Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-03-31/2017-04-02

1UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-04-0211:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:2
2KŁOS Zaniemyśl - TS GMINY Kamieniec2017-04-0111:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)10:0
3KOPERNIK Poznań - SALOS Poznań2017-03-3116:30Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)VO
4OBRA Zbąszyń - ROKITA Rokietnica2017-04-0111:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:5
5ORZEŁ Granowo - PELIKAN Niechanowo2017-04-0111:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)1:3


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-15

6ORZEŁ Granowo - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-1511:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:0
7PELIKAN Niechanowo - OBRA Zbąszyń2017-04-0916:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)7:5
8ROKITA Rokietnica - KOPERNIK Poznań2017-04-0911:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:0 V
9SALOS Poznań - KŁOS Zaniemyśl2017-04-0818:00Salos Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3 V
10Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno____-__-____:__:


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-22/2017-06-24

11UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__:
12ZJEDNOCZENI Trzemeszno - TS GMINY Kamieniec2017-04-2213:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)11:0
13KŁOS Zaniemyśl - ROKITA Rokietnica2017-06-2411:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:3
14KOPERNIK Poznań - PELIKAN Niechanowo2017-04-2318:00Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:7
15OBRA Zbąszyń - ORZEŁ Granowo2017-04-2211:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )0:4


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

16OBRA Zbąszyń - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-2911:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )1:5
17ORZEŁ Granowo - KOPERNIK Poznań2017-04-3011:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)8:0
18PELIKAN Niechanowo - KŁOS Zaniemyśl2017-04-3011:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)1:4
19SALOS Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-04-3016:30Salos Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:5
20TS GMINY Kamieniec - Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo____-__-____:__:


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

21UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - TS GMINY Kamieniec2017-05-0711:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)9:0
22Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - SALOS Poznań____-__-____:__:
23ZJEDNOCZENI Trzemeszno - ROKITA Rokietnica2017-05-0714:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)9:0
24KŁOS Zaniemyśl - ORZEŁ Granowo2017-05-0611:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:2
25KOPERNIK Poznań - OBRA Zbąszyń2017-05-0716:00Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)4:3


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-12/2017-05-14

26KOPERNIK Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-1412:00Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:3 V
27OBRA Zbąszyń - KŁOS Zaniemyśl2017-05-1311:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:6
28PELIKAN Niechanowo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-05-1217:30Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)2:3
29ROKITA Rokietnica - Pauza: ____-__-____:__Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska ):
30SALOS Poznań - TS GMINY Kamieniec2017-05-1416:30Salos Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

31UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - SALOS Poznań2017-05-2111:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:0
32TS GMINY Kamieniec - ROKITA Rokietnica2017-05-2011:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )3:0 V
33Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - PELIKAN Niechanowo____-__-____:__:
34ZJEDNOCZENI Trzemeszno - ORZEŁ Granowo2017-05-2114:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)4:0
35KŁOS Zaniemyśl - KOPERNIK Poznań2017-05-2015:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)9:2


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-27/2017-06-15

36KŁOS Zaniemyśl - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-2711:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:3
37OBRA Zbąszyń - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-06-1511:30Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:10
38ORZEŁ Granowo - Pauza: ____-__-____:__Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2):
39PELIKAN Niechanowo - TS GMINY Kamieniec2017-05-3118:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)9:1
40ROKITA Rokietnica - SALOS Poznań2017-06-1318:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )2:4


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

41UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - ROKITA Rokietnica2017-06-0411:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)5:2
42SALOS Poznań - PELIKAN Niechanowo2017-06-0418:00Salos Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:0
43TS GMINY Kamieniec - ORZEŁ Granowo2017-06-0311:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:2
44Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - OBRA Zbąszyń____-__-____:__:
45ZJEDNOCZENI Trzemeszno - KOPERNIK Poznań2017-06-0414:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)3:0 V


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

46KŁOS Zaniemyśl - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2017-06-1011:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:4
47KOPERNIK Poznań - Pauza: ____-__-____:__Kopernik Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12):
48OBRA Zbąszyń - TS GMINY Kamieniec2017-06-1011:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )3:0
49ORZEŁ Granowo - SALOS Poznań2017-06-1111:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:0
50PELIKAN Niechanowo - ROKITA Rokietnica2017-06-1111:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)0:3 V


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-13/2017-06-18

51UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - PELIKAN Niechanowo2017-06-1710:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)20:0
52ROKITA Rokietnica - ORZEŁ Granowo2017-05-1311:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:3 V
53SALOS Poznań - OBRA Zbąszyń2017-06-1816:30Salos Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0
54TS GMINY Kamieniec - KOPERNIK Poznań2017-06-1711:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )3:0 V
55Pauza: WEŁNIANKA Kiszkowo - KŁOS Zaniemyśl____-__-____:__: