Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2017-03-30/2017-04-02

1Pauza: WIARA LECHA Poznań - WARTA Międzychód____-__-____:__0:3 V
2AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - WARTA POZNAŃ2017-04-0110:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
3AP DĘBIEC - UNIA I Swarzędz2017-04-0110:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:1
4AP REISSA Poznań - UKS AP Reissa I Poznań2017-03-3017:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:0
5LECH Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-04-0218:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
6MIESZKO I Gniezno - POLONIA I Środa Wlkp.2017-04-0113:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:1
7NAP NOWY TOMYŚL - Nielba Wągrowiec2017-04-0113:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:3


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

8NAP NOWY TOMYŚL - WARTA Międzychód2017-04-0910:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:2
9Nielba Wągrowiec - MIESZKO I Gniezno2017-04-0913:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:1
10POLONIA I Środa Wlkp. - LECH Poznań2017-04-0812:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:5
11SPN SZAMOTUŁY - AP REISSA Poznań2017-04-0819:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)0:2
12UKS AP Reissa I Poznań - AP DĘBIEC2017-04-0813:30UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0
13UNIA I Swarzędz - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-0916:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:5
14WARTA POZNAŃ - Pauza: WIARA LECHA Poznań____-__-____:__3:0 V


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-12/2017-04-13

15WARTA POZNAŃ - WARTA Międzychód2017-04-1217:30Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)16:1
16Pauza: WIARA LECHA Poznań - UNIA I Swarzędz____-__-____:__0:3 V
17AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - UKS AP Reissa I Poznań2017-04-1310:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:2
18SPN SZAMOTUŁY - AP DĘBIEC2017-04-1312:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)4:1
19AP REISSA Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2017-04-1317:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0
20LECH Poznań - Nielba Wągrowiec2017-04-1312:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1
21MIESZKO I Gniezno - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-1311:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:0


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

22MIESZKO I Gniezno - WARTA Międzychód2017-04-2211:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)6:0
23LECH Poznań - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-2316:30Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:0
24Nielba Wągrowiec - AP REISSA Poznań2017-04-2211:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:3
25POLONIA I Środa Wlkp. - AP DĘBIEC2017-04-2313:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:5
26SPN SZAMOTUŁY - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-04-2216:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
27UKS AP Reissa I Poznań - Pauza: WIARA LECHA Poznań____-__-____:__3:0 V
28UNIA I Swarzędz - WARTA POZNAŃ2017-04-2316:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:12


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-28/2017-06-15

29WARTA Międzychód - UNIA I Swarzędz2017-04-2818:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:3
30WARTA POZNAŃ - UKS AP Reissa I Poznań2017-06-1515:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:2
31Pauza: WIARA LECHA Poznań - SPN SZAMOTUŁY____-__-____:__0:3 V
32AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - POLONIA I Środa Wlkp.2017-04-2910:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0
33AP DĘBIEC - Nielba Wągrowiec2017-04-2912:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:1
34AP REISSA Poznań - NAP NOWY TOMYŚL2017-04-2918:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:0
35LECH Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-06-0718:00KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:0


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-03/2017-05-04

36LECH Poznań - WARTA Międzychód2017-05-0312:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:0
37MIESZKO I Gniezno - AP REISSA Poznań2017-05-0311:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:3
38NAP NOWY TOMYŚL - AP DĘBIEC2017-05-0417:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:3
39Nielba Wągrowiec - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-0316:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:0
40POLONIA I Środa Wlkp. - Pauza: WIARA LECHA Poznań____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0 V
41SPN SZAMOTUŁY - WARTA POZNAŃ2017-05-0317:30SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)0:8
42UKS AP Reissa I Poznań - UNIA I Swarzędz2017-05-0310:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

43WARTA Międzychód - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-0614:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)0:3
44SPN SZAMOTUŁY - UNIA I Swarzędz2017-05-0619:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)0:2
45WARTA POZNAŃ - POLONIA I Środa Wlkp.2017-05-0614:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:0
46Pauza: WIARA LECHA Poznań - Nielba Wągrowiec____-__-____:__0:3 V
47AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-0610:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:0
48AP DĘBIEC - MIESZKO I Gniezno2017-05-0715:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)2:5
49AP REISSA Poznań - LECH Poznań2017-05-0613:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

