Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 11 w dniach 2017-04-02

1MIESZKO I Gniezno - Pauza: PIAST Kobylnica____-__-____:__Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:0 V
2OTPS WINOGRADY Poznań - ORKAN Jarosławiec2017-04-0216:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )8:0


Kolejka: 12 w dniach 2017-04-08

3MIESZKO I Gniezno - OTPS WINOGRADY Poznań2017-04-0815:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:2
4VITCOVIA Witkowo - Pauza: PIAST Kobylnica____-__-____:__Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:0 V


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

5OTPS WINOGRADY Poznań - VITCOVIA Witkowo2017-04-2316:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:0
6MIESZKO I Gniezno - ORKAN Jarosławiec2017-04-2215:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)12:0


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-29

7Pauza: PIAST Kobylnica - OTPS WINOGRADY Poznań____-__-____:__Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3 V
8VITCOVIA Witkowo - ORKAN Jarosławiec2017-04-2912:30Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:3


Kolejka: 15 w dniach 2017-05-06

9ORKAN Jarosławiec - Pauza: PIAST Kobylnica____-__-____:__Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )3:0 V
10MIESZKO I Gniezno - VITCOVIA Witkowo2017-05-0615:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)9:1


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-14

11Pauza: PIAST Kobylnica - MIESZKO I Gniezno____-__-____:__Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3 V
12ORKAN Jarosławiec - OTPS WINOGRADY Poznań2017-05-1413:30Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )0:3


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-21

13OTPS WINOGRADY Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-05-2116:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:0
14Pauza: PIAST Kobylnica - VITCOVIA Witkowo____-__-____:__Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3 V


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

15VITCOVIA Witkowo - OTPS WINOGRADY Poznań2017-05-2713:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:5
16ORKAN Jarosławiec - MIESZKO I Gniezno2017-05-2813:30Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )3:7


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-09

17ORKAN Jarosławiec - VITCOVIA Witkowo2017-04-0912:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )1:2
18OTPS WINOGRADY Poznań - Pauza: PIAST Kobylnica____-__-____:__OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:0 V


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-13

19Pauza: PIAST Kobylnica - ORKAN Jarosławiec____-__-____:__Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3 V
20VITCOVIA Witkowo - MIESZKO I Gniezno2017-05-1313:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)0:2