Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 11 w dniach 2017-04-01

1PATRIA Buk - Pauza: ____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
2GMINNA SP SĄTOPY - WARTA Międzychód2017-04-0111:00Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8)0:3
3SOKÓŁ Pniewy - SOKÓŁ Rakoniewice2017-04-0113:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:4


Kolejka: 12 w dniach 2017-04-08/2017-05-16

4PATRIA Buk - SOKÓŁ Pniewy2017-05-1617:30Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:1
5SOKÓŁ Rakoniewice - GMINNA SP SĄTOPY2017-04-0811:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )9:1
6WARTA Międzychód - Pauza: ____-__-____:__miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6):


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-22/2017-05-04

7WARTA Międzychód - PATRIA Buk2017-05-0416:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)8:0
8Pauza: WICHER Strzyżewo - SOKÓŁ Rakoniewice____-__-____:__:
9SOKÓŁ Pniewy - GMINNA SP SĄTOPY2017-04-2213:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)4:0


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-29

10GMINNA SP SĄTOPY - PATRIA Buk2017-04-2911:00Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8)3:4
11SOKÓŁ Pniewy - Pauza: ____-__-____:__Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):
12SOKÓŁ Rakoniewice - WARTA Międzychód2017-04-2911:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )1:2


Kolejka: 15 w dniach 2017-05-06/2017-06-17

13PATRIA Buk - SOKÓŁ Rakoniewice2017-05-0612:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)5:4
14WARTA Międzychód - SOKÓŁ Pniewy2017-06-1710:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:0 V
15Pauza: WICHER Strzyżewo - GMINNA SP SĄTOPY____-__-____:__:


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-13

16Pauza: WICHER Strzyżewo - PATRIA Buk____-__-____:__:
17WARTA Międzychód - GMINNA SP SĄTOPY2017-05-1310:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)18:0
18SOKÓŁ Rakoniewice - SOKÓŁ Pniewy2017-05-1311:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )2:0


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-20/2017-05-24

19SOKÓŁ Pniewy - PATRIA Buk2017-05-2015:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:3
20GMINNA SP SĄTOPY - SOKÓŁ Rakoniewice2017-05-2417:30Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8)2:10
21Pauza: WICHER Strzyżewo - WARTA Międzychód____-__-____:__:


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-27

22PATRIA Buk - WARTA Międzychód2017-05-2712:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)5:2
23SOKÓŁ Rakoniewice - Pauza: ____-__-____:__Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):
24GMINNA SP SĄTOPY - SOKÓŁ Pniewy2017-05-2711:00Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8)1:4


Kolejka: 19 w dniach 2017-06-03/2017-06-13

25PATRIA Buk - GMINNA SP SĄTOPY2017-06-1318:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)5:4
26Pauza: WICHER Strzyżewo - SOKÓŁ Pniewy____-__-____:__:
27WARTA Międzychód - SOKÓŁ Rakoniewice2017-06-0310:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-10

28SOKÓŁ Rakoniewice - PATRIA Buk2017-06-1011:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )9:0
29SOKÓŁ Pniewy - WARTA Międzychód2017-06-1011:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:11
30GMINNA SP SĄTOPY - Pauza: ____-__-____:__Gminna SP Sątopy (Boruja Kościelna, Szkolna 8):