Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa E2 Orlik

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-04-13

11922 LECHIA Kostrzyn - WEŁNA I Rogoźno2017-04-0110:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )7:2
2AP REISSA I Poznań - WARTA POZNAŃ2017-04-0212:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:2
3CHROBRY I GNIEZNO - WARTA Międzychód2017-04-0113:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)3:4
4KS Canarinhos Skórzewo - UKS Śrem2017-04-0112:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:5
5LECH Poznań - SUCHARY Suchy Las2017-04-1310:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:3
6MAWIT Lwówek - POLONIA I Środa Wlkp.2017-04-0318:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:17


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-07/2017-04-11

7MAWIT Lwówek - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-04-1118:30Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:11
8POLONIA I Środa Wlkp. - LECH Poznań2017-04-0718:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:3
9SUCHARY Suchy Las - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-0813:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:1
10UKS Śrem - CHROBRY I GNIEZNO2017-04-0813:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)10:0
11WARTA Międzychód - AP REISSA I Poznań2017-04-0910:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:5
12WARTA POZNAŃ - WEŁNA I Rogoźno2017-04-0815:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)3:2


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-21/2017-04-23

131922 LECHIA Kostrzyn - WARTA POZNAŃ2017-04-2209:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )5:3
14WEŁNA I Rogoźno - WARTA Międzychód2017-04-2213:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )6:1
15AP REISSA I Poznań - UKS Śrem2017-04-2118:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:3
16CHROBRY I GNIEZNO - SUCHARY Suchy Las2017-04-2211:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:3
17KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA I Środa Wlkp.2017-04-2317:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)7:3
18LECH Poznań - MAWIT Lwówek2017-04-2314:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )14:0


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-25/2017-04-30

19LECH Poznań - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-04-3010:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:4
20MAWIT Lwówek - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-2911:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:8
21POLONIA I Środa Wlkp. - CHROBRY I GNIEZNO2017-04-2819:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )6:3
22SUCHARY Suchy Las - AP REISSA I Poznań2017-04-2518:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:4
23UKS Śrem - WEŁNA I Rogoźno2017-04-2817:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)9:1
24WARTA Międzychód - WARTA POZNAŃ2017-04-2817:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:3


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06

251922 LECHIA Kostrzyn - WARTA Międzychód2017-05-0609:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )4:2
26WARTA POZNAŃ - UKS Śrem2017-05-0615:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)5:8
27WEŁNA I Rogoźno - SUCHARY Suchy Las2017-05-0615:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )4:7
28AP REISSA I Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2017-05-0610:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:1
29CHROBRY I GNIEZNO - MAWIT Lwówek2017-05-0615:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)11:1
30KS Canarinhos Skórzewo - LECH Poznań2017-05-0614:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:5


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-04/2017-05-13

31KS Canarinhos Skórzewo - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-04-0418:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:6
32LECH Poznań - CHROBRY I GNIEZNO2017-05-1312:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )19:0
33MAWIT Lwówek - AP REISSA I Poznań2017-05-1313:30Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:22
34POLONIA I Środa Wlkp. - WEŁNA I Rogoźno2017-05-1218:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )6:3
35SUCHARY Suchy Las - WARTA POZNAŃ2017-05-1313:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:2
36UKS Śrem - WARTA Międzychód2017-05-1217:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)9:2


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-19/2017-06-06

371922 LECHIA Kostrzyn - UKS Śrem2017-05-2009:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )3:7
38WARTA Międzychód - SUCHARY Suchy Las2017-05-1917:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)5:3
39WARTA POZNAŃ - POLONIA I Środa Wlkp.2017-05-2015:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)4:2
40WEŁNA I Rogoźno - MAWIT Lwówek2017-05-2011:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )3:0 V
41AP REISSA I Poznań - LECH Poznań2017-06-0617:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:6
42CHROBRY I GNIEZNO - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-2319:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)2:12


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-17/2017-06-08

43CHROBRY I GNIEZNO - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-05-2714:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)2:7
44KS Canarinhos Skórzewo - AP REISSA I Poznań2017-05-2712:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:4
45LECH Poznań - WEŁNA I Rogoźno2017-06-0818:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:2
46MAWIT Lwówek - WARTA POZNAŃ2017-05-2711:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:16
47POLONIA I Środa Wlkp. - WARTA Międzychód2017-05-2618:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:3
48SUCHARY Suchy Las - UKS Śrem2017-05-1718:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:5


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-03/2017-06-13

491922 LECHIA Kostrzyn - SUCHARY Suchy Las2017-06-0309:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )5:2
50UKS Śrem - POLONIA I Środa Wlkp.2017-06-0517:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)10:1
51WARTA Międzychód - MAWIT Lwówek2017-06-0410:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)17:4
52WARTA POZNAŃ - LECH Poznań2017-06-0315:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)6:3
53WEŁNA I Rogoźno - KS Canarinhos Skórzewo2017-06-1319:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )5:3
54AP REISSA I Poznań - CHROBRY I GNIEZNO2017-06-0409:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)10:0


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-10/2017-06-14

55AP REISSA I Poznań - 1922 LECHIA Kostrzyn2017-06-1017:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:3
56CHROBRY I GNIEZNO - WEŁNA I Rogoźno2017-06-1011:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)0:1
57KS Canarinhos Skórzewo - WARTA POZNAŃ2017-06-1010:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:4
58LECH Poznań - WARTA Międzychód2017-06-1110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:3
59MAWIT Lwówek - UKS Śrem2017-06-1418:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)2:23
60POLONIA I Środa Wlkp. - SUCHARY Suchy Las2017-06-1117:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)4:5


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-30/2017-06-21

611922 LECHIA Kostrzyn - POLONIA I Środa Wlkp.2017-06-1218:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Powstańców Wlkp. )5:2
62SUCHARY Suchy Las - MAWIT Lwówek2017-05-3018:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)20:0
63UKS Śrem - LECH Poznań2017-06-1509:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:4
64WARTA Międzychód - KS Canarinhos Skórzewo2017-06-2120:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)9:3
65WARTA POZNAŃ - CHROBRY I GNIEZNO2017-06-1418:00Orlik Dolna Wilda (Poznań-Wilda, Dolna Wilda 92a)5:2
66WEŁNA I Rogoźno - AP REISSA I Poznań2017-06-1817:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )0:7