Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa D2 Młodzik

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-05-25

1UKS Śrem - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-0210:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:6
2AP REISSA I Poznań - SALOS Poznań2017-04-0113:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)8:0 V
3Pauza: Concord Murowana Goślina - Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__:
4JEDYNKA Luboń - MIESZKO I Gniezno2017-04-0112:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )2:2
5KS Canarinhos Skórzewo - ORKAN OBJEZIERZE2017-04-0110:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:3
6LECH Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-2518:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)8:4


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-07/2017-04-13

7LECH Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-0912:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:2
8AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-1317:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)7:1
9ORKAN OBJEZIERZE - JEDYNKA Luboń2017-04-0910:30Orkan Objezierze (Objezierze )2:4
10MIESZKO I Gniezno - Pauza: Concord Murowana Goślina____-__-____:__Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:0 V
11Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AP REISSA I Poznań____-__-____:__:
12SALOS Poznań - UKS Śrem2017-04-0716:30Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:5 V


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

13POZNAŃSKA 13 Poznań - SALOS Poznań2017-04-2210:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:0
14UKS Śrem - Pauza: ____-__-____:__UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15):
15AP REISSA I Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-04-2312:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
16Pauza: Concord Murowana Goślina - ORKAN OBJEZIERZE____-__-____:__0:3 V
17JEDYNKA Luboń - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-2212:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )4:0
18KS Canarinhos Skórzewo - LECH Poznań2017-04-2312:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:11


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-28/2017-05-04

19KS Canarinhos Skórzewo - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-04-2910:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:3 V
20LECH Poznań - JEDYNKA Luboń2017-05-0418:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:0
21AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - Pauza: Concord Murowana Goślina____-__-____:__Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
22ORKAN OBJEZIERZE - AP REISSA I Poznań2017-04-2817:30Orkan Objezierze (Objezierze )0:3
23MIESZKO I Gniezno - UKS Śrem2017-04-3016:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
24Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - SALOS Poznań____-__-____:__:


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-05/2017-05-07

25POZNAŃSKA 13 Poznań - Pauza: ____-__-____:__Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
26SALOS Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-05-0516:30Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)1:5
27UKS Śrem - ORKAN OBJEZIERZE2017-05-0710:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:0
28AP REISSA I Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-0612:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:1
29Pauza: Concord Murowana Goślina - LECH Poznań____-__-____:__0:3 V
30JEDYNKA Luboń - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-0612:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )8:0


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13/2017-05-18

31JEDYNKA Luboń - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-05-1312:30Jedynka Luboń (Luboń, Szkolna )1:1
32KS Canarinhos Skórzewo - Pauza: Concord Murowana Goślina____-__-____:__Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:0 V
33LECH Poznań - AP REISSA I Poznań2017-05-1818:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:1
34AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - UKS Śrem2017-05-1410:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:0
35ORKAN OBJEZIERZE - SALOS Poznań2017-05-1410:30Orkan Objezierze (Objezierze )1:1
36MIESZKO I Gniezno - Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__:


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-19/2017-05-21

37POZNAŃSKA 13 Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-05-2010:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1
38Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - ORKAN OBJEZIERZE____-__-____:__:
39SALOS Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-1916:30Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:2
40UKS Śrem - LECH Poznań2017-05-2116:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:0
41AP REISSA I Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-2018:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)10:1
42Pauza: Concord Murowana Goślina - JEDYNKA Luboń____-__-____:__0:3 V


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

43Pauza: Concord Murowana Goślina - POZNAŃSKA 13 Poznań____-__-____:__0:3 V
44AP REISSA I Poznań - JEDYNKA Luboń2017-05-2711:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:3
45KS Canarinhos Skórzewo - UKS Śrem2017-05-2710:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:4
46LECH Poznań - SALOS Poznań2017-05-2812:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:0
47AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.____-__-____:__:
48ORKAN OBJEZIERZE - MIESZKO I Gniezno2017-05-2710:30Orkan Objezierze (Objezierze )3:5


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-29/2017-06-04

49POZNAŃSKA 13 Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2017-06-0310:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1
50MIESZKO I Gniezno - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-06-0416:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:0
51Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - LECH Poznań____-__-____:__:
52SALOS Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2017-06-0216:30Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)8:1
53UKS Śrem - JEDYNKA Luboń2017-05-2916:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2
54AP REISSA I Poznań - Pauza: Concord Murowana Goślina____-__-____:__Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0 V


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-09/2017-06-11

55AP REISSA I Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2017-06-1117:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
56Pauza: Concord Murowana Goślina - UKS Śrem____-__-____:__0:3 V
57SALOS Poznań - JEDYNKA Luboń2017-06-1018:00Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)0:4
58KS Canarinhos Skórzewo - Pauza: ____-__-____:__Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1):
59LECH Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-06-1114:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:2
60AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - ORKAN OBJEZIERZE2017-06-0917:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-30/2017-06-18

61POZNAŃSKA 13 Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-3016:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1
62ORKAN OBJEZIERZE - LECH Poznań2017-06-1810:30Orkan Objezierze (Objezierze )1:9
63MIESZKO I Gniezno - KS Canarinhos Skórzewo2017-06-1418:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)5:0
64Pauza: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - JEDYNKA Luboń____-__-____:__:
65SALOS Poznań - Pauza: Concord Murowana Goślina____-__-____:__Salos Poznań (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)3:0 V
66UKS Śrem - AP REISSA I Poznań2017-06-1417:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1