Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1KOZIOŁEK POZNAŃ - SPN SZAMOTUŁY2017-04-0114:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:5
2AP REISSA I Poznań - Kłos BUDZYŃ2017-04-0210:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:0
3UKS Śrem - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-04-0114:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:2
4WARTA POZNAŃ - AP REISSA Luboń Poznań2017-04-0110:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:1
5LECH Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-0216:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
6MIESZKO I Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2017-04-0216:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)2:0


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-10

7MIESZKO I Gniezno - SPN SZAMOTUŁY2017-04-0811:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:3
8LIDER SWARZĘDZ - LECH Poznań2017-04-1018:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )5:3
9PRZEMYSŁAW Poznań - WARTA POZNAŃ2017-04-0912:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:16
10AP REISSA Luboń Poznań - UKS Śrem2017-04-0913:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)1:3
11AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - AP REISSA I Poznań2017-04-0912:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
12Kłos BUDZYŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-0911:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)7:0


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-13/2017-04-23

13SPN SZAMOTUŁY - Kłos BUDZYŃ2017-04-2311:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)4:1
14KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-04-2216:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:0
15AP REISSA I Poznań - AP REISSA Luboń Poznań2017-04-2218:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)9:0
16UKS Śrem - PRZEMYSŁAW Poznań2017-04-1314:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:1
17WARTA POZNAŃ - LIDER SWARZĘDZ2017-04-2210:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)7:0
18LECH Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-04-2216:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-26/2017-04-30

19LECH Poznań - SPN SZAMOTUŁY2017-04-2914:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
20MIESZKO I Gniezno - WARTA POZNAŃ2017-04-2911:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:2
21LIDER SWARZĘDZ - UKS Śrem2017-04-2818:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:2
22PRZEMYSŁAW Poznań - AP REISSA I Poznań2017-04-2617:30Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:21
23AP REISSA Luboń Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-04-3013:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)2:2
24AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - Kłos BUDZYŃ2017-04-3014:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:3


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06/2017-05-07

25AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - SPN SZAMOTUŁY2017-05-0712:30Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
26Kłos BUDZYŃ - AP REISSA Luboń Poznań2017-05-0613:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)5:1
27KOZIOŁEK POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-0710:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:2
28AP REISSA I Poznań - LIDER SWARZĘDZ2017-05-0710:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)14:0
29UKS Śrem - MIESZKO I Gniezno2017-05-0614:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:1
30WARTA POZNAŃ - LECH Poznań2017-05-0712:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

31WARTA POZNAŃ - SPN SZAMOTUŁY2017-05-1310:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:0
32LECH Poznań - UKS Śrem2017-05-1314:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
33MIESZKO I Gniezno - AP REISSA I Poznań2017-05-1411:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)3:6
34LIDER SWARZĘDZ - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-1415:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )6:3
35PRZEMYSŁAW Poznań - Kłos BUDZYŃ2017-05-1412:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:5
36AP REISSA Luboń Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-05-1413:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)2:1


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20/2017-05-24

37SPN SZAMOTUŁY - AP REISSA Luboń Poznań2017-05-2110:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)2:4
38AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - PRZEMYSŁAW Poznań2017-05-2419:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:0
39Kłos BUDZYŃ - LIDER SWARZĘDZ2017-05-2011:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)3:2
40KOZIOŁEK POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2017-05-2012:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:4
41AP REISSA I Poznań - LECH Poznań2017-05-2013:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0
42UKS Śrem - WARTA POZNAŃ2017-05-2319:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-27/2017-06-14

43UKS Śrem - SPN SZAMOTUŁY2017-06-1419:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:0
44WARTA POZNAŃ - AP REISSA I Poznań2017-05-2710:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:0
45LECH Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-05-2714:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
46MIESZKO I Gniezno - Kłos BUDZYŃ2017-05-2711:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)6:3
47LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-05-2716:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:2
48PRZEMYSŁAW Poznań - AP REISSA Luboń Poznań2017-05-2716:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:4


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

49SPN SZAMOTUŁY - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-0411:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)5:3
50AP REISSA Luboń Poznań - LIDER SWARZĘDZ2017-06-0413:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)3:1
51AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MIESZKO I Gniezno2017-06-0313:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:0
52Kłos BUDZYŃ - LECH Poznań2017-06-0411:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)1:0
53KOZIOŁEK POZNAŃ - WARTA POZNAŃ2017-06-0312:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:8
54AP REISSA I Poznań - UKS Śrem2017-06-0318:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:1


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-10/2017-06-11

55SPN SZAMOTUŁY - AP REISSA I Poznań2017-06-1110:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)0:8
56UKS Śrem - KOZIOŁEK POZNAŃ2017-06-1013:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0
57WARTA POZNAŃ - Kłos BUDZYŃ2017-06-1112:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:1
58LECH Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2017-06-1012:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1
59MIESZKO I Gniezno - AP REISSA Luboń Poznań2017-06-1011:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:3
60LIDER SWARZĘDZ - PRZEMYSŁAW Poznań2017-06-1017:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )10:0


Kolejka: 22 w dniach 2017-06-13/2017-06-18

61SPN SZAMOTUŁY - LIDER SWARZĘDZ2017-06-1712:00SPN Szamotuły sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)1:4
62PRZEMYSŁAW Poznań - MIESZKO I Gniezno2017-06-1710:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:7
63AP REISSA Luboń Poznań - LECH Poznań2017-06-1813:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)2:4
64AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - WARTA POZNAŃ2017-06-1319:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
65Kłos BUDZYŃ - UKS Śrem2017-06-1811:00Kłos Budzyń (Budzyń, Powstańców Wielkopolskich .)3:0
66KOZIOŁEK POZNAŃ - AP REISSA I Poznań2017-06-1712:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:9