo - KŁOS II Zaniemyśl2017-04-0212:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)5:1
13STELLA Luboń - CLESCEVIA Kleszczewo2017-06-0718:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:7
14WARTA II Śrem - ZAWISZA Dolsk2017-04-0212:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

15AVIA KAMIONKI - WARTA II Śrem2017-04-0816:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)3:1
16ZAWISZA Dolsk - STELLA Luboń2017-04-0817:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)3:2
17CLESCEVIA Kleszczewo - KŁOS II Zaniemyśl2017-04-0914:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)1:3
18CZARNI Czerniejewo - POLONIA II Środa Wlkp.2017-04-0816:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)1:1
19JURAND KOZIEGŁOWY - POGOŃ Książ Wlkp.2017-04-0811:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
20POLONIA Poznań - PHYTOPHARM KLĘKA2017-04-0816:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:2
21LIDER SWARZĘDZ - MARATOŃCZYK Brzeźno2017-04-0912:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)8:1


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-15

22LIDER SWARZĘDZ - AVIA KAMIONKI2017-04-1516:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2
23MARATOŃCZYK Brzeźno - POLONIA Poznań2017-04-1516:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)1:2
24PHYTOPHARM KLĘKA - JURAND KOZIEGŁOWY2017-04-1513:00Phytopharm Klęka (Klęka )4:0
25CZARNI Czerniejewo - POGOŃ Książ Wlkp.2017-04-1516:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)4:0
26POLONIA II Środa Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2017-04-1516:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:0
27KŁOS II Zaniemyśl - ZAWISZA Dolsk2017-04-1517:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:1
28STELLA Luboń - WARTA II Śrem2017-04-1517:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)6:0


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

29AVIA KAMIONKI - STELLA Luboń2017-04-2216:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)5:0
30WARTA II Śrem - KŁOS II Zaniemyśl2017-04-2314:30Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:0
31ZAWISZA Dolsk - POLONIA II Środa Wlkp.2017-04-2316:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:3
32CLESCEVIA Kleszczewo - POGOŃ Książ Wlkp.2017-04-2315:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)1:2
33CZARNI Czerniejewo - PHYTOPHARM KLĘKA2017-04-2216:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)2:1
34JURAND KOZIEGŁOWY - MARATOŃCZYK Brzeźno2017-04-2311:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
35POLONIA Poznań - LIDER SWARZĘDZ2017-04-2216:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:2


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-29/2017-06-07

36POLONIA Poznań - AVIA KAMIONKI2017-04-2916:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:3 V
37LIDER SWARZĘDZ - JURAND KOZIEGŁOWY2017-04-2918:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)8:1
38MARATOŃCZYK Brzeźno - CZARNI Czerniejewo2017-06-0719:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)1:1
39PHYTOPHARM KLĘKA - CLESCEVIA Kleszczewo2017-04-3013:00Phytopharm Klęka (Klęka )7:1
40POGOŃ Książ Wlkp. - ZAWISZA Dolsk2017-04-2917:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)0:0
41POLONIA II Środa Wlkp. - WARTA II Śrem2017-04-3016:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0
42KŁOS II Zaniemyśl - STELLA Luboń2017-04-2914:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

43AVIA KAMIONKI - KŁOS II Zaniemyśl2017-05-0616:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)5:0
44STELLA Luboń - POLONIA II Środa Wlkp.2017-05-0617:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:1
45WARTA II Śrem - POGOŃ Książ Wlkp.2017-05-0714:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
46ZAWISZA Dolsk - PHYTOPHARM KLĘKA2017-05-0617:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:1
47CLESCEVIA Kleszczewo - MARATOŃCZYK Brzeźno2017-05-0716:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:0
48CZARNI Czerniejewo - LIDER SWARZĘDZ2017-05-0616:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)3:1
49JURAND KOZIEGŁOWY - POLONIA Poznań2017-05-0617:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:8


