Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa C2 Trampkarz

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1WARTA POZNAŃ - POLONIA Środa Wlkp.2017-04-0114:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:0
2LIDER SWARZĘDZ - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-0110:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )2:2
3KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-0210:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)7:1
4UKS Śrem - SUCHARY Suchy Las2017-04-0112:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:2
5LECH Poznań - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
6AP REISSA I Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-04-0112:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

7AP REISSA I Poznań - WARTA POZNAŃ2017-04-0811:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
8AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LECH Poznań2017-04-0809:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
9Pauza: STELLA Luboń - UKS Śrem____-__-____:__0:3 V
10SUCHARY Suchy Las - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-0916:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:11
11UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - LIDER SWARZĘDZ2017-04-0813:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:2
12KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA Środa Wlkp.2017-04-0912:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:1


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-13/2017-04-22

13WARTA POZNAŃ - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-2214:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:0
14POLONIA Środa Wlkp. - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-04-2211:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)10:0
15LIDER SWARZĘDZ - SUCHARY Suchy Las2017-04-2210:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )12:2
16KOZIOŁEK POZNAŃ - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0 V
17UKS Śrem - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-04-1316:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:1
18LECH Poznań - AP REISSA I Poznań2017-04-2218:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:0


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-26/2017-04-30

19LECH Poznań - WARTA POZNAŃ2017-04-2912:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:0
20AP REISSA I Poznań - UKS Śrem2017-04-3010:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:2
21AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-2912:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
22Pauza: STELLA Luboń - LIDER SWARZĘDZ____-__-____:__0:3 V
23SUCHARY Suchy Las - POLONIA Środa Wlkp.2017-04-2618:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:8
24UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2017-04-2913:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:1


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06/2017-05-10

25WARTA POZNAŃ - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-0714:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)6:0
26KS Canarinhos Skórzewo - SUCHARY Suchy Las2017-05-1017:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)4:0
27POLONIA Środa Wlkp. - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__3:0 V
28LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-05-0610:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )4:2
29KOZIOŁEK POZNAŃ - AP REISSA I Poznań2017-05-0614:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:4
30UKS Śrem - LECH Poznań2017-05-0712:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

31WARTA POZNAŃ - UKS Śrem2017-05-1312:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)9:0
32LECH Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-1310:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:4
33LIDER SWARZĘDZ - AP REISSA I Poznań2017-05-1310:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )2:3
34AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - POLONIA Środa Wlkp.2017-05-1310:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:1
35Pauza: STELLA Luboń - KS Canarinhos Skórzewo____-__-____:__0:3 V
36SUCHARY Suchy Las - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-1412:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:2


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

37WARTA POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2017-05-2012:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)18:0
38UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:0 V
39AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-2012:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:4
40POLONIA Środa Wlkp. - AP REISSA I Poznań2017-05-2113:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:4
41LIDER SWARZĘDZ - LECH Poznań2017-05-2010:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:9
42KOZIOŁEK POZNAŃ - UKS Śrem2017-05-2110:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:6


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-24/2017-05-28

43KOZIOŁEK POZNAŃ - WARTA POZNAŃ2017-05-2810:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:3
44UKS Śrem - LIDER SWARZĘDZ2017-05-2715:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2
45LECH Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2017-05-2710:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:0
46AP REISSA I Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2017-05-2416:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
47AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-05-2710:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
48Pauza: STELLA Luboń - SUCHARY Suchy Las____-__-____:__0:3 V


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-02/2017-06-07

49WARTA POZNAŃ - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__3:0 V
50SUCHARY Suchy Las - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-06-0219:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:8
51UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - AP REISSA I Poznań2017-06-0313:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:7
52KS Canarinhos Skórzewo - LECH Poznań2017-06-0716:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:8
53POLONIA Środa Wlkp. - UKS Śrem2017-06-0313:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:1
54LIDER SWARZĘDZ - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-0310:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )4:1


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-10

55LIDER SWARZĘDZ - WARTA POZNAŃ2017-06-1010:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:0
56KOZIOŁEK POZNAŃ - POLONIA Środa Wlkp.2017-06-1017:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:3
57UKS Śrem - KS Canarinhos Skórzewo2017-06-1015:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
58LECH Poznań - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.2017-06-1018:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:0
59AP REISSA I Poznań - SUCHARY Suchy Las2017-06-1015:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0 V
60AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - Pauza: STELLA Luboń____-__-____:__Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V


Kolejka: 22 w dniach 2017-06-14/2017-06-19

61WARTA POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-06-1418:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:0
62Pauza: STELLA Luboń - AP REISSA I Poznań____-__-____:__0:3 V
63SUCHARY Suchy Las - LECH Poznań2017-06-1918:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:12
64UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - UKS Śrem2017-06-1713:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3
65KS Canarinhos Skórzewo - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-1510:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:2
66LIDER SWARZĘDZ - POLONIA Środa Wlkp.2017-06-1714:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )5:1