Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1GROM Plewiska - UKS ORLIK MOSINA2017-04-0110:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)8:2
2HURAGAN Pobiedziska - UKS Concord Murowana Goślina2017-04-0110:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:1
3Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3 V
4KORONA ZAKRZEWO - SKRA Wielkopolska Otusz2017-04-0114:00Przeźmierowo, Kościelna 464:2
5KOZIOŁEK POZNAŃ - RED BOX POZNAŃ2017-04-0214:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:0
6ORŁY KOMORNIKI - OBRA Zbąszyń2017-04-0115:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)6:1


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

7OBRA Zbąszyń - GROM Plewiska2017-04-0811:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )0:1
8ORŁY KOMORNIKI - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-0810:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:6
9RED BOX POZNAŃ - KORONA ZAKRZEWO2017-04-0815:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:3
10Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - SKRA Wielkopolska Otusz____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3 V
11SOKÓŁ Pniewy - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0911:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:7
12UKS Concord Murowana Goślina - UKS ORLIK MOSINA2017-04-0911:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:2


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

13GROM Plewiska - UKS Concord Murowana Goślina2017-04-2210:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:2
14UKS ORLIK MOSINA - SOKÓŁ Pniewy2017-04-2210:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:5
15HURAGAN Pobiedziska - SKRA Wielkopolska Otusz2017-04-2210:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)5:1
16Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - RED BOX POZNAŃ____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3 V
17KORONA ZAKRZEWO - ORŁY KOMORNIKI2017-04-2214:00Przeźmierowo, Kościelna 463:1
18KOZIOŁEK POZNAŃ - OBRA Zbąszyń2017-04-2316:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:1


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

19KOZIOŁEK POZNAŃ - GROM Plewiska2017-04-2917:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:2
20OBRA Zbąszyń - KORONA ZAKRZEWO2017-04-2913:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:2
21ORŁY KOMORNIKI - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:0 V
22RED BOX POZNAŃ - HURAGAN Pobiedziska2017-04-2912:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)2:4
23SKRA Wielkopolska Otusz - UKS ORLIK MOSINA2017-04-2910:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )2:4
24SOKÓŁ Pniewy - UKS Concord Murowana Goślina2017-04-3015:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0 V


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06/2017-05-18

25GROM Plewiska - SOKÓŁ Pniewy2017-05-1817:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:2
26UKS Concord Murowana Goślina - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-0611:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:3
27UKS ORLIK MOSINA - RED BOX POZNAŃ2017-05-0610:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:2
28HURAGAN Pobiedziska - ORŁY KOMORNIKI2017-05-0610:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:0
29Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - OBRA Zbąszyń____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3 V
30KORONA ZAKRZEWO - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-0613:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )0:3


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13

31KORONA ZAKRZEWO - GROM Plewiska2017-05-1313:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:1
32KOZIOŁEK POZNAŃ - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0 V
33OBRA Zbąszyń - HURAGAN Pobiedziska2017-05-1313:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:2
34ORŁY KOMORNIKI - UKS ORLIK MOSINA2017-05-1310:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)4:6
35RED BOX POZNAŃ - UKS Concord Murowana Goślina2017-05-1315:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:2
36SKRA Wielkopolska Otusz - SOKÓŁ Pniewy2017-05-1311:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )5:3


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20

37GROM Plewiska - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-2010:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0 V
38SOKÓŁ Pniewy - RED BOX POZNAŃ2017-05-2011:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:0
39UKS Concord Murowana Goślina - ORŁY KOMORNIKI2017-05-2011:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)3:2
40UKS ORLIK MOSINA - OBRA Zbąszyń2017-05-2011:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)7:2
41HURAGAN Pobiedziska - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-2010:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:0
42Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - KORONA ZAKRZEWO____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3 V


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-03/2017-05-28

43Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - GROM Plewiska____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3 V
44KORONA ZAKRZEWO - HURAGAN Pobiedziska2017-05-2518:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )5:1
45KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS ORLIK MOSINA2017-05-2817:30Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0 V
46OBRA Zbąszyń - UKS Concord Murowana Goślina2017-05-2618:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )1:9
47ORŁY KOMORNIKI - SOKÓŁ Pniewy2017-05-0310:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)4:4
48RED BOX POZNAŃ - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-2713:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:1


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

49GROM Plewiska - RED BOX POZNAŃ2017-06-0310:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:1
50SKRA Wielkopolska Otusz - ORŁY KOMORNIKI2017-06-0310:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:3
51SOKÓŁ Pniewy - OBRA Zbąszyń2017-06-0311:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)11:0
52UKS Concord Murowana Goślina - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-0411:00Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:2
53UKS ORLIK MOSINA - KORONA ZAKRZEWO2017-06-0311:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:8
54HURAGAN Pobiedziska - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0 V


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-10/2017-06-15

55HURAGAN Pobiedziska - GROM Plewiska2017-06-1010:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:1
56Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ - UKS ORLIK MOSINA____-__-____:__Jadwiżański KS Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3 V
57KORONA ZAKRZEWO - UKS Concord Murowana Goślina2017-06-1318:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )4:2
58KOZIOŁEK POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy2017-06-1510:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:1
59OBRA Zbąszyń - SKRA Wielkopolska Otusz2017-06-1013:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )5:4
60ORŁY KOMORNIKI - RED BOX POZNAŃ2017-06-1010:00AF Orły Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:1


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-31/2017-06-17

61GROM Plewiska - ORŁY KOMORNIKI2017-06-1715:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:1
62RED BOX POZNAŃ - OBRA Zbąszyń2017-06-1711:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)5:1
63SKRA Wielkopolska Otusz - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-1713:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:3
64SOKÓŁ Pniewy - KORONA ZAKRZEWO2017-05-3117:30Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:1
65UKS Concord Murowana Goślina - Pauza: JADWIŻAŃSKI KS POZNAŃ____-__-____:__Concord Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)3:0 V
66UKS ORLIK MOSINA - HURAGAN Pobiedziska2017-06-1711:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:4