Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa C1 Trampkarz

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-06-17

1Pauza: GKS Dopiewo - SKRA Wielkopolska Otusz____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:3 V
2GROM Plewiska - RED BOX POZNAŃ2017-04-0112:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:1
3Błękitni WRONKI - HURAGAN Pobiedziska2017-06-1711:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0
4Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - Nielba Wągrowiec____-__-____:__0:3 V
5Pauza: KOPERNIK Poznań - KORONA ZAKRZEWO2017-04-0118:00Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3 V


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-07/2017-04-09

6KORONA ZAKRZEWO - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy____-__-____:__Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:0 V
7Nielba Wągrowiec - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0911:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0
8Błękitni WRONKI - GROM Plewiska2017-04-0717:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0
9RED BOX POZNAŃ - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)3:0 V
10SKRA Wielkopolska Otusz - UKS ORLIK MOSINA2017-04-0811:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:1


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-22

11UKS ORLIK MOSINA - RED BOX POZNAŃ2017-04-2213:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:1
12Pauza: GKS Dopiewo - Błękitni WRONKI____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:3 V
13GROM Plewiska - Nielba Wągrowiec2017-04-2212:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:6
14HURAGAN Pobiedziska - KORONA ZAKRZEWO2017-04-2216:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:2
15Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - Pauza: KOPERNIK Poznań____-__-____:__0:3 V


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-28/2017-04-29

16Pauza: KOPERNIK Poznań - HURAGAN Pobiedziska____-__-____:__Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3 V
17KORONA ZAKRZEWO - GROM Plewiska2017-04-2910:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:3
18Nielba Wągrowiec - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0 V
19Błękitni WRONKI - UKS ORLIK MOSINA2017-04-2817:00Błękitni Wronki (Popowo )5:0
20RED BOX POZNAŃ - SKRA Wielkopolska Otusz2017-04-2918:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)4:0


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06

21SKRA Wielkopolska Otusz - Błękitni WRONKI2017-05-0614:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:3
22UKS ORLIK MOSINA - Nielba Wągrowiec2017-05-0614:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:3
23Pauza: GKS Dopiewo - KORONA ZAKRZEWO____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:3 V
24GROM Plewiska - Pauza: KOPERNIK Poznań____-__-____:__Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0 V
25HURAGAN Pobiedziska - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy____-__-____:__Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0 V


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-12/2017-05-14

26Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - GROM Plewiska____-__-____:__0:3 V
27Pauza: KOPERNIK Poznań - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)3:0 V
28KORONA ZAKRZEWO - UKS ORLIK MOSINA2017-05-1310:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:1
29Nielba Wągrowiec - SKRA Wielkopolska Otusz2017-05-1411:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0
30Błękitni WRONKI - RED BOX POZNAŃ2017-05-1219:00Błękitni Wronki (Popowo )2:0


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-19/2017-05-20

31RED BOX POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2017-05-1918:00Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)0:5
32SKRA Wielkopolska Otusz - KORONA ZAKRZEWO2017-05-2013:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )4:1
33Pauza: KOPERNIK Poznań - UKS ORLIK MOSINA____-__-____:__Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3 V
34Pauza: GKS Dopiewo - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)3:0 V
35GROM Plewiska - HURAGAN Pobiedziska2017-05-2012:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:4


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

36HURAGAN Pobiedziska - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0 V
37Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - UKS ORLIK MOSINA____-__-____:__0:3 V
38Pauza: KOPERNIK Poznań - SKRA Wielkopolska Otusz____-__-____:__Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3 V
39KORONA ZAKRZEWO - RED BOX POZNAŃ2017-05-2710:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:1
40Nielba Wągrowiec - Błękitni WRONKI2017-05-2811:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:6


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-02/2017-06-03

41Błękitni WRONKI - KORONA ZAKRZEWO2017-06-0217:00Błękitni Wronki (Popowo )8:0
42RED BOX POZNAŃ - Pauza: KOPERNIK Poznań____-__-____:__Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)3:0 V
43SKRA Wielkopolska Otusz - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy____-__-____:__Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:0 V
44UKS ORLIK MOSINA - HURAGAN Pobiedziska2017-06-0314:00UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:4
45Pauza: GKS Dopiewo - GROM Plewiska____-__-____:__GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:3 V


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-10/2017-06-12

46GROM Plewiska - UKS ORLIK MOSINA2017-06-1012:30Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:5
47HURAGAN Pobiedziska - SKRA Wielkopolska Otusz2017-06-1013:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)6:1
48Pauza: KAROLINKA Koziegłowy - RED BOX POZNAŃ____-__-____:__0:3 V
49Pauza: KOPERNIK Poznań - Błękitni WRONKI____-__-____:__Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3 V
50KORONA ZAKRZEWO - Nielba Wągrowiec2017-06-1219:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )4:3


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-06/2017-06-17

51Nielba Wągrowiec - Pauza: KOPERNIK Poznań____-__-____:__Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0 V
52Błękitni WRONKI - Pauza: KAROLINKA Koziegłowy____-__-____:__Błękitni Wronki (Popowo )3:0 V
53RED BOX POZNAŃ - HURAGAN Pobiedziska2017-05-0612:30Red Box Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27 A)1:1
54SKRA Wielkopolska Otusz - GROM Plewiska2017-06-1711:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:2
55UKS ORLIK MOSINA - Pauza: GKS Dopiewo____-__-____:__UKS Orlik Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:0 V