Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1Pauza: STOPER Poznań - WARTA I POZNAŃ____-__-____:__:
2SOKÓŁ Pniewy - UNIA Swarzędz2017-04-0111:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:7
3SPN SZAMOTUŁY - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-0113:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
4SUCHARY Suchy Las - Nielba Wągrowiec2017-04-0109:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:5
5SF LUBOŃ - GMINNA SP SĄTOPY2017-04-0213:00Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)1:1
6AP REISSA II Jarocin Poznań - SPARTA I Oborniki2017-04-0110:00Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)3:0


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

7AP REISSA II Jarocin Poznań - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__:
8SPARTA I Oborniki - SF LUBOŃ2017-04-0914:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:2
9GMINNA SP SĄTOPY - Nielba Wągrowiec2017-04-0810:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)0:6
10SUCHARY Suchy Las - SPN SZAMOTUŁY2017-04-0809:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:2
11KOZIOŁEK POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy2017-04-0914:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)11:1
12UNIA Swarzędz - WARTA I POZNAŃ2017-04-0914:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

13Pauza: STOPER Poznań - UNIA Swarzędz____-__-____:__:
14WARTA I POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-2316:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:1
15SOKÓŁ Pniewy - SUCHARY Suchy Las2017-04-2311:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:7
16SPN SZAMOTUŁY - GMINNA SP SĄTOPY2017-04-2213:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:0
17Nielba Wągrowiec - SPARTA I Oborniki2017-04-2311:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)10:0
18SF LUBOŃ - AP REISSA II Jarocin Poznań2017-04-2313:00Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)0:2


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-13/2017-04-30

19SF LUBOŃ - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__:
20AP REISSA II Jarocin Poznań - Nielba Wągrowiec2017-04-2910:00Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)6:1
21SPARTA I Oborniki - SPN SZAMOTUŁY2017-04-3014:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:1
22GMINNA SP SĄTOPY - SOKÓŁ Pniewy2017-04-2910:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)9:0
23SUCHARY Suchy Las - WARTA I POZNAŃ2017-04-2909:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:8
24KOZIOŁEK POZNAŃ - UNIA Swarzędz2017-04-1310:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:6


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-03/2017-05-07

25Pauza: STOPER Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ____-__-____:__:
26UNIA Swarzędz - SUCHARY Suchy Las2017-05-0714:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3
27WARTA I POZNAŃ - GMINNA SP SĄTOPY2017-05-0610:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:0
28SOKÓŁ Pniewy - SPARTA I Oborniki2017-05-0311:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:3
29SPN SZAMOTUŁY - AP REISSA II Jarocin Poznań2017-05-0613:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)3:8
30Nielba Wągrowiec - SF LUBOŃ2017-05-0711:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:2


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

31Nielba Wągrowiec - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__:
32SF LUBOŃ - SPN SZAMOTUŁY2017-05-1409:00Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)1:1
33AP REISSA II Jarocin Poznań - SOKÓŁ Pniewy2017-05-1310:00Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)3:0 V
34SPARTA I Oborniki - WARTA I POZNAŃ2017-05-1310:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:5
35GMINNA SP SĄTOPY - UNIA Swarzędz2017-05-1310:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)2:3
36SUCHARY Suchy Las - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-1309:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:7


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

37Pauza: STOPER Poznań - SUCHARY Suchy Las____-__-____:__:
38KOZIOŁEK POZNAŃ - GMINNA SP SĄTOPY2017-05-2116:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:1
39UNIA Swarzędz - SPARTA I Oborniki2017-05-2114:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)9:0
40WARTA I POZNAŃ - AP REISSA II Jarocin Poznań2017-05-2010:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:1
41SOKÓŁ Pniewy - SF LUBOŃ2017-05-2013:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:2
42SPN SZAMOTUŁY - Nielba Wągrowiec2017-05-2013:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:1


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

43SPN SZAMOTUŁY - Pauza: STOPER Poznań____-__-____:__:
44Nielba Wągrowiec - SOKÓŁ Pniewy2017-05-2813:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)8:1
45SF LUBOŃ - WARTA I POZNAŃ2017-05-2815:00Stadion Miejski (Luboń, Rzeczna 2)2:3
46UNIA Swarzędz - AP REISSA II Jarocin Poznań2017-05-2712:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:3
47SPARTA I Oborniki - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-2814:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:1
48GMINNA SP SĄTOPY - SUCHARY Suchy Las2017-05-2710:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)5:1


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-03/2017-06-06

49Pauza: STOPER Poznań - GMINNA SP SĄTOPY____-__-____:__:
50SUCHARY Suchy Las - SPARTA I Oborniki2017-06-0618:15Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:2
51KOZIOŁEK POZNAŃ - AP REISSA II Jarocin Poznań2017-06-0412:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:4
52UNIA Swarzędz - SF LUBOŃ2017-06-0414:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2
53WARTA I POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2017-06-0414:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:1
54SOKÓŁ Pniewy - SPN SZAMOTUŁY2017-06-0313:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:4


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-08/2017-06-11

55SOKÓŁ Pniewy - Pauza: ____-__-____:__Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):
56SPN SZAMOTUŁY - WARTA I POZNAŃ2017-06-1013:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:5
57Nielba Wągrowiec - UNIA Swarzędz2017-06-1110:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:1
58SF LUBOŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-1108:30Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 0:1
59AP REISSA II Jarocin Poznań - SUCHARY Suchy Las2017-06-1011:00Akademia Reissa Poznań (Jarocin, Sportowa 6)10:0
60GMINNA SP SĄTOPY - SPARTA I Oborniki2017-06-0819:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)4:2


Kolejka: 22 w dniach 2017-06-17

61Pauza: STOPER Poznań - SPARTA I Oborniki____-__-____:__:
62GMINNA SP SĄTOPY - AP REISSA II Jarocin Poznań2017-06-1710:00Gminna SP Sątopy (Bukowiec, Sportowa 1)0:6
63SUCHARY Suchy Las - SF LUBOŃ2017-06-1709:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:0
64KOZIOŁEK POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2017-06-1716:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:1
65UNIA Swarzędz - SPN SZAMOTUŁY2017-06-1714:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3
66WARTA I POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy2017-06-1716:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:1