Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 11 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

11920 Mosina - LIPNO Stęszew2017-04-0210:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)9:2
2ORKAN Konarzewo - MIESZKO II Gniezno2017-04-0111:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:4
3AP REISSA II Poznań - KOPERNIK Poznań2017-04-0110:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)11:2


Kolejka: 12 w dniach 2017-04-09

4KOPERNIK Poznań - 1920 Mosina2017-04-0914:00Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:1
5AP REISSA II Poznań - ORKAN Konarzewo2017-04-0912:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:0
6MIESZKO II Gniezno - LIPNO Stęszew2017-04-0914:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)6:0


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-21/2017-04-23

71920 Mosina - MIESZKO II Gniezno2017-04-2216:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:0
8LIPNO Stęszew - AP REISSA II Poznań2017-04-2311:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:9
9ORKAN Konarzewo - KOPERNIK Poznań2017-04-2117:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)2:0


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-28/2017-04-30

10ORKAN Konarzewo - 1920 Mosina2017-04-2817:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:0
11LIPNO Stęszew - KOPERNIK Poznań2017-04-3011:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:1
12AP REISSA II Poznań - MIESZKO II Gniezno2017-04-3012:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:2


Kolejka: 15 w dniach 2017-05-07

131920 Mosina - AP REISSA II Poznań2017-05-0710:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:1
14MIESZKO II Gniezno - KOPERNIK Poznań2017-05-0713:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
15LIPNO Stęszew - ORKAN Konarzewo2017-05-0711:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:4


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-12/2017-06-17

16LIPNO Stęszew - 1920 Mosina2017-05-1217:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:7
17MIESZKO II Gniezno - ORKAN Konarzewo2017-06-1711:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0
18KOPERNIK Poznań - AP REISSA II Poznań2017-05-1216:30Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:5


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-19/2017-05-21

191920 Mosina - KOPERNIK Poznań2017-05-2110:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:0 V
20ORKAN Konarzewo - AP REISSA II Poznań2017-05-1917:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:3
21LIPNO Stęszew - MIESZKO II Gniezno2017-05-2111:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:5


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-28/2017-05-31

22MIESZKO II Gniezno - 1920 Mosina2017-05-2815:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:2
23AP REISSA II Poznań - LIPNO Stęszew2017-05-3116:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:1
24KOPERNIK Poznań - ORKAN Konarzewo2017-05-2916:30Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:3


Kolejka: 19 w dniach 2017-06-04/2017-06-07

251920 Mosina - ORKAN Konarzewo2017-06-0410:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:1
26KOPERNIK Poznań - LIPNO Stęszew2017-06-0716:30Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)4:8
27MIESZKO II Gniezno - AP REISSA II Poznań2017-06-0413:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-09/2017-06-17

28AP REISSA II Poznań - 1920 Mosina2017-06-1712:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:3
29KOPERNIK Poznań - MIESZKO II Gniezno2017-06-0916:30Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:3
30ORKAN Konarzewo - LIPNO Stęszew2017-06-1418:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)3:1