Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

11922 LECHIA Kostrzyn - ZŁOCI Złotkowo2017-04-0211:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:0
2Błękitni WRONKI - WEŁNA Rogoźno2017-04-0110:00Błękitni Wronki (Popowo )1:1
3Luboński 1943 Luboń - WARTA Śrem2017-04-0110:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:2
4UNIA Swarzędz - MKS Trzemeszno2017-04-0112:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1
5Pauza: AVIA KAMIONKI - UKS Chrobry Poznań____-__-____:__0:3 V
6PRZEMYSŁAW Poznań - SPARTA Oborniki2017-04-0218:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:1


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

7PRZEMYSŁAW Poznań - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-04-0818:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:2
8SPARTA Oborniki - Pauza: AVIA KAMIONKI____-__-____:__Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0 V
9UKS Chrobry Poznań - MKS Trzemeszno2017-04-0916:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0
10UNIA Swarzędz - Luboński 1943 Luboń2017-04-0812:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)9:0
11WARTA Śrem - Błękitni WRONKI2017-04-0815:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:6
12WEŁNA Rogoźno - ZŁOCI Złotkowo2017-04-0911:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:2


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-21/2017-04-23

131922 LECHIA Kostrzyn - WEŁNA Rogoźno2017-04-2311:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)0:3
14ZŁOCI Złotkowo - WARTA Śrem2017-04-2211:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )3:0
15Błękitni WRONKI - UNIA Swarzędz2017-04-2117:00Błękitni Wronki (Popowo )4:1
16Luboński 1943 Luboń - UKS Chrobry Poznań2017-04-2210:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)7:2
17MKS Trzemeszno - SPARTA Oborniki2017-04-2210:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:2
18Pauza: AVIA KAMIONKI - PRZEMYSŁAW Poznań____-__-____:__0:3 V


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-13/2017-04-30

19Pauza: AVIA KAMIONKI - 1922 LECHIA Kostrzyn____-__-____:__0:3 V
20PRZEMYSŁAW Poznań - MKS Trzemeszno2017-04-1314:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:2
21SPARTA Oborniki - Luboński 1943 Luboń2017-04-3012:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:1
22UKS Chrobry Poznań - Błękitni WRONKI2017-04-1316:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:5
23UNIA Swarzędz - ZŁOCI Złotkowo2017-04-2912:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)6:0
24WARTA Śrem - WEŁNA Rogoźno2017-04-2915:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:5


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-05/2017-05-08

251922 LECHIA Kostrzyn - WARTA Śrem2017-05-0710:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)7:0
26WEŁNA Rogoźno - UNIA Swarzędz2017-05-0711:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:0
27ZŁOCI Złotkowo - UKS Chrobry Poznań2017-05-0518:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )2:4
28Błękitni WRONKI - SPARTA Oborniki2017-05-0818:00Błękitni Wronki (Popowo )3:1
29Luboński 1943 Luboń - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-0612:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:3
30MKS Trzemeszno - Pauza: AVIA KAMIONKI____-__-____:__MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )3:0 V


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-13/2017-05-14

31MKS Trzemeszno - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-05-1416:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:4
32Pauza: AVIA KAMIONKI - Luboński 1943 Luboń____-__-____:__0:3 V
33PRZEMYSŁAW Poznań - Błękitni WRONKI2017-05-1314:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:11
34SPARTA Oborniki - ZŁOCI Złotkowo2017-05-1312:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0
35UKS Chrobry Poznań - WEŁNA Rogoźno2017-05-1418:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:0
36UNIA Swarzędz - WARTA Śrem2017-04-1312:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)5:1


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

37UNIA Swarzędz - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-05-2012:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:1
38WARTA Śrem - UKS Chrobry Poznań2017-05-2015:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:9
39WEŁNA Rogoźno - SPARTA Oborniki2017-05-2011:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:0
40ZŁOCI Złotkowo - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-2011:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )0:4
41Błękitni WRONKI - Pauza: AVIA KAMIONKI____-__-____:__Błękitni Wronki (Popowo )3:0 V
42Luboński 1943 Luboń - MKS Trzemeszno2017-05-2116:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:2


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

43Luboński 1943 Luboń - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-05-2710:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:2
44MKS Trzemeszno - Błękitni WRONKI2017-05-2710:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:2
45Pauza: AVIA KAMIONKI - ZŁOCI Złotkowo____-__-____:__0:3 V
46PRZEMYSŁAW Poznań - WEŁNA Rogoźno2017-05-2714:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:6
47WARTA Śrem - SPARTA Oborniki2017-05-2716:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:6
48UKS Chrobry Poznań - UNIA Swarzędz2017-05-2814:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

49UKS Chrobry Poznań - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-06-0414:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:2
50UNIA Swarzędz - SPARTA Oborniki2017-06-0312:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)4:3
51WARTA Śrem - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-0315:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:2
52WEŁNA Rogoźno - Pauza: AVIA KAMIONKI____-__-____:__Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:0 V
53ZŁOCI Złotkowo - MKS Trzemeszno2017-06-0310:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )3:1
54Błękitni WRONKI - Luboński 1943 Luboń2017-06-0311:00Błękitni Wronki (Popowo )8:1


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-07/2017-06-25

55Błękitni WRONKI - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-06-2510:00Błękitni Wronki (Popowo )14:0
56Luboński 1943 Luboń - ZŁOCI Złotkowo2017-06-0718:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:1
57MKS Trzemeszno - WEŁNA Rogoźno2017-06-1010:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa )0:5
58Pauza: AVIA KAMIONKI - WARTA Śrem____-__-____:__0:3 V
59PRZEMYSŁAW Poznań - UNIA Swarzędz2017-06-1512:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:8
60SPARTA Oborniki - UKS Chrobry Poznań2017-06-1015:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0


Kolejka: 22 w dniach 2017-06-15/2017-06-18

611922 LECHIA Kostrzyn - SPARTA Oborniki2017-06-1811:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:1
62UKS Chrobry Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-1814:00Chrobry Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:6
63UNIA Swarzędz - Pauza: AVIA KAMIONKI____-__-____:__3:0 V
64WARTA Śrem - MKS Trzemeszno2017-06-1510:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:3
65WEŁNA Rogoźno - Luboński 1943 Luboń2017-06-1811:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)5:1
66ZŁOCI Złotkowo - Błękitni WRONKI2017-06-1711:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )2:3