Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa E1 Orlik

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-03-30/2017-04-13

1LECH Poznań - AKF POZNAŃ2017-03-3017:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:3
2CHROBRY I GNIEZNO - SF LUBOŃ2017-04-0111:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)9:1
3UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - UKS AP Reissa I Poznań2017-04-0111:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)0:10
4KS Canarinhos I Skórzewo - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-1314:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)7:0
5WIELKOPOLSKA Komorniki - SALOS Poznań2017-04-0210:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)3:0 V
6POLONIA I Środa Wlkp. - POZNANIAK POZNAŃ2017-04-0110:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:3


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-07/2017-04-18

7POLONIA I Środa Wlkp. - AKF POZNAŃ2017-04-1317:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:3
8POZNANIAK POZNAŃ - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-04-0811:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)8:0
9SALOS Poznań - KS Canarinhos I Skórzewo2017-04-0718:30Salos Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska )0:9 V
10AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-1816:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:4
11UKS AP Reissa I Poznań - SF LUBOŃ2017-04-0810:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:3
12CHROBRY I GNIEZNO - LECH Poznań2017-04-0811:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)2:4


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-22/2017-05-23

13AKF POZNAŃ - CHROBRY I GNIEZNO2017-05-2317:30AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)4:1
14LECH Poznań - UKS AP Reissa I Poznań2017-04-2315:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:9
15SF LUBOŃ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-2211:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:3
16UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - SALOS Poznań2017-04-2211:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)7:1
17KS Canarinhos I Skórzewo - POZNANIAK POZNAŃ2017-04-2210:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:3
18WIELKOPOLSKA Komorniki - POLONIA I Środa Wlkp.2017-04-2310:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:6


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-27/2017-04-30

19WIELKOPOLSKA Komorniki - AKF POZNAŃ2017-04-2719:30Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:4
20POLONIA I Środa Wlkp. - KS Canarinhos I Skórzewo2017-04-2910:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0
21POZNANIAK POZNAŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-2911:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)6:0
22SALOS Poznań - SF LUBOŃ2017-04-2912:00Salos Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska )1:6
23AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - LECH Poznań2017-04-3010:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:6
24UKS AP Reissa I Poznań - CHROBRY I GNIEZNO2017-04-2913:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:2


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06/2017-05-10

25AKF POZNAŃ - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-0615:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)1:7
26CHROBRY I GNIEZNO - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-0614:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)6:2
27LECH Poznań - SALOS Poznań2017-05-0710:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:3
28SF LUBOŃ - POZNANIAK POZNAŃ2017-05-0613:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:4
29UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - POLONIA I Środa Wlkp.2017-05-1018:45UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)2:8
30KS Canarinhos I Skórzewo - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-0610:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)5:1


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-09/2017-05-30

31KS Canarinhos I Skórzewo - AKF POZNAŃ2017-05-1412:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:0
32WIELKOPOLSKA Komorniki - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-1410:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)4:2
33POLONIA I Środa Wlkp. - SF LUBOŃ2017-05-1311:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:0
34POZNANIAK POZNAŃ - LECH Poznań2017-05-3019:20Poznaniak Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:4
35SALOS Poznań - CHROBRY I GNIEZNO2017-05-0918:00Salos Poznań (Poznań-Jeżyce, Golęcińska )2:4
36AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-1310:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:8


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20/2017-05-23

37AKF POZNAŃ - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-2015:00AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)5:1
38UKS AP Reissa I Poznań - SALOS Poznań2017-05-2110:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)19:0
39POZNANIAK POZNAŃ - CHROBRY I GNIEZNO2017-05-2011:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)5:1
40LECH Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2017-05-2018:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:3
41SF LUBOŃ - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-05-2112:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)2:3
42UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KS Canarinhos I Skórzewo2017-05-2318:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)8:3


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-17/2017-05-31

43UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AKF POZNAŃ2017-05-2713:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)6:2
44SF LUBOŃ - KS Canarinhos I Skórzewo2017-05-1716:30Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)6:6
45WIELKOPOLSKA Komorniki - LECH Poznań2017-05-2810:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)2:4
46POLONIA I Środa Wlkp. - CHROBRY I GNIEZNO2017-05-2710:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0
47POZNANIAK POZNAŃ - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-2711:00Poznaniak Poznań (Poznań-Jeżyce, Stanisława Przybyszewskiego 30A)1:5
48SALOS Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-3119:30Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )2:8


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-02/2017-06-14

49AKF POZNAŃ - SALOS Poznań2017-06-1317:30AKF Poznań przy Certusie (Poznań-Grunwald, Grunwaldzka 156)9:0
50AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - POZNANIAK POZNAŃ2017-06-0410:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:7
51UKS AP Reissa I Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2017-06-0218:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)13:0
52CHROBRY I GNIEZNO - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-06-0311:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)2:3
53LECH Poznań - KS Canarinhos I Skórzewo2017-06-0316:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:4
54UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - SF LUBOŃ2017-06-1418:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)3:2


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-07/2017-06-11

55SF LUBOŃ - AKF POZNAŃ2017-06-0718:00Szkoła Futbolu Luboń (Luboń, Dojazdowa .)4:6
56UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - LECH Poznań2017-06-0718:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)5:7
57KS Canarinhos I Skórzewo - CHROBRY I GNIEZNO2017-06-1117:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)11:0
58WIELKOPOLSKA Komorniki - UKS AP Reissa I Poznań2017-06-1110:00Wielkopolska Komorniki (Wiry, Podleśna 1)1:8
59POLONIA I Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-06-1110:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:2
60POZNANIAK POZNAŃ - SALOS Poznań2017-06-1111:00Poznaniak Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)12:2


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-16/2017-06-19

61AKF POZNAŃ - POZNANIAK POZNAŃ2017-05-1619:30Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 11:3
62SALOS Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2017-06-1919:00Środa Wielkopolska, Sportowa 121:8
63AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - WIELKOPOLSKA Komorniki2017-06-1710:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:2
64UKS AP Reissa I Poznań - KS Canarinhos I Skórzewo2017-06-1810:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:3
65CHROBRY I GNIEZNO - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-06-1711:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Kazimierza Wielkiego .)3:1
66LECH Poznań - SF LUBOŃ2017-06-1218:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:5