Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 2017-03-29/2017-04-03

1HURAGAN Pobiedziska - WEŁNA Rogoźno2017-04-0317:30Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:3
2UNIA Swarzędz - KŁOS Gałowo2017-04-0110:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)7:1
3NAP NOWY TOMYŚL - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0 V
4Pauza: POGOŃ Lwówek - SPARTA Oborniki2017-04-0110:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:7
5POLONIA Środa Wlkp. - SKS WARTA Sieraków2017-03-2917:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:4


Kolejka: 11 w dniach 2017-04-08

6POLONIA Środa Wlkp. - HURAGAN Pobiedziska2017-04-0810:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:6
7SKS WARTA Sieraków - Pauza: POGOŃ Lwówek2017-04-0816:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)6:1
8SPARTA Oborniki - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-0811:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)7:2
9Pauza: STELLA Luboń - KŁOS Gałowo____-__-____:__Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:3 V
10UNIA Swarzędz - WEŁNA Rogoźno2017-04-0810:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3


Kolejka: 12 w dniach 2017-04-19/2017-04-23

11HURAGAN Pobiedziska - UNIA Swarzędz2017-04-2311:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:1
12WEŁNA Rogoźno - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:0 V
13KŁOS Gałowo - SPARTA Oborniki2017-04-2311:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:2
14NAP NOWY TOMYŚL - SKS WARTA Sieraków2017-04-2211:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:3
15Pauza: POGOŃ Lwówek - POLONIA Środa Wlkp.2017-04-1916:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:7


Kolejka: 13 w dniach 2017-05-06

16Pauza: POGOŃ Lwówek - HURAGAN Pobiedziska2017-05-0611:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:3 V
17POLONIA Środa Wlkp. - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-0610:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0 V
18SKS WARTA Sieraków - KŁOS Gałowo2017-05-0616:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)4:4
19SPARTA Oborniki - WEŁNA Rogoźno2017-05-0611:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)4:2
20Pauza: STELLA Luboń - UNIA Swarzędz____-__-____:__Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:3 V


Kolejka: 14 w dniach 2017-05-10/2017-05-24

21HURAGAN Pobiedziska - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)3:0 V
22UNIA Swarzędz - SPARTA Oborniki2017-05-1314:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:1
23WEŁNA Rogoźno - SKS WARTA Sieraków2017-05-2418:30Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)1:0
24KŁOS Gałowo - POLONIA Środa Wlkp.2017-05-1016:30Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)3:2
25NAP NOWY TOMYŚL - Pauza: POGOŃ Lwówek2017-05-1317:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0 V


Kolejka: 15 w dniach 2017-05-17/2017-05-20

26NAP NOWY TOMYŚL - HURAGAN Pobiedziska2017-05-2013:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:2
27Pauza: POGOŃ Lwówek - KŁOS Gałowo2017-05-2011:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:9
28POLONIA Środa Wlkp. - WEŁNA Rogoźno2017-05-1716:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:3
29SKS WARTA Sieraków - UNIA Swarzędz2017-05-2016:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)6:6
30SPARTA Oborniki - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0 V


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-27/2017-06-17

31HURAGAN Pobiedziska - SPARTA Oborniki2017-05-2713:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:4
32Pauza: STELLA Luboń - SKS WARTA Sieraków____-__-____:__Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:3 V
33UNIA Swarzędz - POLONIA Środa Wlkp.2017-06-1710:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)0:1
34WEŁNA Rogoźno - Pauza: POGOŃ Lwówek2017-05-2811:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)3:0 V
35KŁOS Gałowo - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-2715:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:4


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-31/2017-06-17

36KŁOS Gałowo - HURAGAN Pobiedziska2017-05-3118:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:2
37NAP NOWY TOMYŚL - WEŁNA Rogoźno2017-06-1711:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:0 V
38UNIA Swarzędz - Pauza: POGOŃ Lwówek____-__-____:__Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:0 V
39POLONIA Środa Wlkp. - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0 V
40SKS WARTA Sieraków - SPARTA Oborniki2017-06-0316:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:6


Kolejka: 18 w dniach 2017-06-07/2017-06-11

41HURAGAN Pobiedziska - SKS WARTA Sieraków2017-06-1111:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)6:3
42SPARTA Oborniki - POLONIA Środa Wlkp.2017-06-1010:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:0
43Pauza: STELLA Luboń - Pauza: POGOŃ Lwówek____-__-____:__Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:3 V
44UNIA Swarzędz - NAP NOWY TOMYŚL2017-06-1110:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)4:1
45WEŁNA Rogoźno - KŁOS Gałowo2017-06-0718:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:3 V