Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-03-31/2017-05-10

1WARTA POZNAŃ - GKS Dopiewo2017-04-0212:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)9:2
2WARTA Międzychód - SSF M. DRAJERA Poznań 2017-03-3116:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:8
3LIPNO Stęszew - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-0111:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:5
4ORLIK MOSINA - SUCHARY Suchy Las2017-04-0214:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:10
5PIAST Kobylnica - RED BOX POZNAŃ2017-04-0110:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:4
6POGOŃ Książ Wlkp. - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-05-1018:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)5:2


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-07/2017-04-14

7POGOŃ Książ Wlkp. - WARTA POZNAŃ2017-04-0815:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)2:13
8PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - PIAST Kobylnica2017-04-1417:15PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:1
9RED BOX POZNAŃ - ORLIK MOSINA2017-04-0812:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)3:2
10SUCHARY Suchy Las - LIPNO Stęszew2017-04-0811:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:3
11TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WARTA Międzychód2017-04-0718:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)5:2
12SSF M. DRAJERA Poznań  - GKS Dopiewo2017-04-0812:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)6:2


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-13/2017-04-23

13WARTA POZNAŃ - SSF M. DRAJERA Poznań 2017-04-2312:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:3
14GKS Dopiewo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-2117:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)5:6
15WARTA Międzychód - SUCHARY Suchy Las2017-04-2216:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:6
16LIPNO Stęszew - RED BOX POZNAŃ2017-04-1317:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:4
17ORLIK MOSINA - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-04-2314:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:1
18PIAST Kobylnica - POGOŃ Książ Wlkp.2017-04-2316:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-26/2017-04-30

19PIAST Kobylnica - WARTA POZNAŃ2017-04-2910:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:12
20POGOŃ Książ Wlkp. - ORLIK MOSINA2017-04-2915:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)5:2
21PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - LIPNO Stęszew2017-04-3012:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:1
22RED BOX POZNAŃ - WARTA Międzychód2017-04-2910:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)5:0
23SUCHARY Suchy Las - GKS Dopiewo2017-04-2616:45Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)9:6
24TARNOVIA Tarnowo Podgórne - SSF M. DRAJERA Poznań 2017-04-2818:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)4:5


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06/2017-05-11

25WARTA POZNAŃ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-0710:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)8:2
26SSF M. DRAJERA Poznań  - SUCHARY Suchy Las2017-05-0612:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)2:10
27GKS Dopiewo - RED BOX POZNAŃ2017-05-1117:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)10:2
28WARTA Międzychód - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-05-0614:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:4
29LIPNO Stęszew - POGOŃ Książ Wlkp.2017-05-0611:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)8:3
30ORLIK MOSINA - PIAST Kobylnica2017-05-0714:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)1:2


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13/2017-05-26

31ORLIK MOSINA - WARTA POZNAŃ2017-05-1414:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)0:10
32PIAST Kobylnica - LIPNO Stęszew2017-05-1310:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:7
33POGOŃ Książ Wlkp. - WARTA Międzychód2017-05-1315:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)5:2
34PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - GKS Dopiewo2017-05-2618:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )3:5
35RED BOX POZNAŃ - SSF M. DRAJERA Poznań 2017-05-1717:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)4:4
36SUCHARY Suchy Las - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-1311:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)8:5


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-19/2017-05-20

37WARTA POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2017-05-2012:30Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)8:2
38TARNOVIA Tarnowo Podgórne - RED BOX POZNAŃ2017-05-1918:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)5:2
39SSF M. DRAJERA Poznań  - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-05-2012:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)2:1
40GKS Dopiewo - POGOŃ Książ Wlkp.2017-05-2009:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)5:4
41WARTA Międzychód - PIAST Kobylnica2017-05-2014:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)3:1
42LIPNO Stęszew - ORLIK MOSINA2017-05-2012:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)5:2


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-24/2017-05-28

43LIPNO Stęszew - WARTA POZNAŃ2017-05-2711:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:10
44ORLIK MOSINA - WARTA Międzychód2017-05-2814:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)4:5
45PIAST Kobylnica - GKS Dopiewo2017-05-2710:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:7
46POGOŃ Książ Wlkp. - SSF M. DRAJERA Poznań 2017-05-2715:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)0:11
47PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-2814:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:4
48RED BOX POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2017-05-2417:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:4


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-30/2017-06-04

49WARTA POZNAŃ - RED BOX POZNAŃ2017-06-0416:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)7:2
50SUCHARY Suchy Las - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-06-0311:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)11:4
51TARNOVIA Tarnowo Podgórne - POGOŃ Książ Wlkp.2017-06-0218:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)7:5
52SSF M. DRAJERA Poznań  - PIAST Kobylnica2017-06-0314:30SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)8:3
53GKS Dopiewo - ORLIK MOSINA2017-06-0309:30Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)4:5
54WARTA Międzychód - LIPNO Stęszew2017-05-3018:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:3


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-08/2017-06-14

55WARTA Międzychód - WARTA POZNAŃ2017-06-0818:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)2:7
56LIPNO Stęszew - GKS Dopiewo2017-06-1318:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:6
57ORLIK MOSINA - SSF M. DRAJERA Poznań 2017-06-1114:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)0:17
58PIAST Kobylnica - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-06-1417:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:6
59POGOŃ Książ Wlkp. - SUCHARY Suchy Las2017-06-1015:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)7:3
60PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - RED BOX POZNAŃ2017-06-1115:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:0


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-31/2017-06-20

61WARTA POZNAŃ - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2017-06-1419:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)15:0
62RED BOX POZNAŃ - POGOŃ Książ Wlkp.2017-06-1713:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)1:4
63SUCHARY Suchy Las - PIAST Kobylnica2017-05-3118:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)7:1
64TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ORLIK MOSINA2017-06-0617:30Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)12:0
65SSF M. DRAJERA Poznań  - LIPNO Stęszew2017-06-1618:00SSF M.Drajera Poznań (Czapury, Poznańska 78)10:3
66GKS Dopiewo - WARTA Międzychód2017-06-2018:00Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)4:3