50AP REISSA Poznań - WARTA Międzychód2017-05-1310:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:2
51LECH Poznań - AP DĘBIEC2017-05-1416:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:2
52MIESZKO I Gniezno - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-1313:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)4:2
53Pauza: WIARA LECHA Poznań - NAP NOWY TOMYŚL____-__-____:__0:3 V
54Nielba Wągrowiec - WARTA POZNAŃ2017-05-1311:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:7
55POLONIA I Środa Wlkp. - UNIA I Swarzędz2017-05-1314:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)7:0
56SPN SZAMOTUŁY - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-1316:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)1:2


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

57WARTA Międzychód - SPN SZAMOTUŁY2017-05-2012:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)4:1
58UKS AP Reissa I Poznań - POLONIA I Środa Wlkp.2017-05-2112:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:5
59UNIA I Swarzędz - Nielba Wągrowiec2017-05-2116:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)3:3
60WARTA POZNAŃ - NAP NOWY TOMYŚL2017-05-2116:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:0
61Pauza: WIARA LECHA Poznań - MIESZKO I Gniezno____-__-____:__0:3 V
62AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - LECH Poznań2017-05-2110:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:3
63AP DĘBIEC - AP REISSA Poznań2017-05-2010:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:3


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

64AP DĘBIEC - WARTA Międzychód2017-05-2812:00AP Dębiec (Poznań-Wilda, 28 Czerwca 1956 r. 352/360)1:4
65AP REISSA Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2017-05-2713:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:1
66LECH Poznań - Pauza: WIARA LECHA Poznań____-__-____:__Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
67MIESZKO I Gniezno - WARTA POZNAŃ2017-05-2713:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:8
68NAP NOWY TOMYŚL - UNIA I Swarzędz2017-05-2711:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:1
69Nielba Wągrowiec - UKS AP Reissa I Poznań2017-05-2711:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:5
70POLONIA I Środa Wlkp. - SPN SZAMOTUŁY2017-05-2712:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)4:1


Kolejka: 24 w dniach 2017-06-02/2017-06-04

71WARTA Międzychód - POLONIA I Środa Wlkp.2017-06-0312:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:8
72SPN SZAMOTUŁY - Nielba Wągrowiec2017-06-0315:30SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
73UKS AP Reissa I Poznań - NAP NOWY TOMYŚL2017-06-0219:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0
74UNIA I Swarzędz - MIESZKO I Gniezno2017-06-0416:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1
75WARTA POZNAŃ - LECH Poznań2017-06-0410:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:0
76Pauza: WIARA LECHA Poznań - AP REISSA Poznań____-__-____:__0:3 V
77AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - AP DĘBIEC2017-06-0410:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:2


Kolejka: 25 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

78AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - WARTA Międzychód2017-06-1010:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:0
79AP DĘBIEC - Pauza: WIARA LECHA Poznań____-__-____:__3:0 V
80AP REISSA Poznań - WARTA POZNAŃ2017-06-1115:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:2
81LECH Poznań - UNIA I Swarzędz2017-06-1116:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:2
82MIESZKO I Gniezno - UKS AP Reissa I Poznań2017-06-1013:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
83NAP NOWY TOMYŚL - SPN SZAMOTUŁY2017-06-1011:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:2
84Nielba Wągrowiec - POLONIA I Środa Wlkp.2017-06-1112:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:1


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-14/2017-06-18

85WARTA Międzychód - Nielba Wągrowiec2017-06-1417:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód, Langowicza 6)1:2
86POLONIA I Środa Wlkp. - NAP NOWY TOMYŚL2017-06-1420:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)9:0
87SPN SZAMOTUŁY - MIESZKO I Gniezno2017-06-1711:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)1:2
88UKS AP Reissa I Poznań - LECH Poznań2017-06-1716:00UKS AP Reissa sztuczna trawa Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:2
89UNIA I Swarzędz - AP REISSA Poznań2017-06-1816:00Unia Swarzędz sztuczna trawa (Swarzędz, św. Marcina 1)4:2
90WARTA POZNAŃ - AP DĘBIEC2017-06-1712:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:1
91Pauza: WIARA LECHA Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA____-__-____:__0:3 V