Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa F1 Żak Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2017-04-08

1WARTA I POZNAŃ - KS Canarinhos I Skórzewo2017-04-0810:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:0
2UKS AP Reissa I Poznań - SOKÓŁ Pniewy2017-04-0810:25Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:0
3KS Canarinhos I Skórzewo - SOKÓŁ Pniewy2017-04-0810:50Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1
4WARTA I POZNAŃ - UKS AP Reissa I Poznań2017-04-0811:15Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:3
5UKS AP Reissa I Poznań - KS Canarinhos I Skórzewo2017-04-0811:40Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:0
6SOKÓŁ Pniewy - WARTA I POZNAŃ2017-04-0812:05Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-04-23

7UKS AP Reissa I Poznań - WARTA I POZNAŃ2017-04-2310:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0
8SOKÓŁ Pniewy - KS Canarinhos I Skórzewo2017-04-2310:25UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:6
9WARTA I POZNAŃ - KS Canarinhos I Skórzewo2017-04-2310:50UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0
10UKS AP Reissa I Poznań - SOKÓŁ Pniewy2017-04-2311:15UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)10:1
11SOKÓŁ Pniewy - WARTA I POZNAŃ2017-04-2311:40UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:7
12KS Canarinhos I Skórzewo - UKS AP Reissa I Poznań2017-04-2312:05UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-05-06

13SOKÓŁ Pniewy - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-0609:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:7
14KS Canarinhos I Skórzewo - WARTA I POZNAŃ2017-05-0609:55Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:0
15UKS AP Reissa I Poznań - WARTA I POZNAŃ2017-05-0610:20Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:1
16SOKÓŁ Pniewy - KS Canarinhos I Skórzewo2017-05-0610:45Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:1
17KS Canarinhos I Skórzewo - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-0611:10Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:2
18WARTA I POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy2017-05-0611:35Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:2


Kolejka: 4 w dniach 2017-05-20

19KS Canarinhos I Skórzewo - SOKÓŁ Pniewy2017-05-2010:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:1
20WARTA I POZNAŃ - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-2010:25Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:0
21SOKÓŁ Pniewy - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-2010:50Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:3
22KS Canarinhos I Skórzewo - WARTA I POZNAŃ2017-05-2011:15Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:3
23WARTA I POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy2017-05-2011:40Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:0
24UKS AP Reissa I Poznań - KS Canarinhos I Skórzewo2017-05-2012:05Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:0