Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa E2 Orlik

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-03-25/2017-04-02

11920 Mosina - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2017-04-0111:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:3 V
2WARTA Śrem - AKF POZNAŃ2017-04-0114:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:5
3KOZIOŁEK POZNAŃ - UNIA Swarzędz2017-03-2511:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)4:2
4KORONA ZAKRZEWO - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-0114:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )5:4
5WIELKOPOLSKA Komorniki - SOKÓŁ Duszniki2017-04-0212:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)10:2
6RZEMIEŚLNIK Kwilcz - SF LUBOŃ2017-04-0111:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)1:1


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

7RZEMIEŚLNIK Kwilcz - 1920 Mosina2017-04-0811:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)5:5
8SF LUBOŃ - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-0912:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)1:6
9SOKÓŁ Duszniki - KORONA ZAKRZEWO2017-04-0810:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)4:6
10UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-0813:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:7
11UNIA Swarzędz - WARTA Śrem2017-04-0808:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:3
12AKF POZNAŃ - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2017-04-0813:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)6:4


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-13/2017-06-24

131920 Mosina - AKF POZNAŃ2017-04-2313:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:18
14PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - UNIA Swarzędz2017-04-2310:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:14
15WARTA Śrem - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-1312:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)8:2
16KOZIOŁEK POZNAŃ - SOKÓŁ Duszniki2017-04-2211:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)11:3
17KORONA ZAKRZEWO - SF LUBOŃ2017-04-2214:30Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )1:2
18WIELKOPOLSKA Komorniki - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-06-2411:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)13:1


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-28/2017-04-30

19WIELKOPOLSKA Komorniki - 1920 Mosina2017-04-2912:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)22:2
20RZEMIEŚLNIK Kwilcz - KORONA ZAKRZEWO2017-04-2911:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)4:3
21SF LUBOŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-3012:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:1
22SOKÓŁ Duszniki - WARTA Śrem2017-04-2910:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)7:1
23UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2017-04-2818:45UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)1:6
24UNIA Swarzędz - AKF POZNAŃ2017-04-2908:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)11:4


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06/2017-05-10

251920 Mosina - UNIA Swarzędz2017-05-0713:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:11
26AKF POZNAŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-0613:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)6:2
27PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - SOKÓŁ Duszniki2017-05-1018:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:3
28WARTA Śrem - SF LUBOŃ2017-05-0615:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:5
29KOZIOŁEK POZNAŃ - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-05-0712:00Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )15:0
30KORONA ZAKRZEWO - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-0611:30Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )3:8


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-13/2017-05-31

31KORONA ZAKRZEWO - 1920 Mosina2017-04-1314:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )6:6
32WIELKOPOLSKA Komorniki - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-1412:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)7:4
33RZEMIEŚLNIK Kwilcz - WARTA Śrem2017-05-0110:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)6:2
34SF LUBOŃ - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2017-05-1412:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:1
35SOKÓŁ Duszniki - AKF POZNAŃ2017-05-1310:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)9:5
36UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - UNIA Swarzędz2017-05-3118:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:8


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-14/2017-05-20

371920 Mosina - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-2014:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:8
38UNIA Swarzędz - SOKÓŁ Duszniki2017-05-2013:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:3
39AKF POZNAŃ - SF LUBOŃ2017-05-2013:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)5:2
40PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-04-1416:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )7:3
41WARTA Śrem - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-1918:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:4
42KORONA ZAKRZEWO - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-2014:30Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )2:11


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-24/2017-06-06

43KOZIOŁEK POZNAŃ - 1920 Mosina2017-05-2711:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)15:1
44KORONA ZAKRZEWO - WARTA Śrem2017-05-2710:30Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )8:7
45WIELKOPOLSKA Komorniki - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2017-05-2812:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)4:2
46RZEMIEŚLNIK Kwilcz - AKF POZNAŃ2017-06-0617:00Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 1563:7
47SF LUBOŃ - UNIA Swarzędz2017-05-2517:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)4:6
48SOKÓŁ Duszniki - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-2417:30Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)7:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-31/2017-06-03

491920 Mosina - SOKÓŁ Duszniki2017-05-3118:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:6
50UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - SF LUBOŃ2017-06-0313:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)4:4
51UNIA Swarzędz - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-06-0313:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)14:2
52AKF POZNAŃ - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-06-0313:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)1:8
53PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - KORONA ZAKRZEWO2017-06-0313:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )5:6
54WARTA Śrem - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-0310:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:11


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-09/2017-06-11

55WARTA Śrem - 1920 Mosina2017-06-0918:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:3
56KOZIOŁEK POZNAŃ - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2017-06-1011:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106 A)6:0
57KORONA ZAKRZEWO - AKF POZNAŃ2017-06-1012:00Zakrzewo s (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego )4:5
58WIELKOPOLSKA Komorniki - UNIA Swarzędz2017-06-1112:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:3
59RZEMIEŚLNIK Kwilcz - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-06-0917:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)2:3
60SF LUBOŃ - SOKÓŁ Duszniki2017-06-1112:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)3:2


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-23/2017-06-20

611920 Mosina - SF LUBOŃ2017-06-1813:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:7
62SOKÓŁ Duszniki - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2017-06-1710:00Sokół Duszniki (Duszniki, Broniewskiego 3)6:4
63UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-06-1714:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:8
64UNIA Swarzędz - KORONA ZAKRZEWO2017-05-2318:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)14:2
65AKF POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-2017:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)4:9
66PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - WARTA Śrem2017-06-1418:30PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:6