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

50JURAND KOZIEGŁOWY - AVIA KAMIONKI2017-05-1317:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
51POLONIA Poznań - CZARNI Czerniejewo2017-05-1316:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:3
52LIDER SWARZĘDZ - CLESCEVIA Kleszczewo2017-05-1316:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )4:2
53MARATOŃCZYK Brzeźno - ZAWISZA Dolsk2017-05-1414:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)2:0
54PHYTOPHARM KLĘKA - WARTA II Śrem2017-05-1413:00Phytopharm Klęka (Klęka )5:1
55POGOŃ Książ Wlkp. - STELLA Luboń2017-05-1317:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:2
56POLONIA II Środa Wlkp. - KŁOS II Zaniemyśl2017-05-1316:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

57AVIA KAMIONKI - POLONIA II Środa Wlkp.2017-05-2016:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)2:1
58KŁOS II Zaniemyśl - POGOŃ Książ Wlkp.2017-05-2017:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:1
59STELLA Luboń - PHYTOPHARM KLĘKA2017-05-2017:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:1
60WARTA II Śrem - MARATOŃCZYK Brzeźno2017-05-2114:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:3
61ZAWISZA Dolsk - LIDER SWARZĘDZ2017-05-2018:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)2:2
62CLESCEVIA Kleszczewo - POLONIA Poznań2017-05-2116:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:2
63CZARNI Czerniejewo - JURAND KOZIEGŁOWY2017-05-2013:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)10:0


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

64CZARNI Czerniejewo - AVIA KAMIONKI2017-05-2716:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)3:3
65JURAND KOZIEGŁOWY - CLESCEVIA Kleszczewo2017-05-2810:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:1
66POLONIA Poznań - ZAWISZA Dolsk2017-05-2816:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:0
67LIDER SWARZĘDZ - WARTA II Śrem2017-05-2812:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)7:4
68MARATOŃCZYK Brzeźno - STELLA Luboń2017-05-2814:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)0:7
69PHYTOPHARM KLĘKA - KŁOS II Zaniemyśl2017-05-2813:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:2
70POGOŃ Książ Wlkp. - POLONIA II Środa Wlkp.2017-05-2717:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:1


Kolejka: 24 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

71AVIA KAMIONKI - POGOŃ Książ Wlkp.2017-06-0316:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)2:0
72POLONIA II Środa Wlkp. - PHYTOPHARM KLĘKA2017-06-0316:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:3
73KŁOS II Zaniemyśl - MARATOŃCZYK Brzeźno2017-06-0411:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:0
74STELLA Luboń - LIDER SWARZĘDZ2017-06-0317:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)4:3
75WARTA II Śrem - POLONIA Poznań2017-06-0411:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:2
76ZAWISZA Dolsk - JURAND KOZIEGŁOWY2017-06-0311:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:2
77CLESCEVIA Kleszczewo - CZARNI Czerniejewo2017-06-0417:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:3


Kolejka: 25 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

78CLESCEVIA Kleszczewo - AVIA KAMIONKI2017-06-1117:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:5
79CZARNI Czerniejewo - ZAWISZA Dolsk2017-06-1016:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)4:1
80JURAND KOZIEGŁOWY - WARTA II Śrem2017-06-1017:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)5:3
81POLONIA Poznań - STELLA Luboń2017-06-1016:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:0
82LIDER SWARZĘDZ - KŁOS II Zaniemyśl2017-06-1016:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)6:2
83MARATOŃCZYK Brzeźno - POLONIA II Środa Wlkp.2017-06-1016:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)0:8
84PHYTOPHARM KLĘKA - POGOŃ Książ Wlkp.2017-06-1111:00Phytopharm Klęka (Klęka )4:3


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-15/2017-06-17

85AVIA KAMIONKI - PHYTOPHARM KLĘKA2017-06-1717:00Avia Kamionki (Kamionki, Mieczewska .)3:0
86POGOŃ Książ Wlkp. - MARATOŃCZYK Brzeźno2017-06-1717:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)0:2
87LIDER SWARZĘDZ - POLONIA II Środa Wlkp.2017-06-1717:00Lider Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:0
88KŁOS II Zaniemyśl - POLONIA Poznań2017-06-1717:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:4
89STELLA Luboń - JURAND KOZIEGŁOWY2017-06-1717:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:2
90WARTA II Śrem - CZARNI Czerniejewo2017-06-1514:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:9
91ZAWISZA Dolsk - CLESCEVIA Kleszczewo2017-06-1717:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)5:2