Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

1WARTA Śrem - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-0110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:1
2LECH II Poznań - STELLA I Luboń2017-04-0114:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
3ORLIK Miłosław - SPÓJNIA Strykowo2017-04-0111:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)3:0
4MIESZKO Gniezno - SOKÓŁ Pniewy2017-04-0213:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)7:1
5OTPS WINOGRADY Poznań - PIAST Kobylnica2017-04-0212:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:2


Kolejka: 13 w dniach 2017-04-08/2017-04-09

6PIAST Kobylnica - MIESZKO Gniezno2017-04-0816:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:2
7SOKÓŁ Pniewy - ORLIK Miłosław2017-04-0811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:0
8SPÓJNIA Strykowo - LECH II Poznań2017-04-0912:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:3
9STELLA I Luboń - WARTA Śrem2017-04-0911:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:2
10TARNOVIA Tarnowo Podgórne - WARTA II POZNAŃ2017-04-0815:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:0


Kolejka: 14 w dniach 2017-04-22/2017-04-23

11WARTA II POZNAŃ - STELLA I Luboń2017-04-2310:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:1
12WARTA Śrem - SPÓJNIA Strykowo2017-04-2310:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:0
13LECH II Poznań - SOKÓŁ Pniewy2017-04-2214:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:0
14ORLIK Miłosław - PIAST Kobylnica2017-04-2211:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)2:1
15MIESZKO Gniezno - OTPS WINOGRADY Poznań2017-04-2313:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:2


Kolejka: 15 w dniach 2017-04-29/2017-04-30

16OTPS WINOGRADY Poznań - ORLIK Miłosław2017-04-3012:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:1
17PIAST Kobylnica - LECH II Poznań2017-04-2912:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2
18SOKÓŁ Pniewy - WARTA Śrem2017-04-3011:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:5
19WARTA II POZNAŃ - SPÓJNIA Strykowo2017-04-2910:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:0
20STELLA I Luboń - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-04-3011:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)4:3


Kolejka: 16 w dniach 2017-05-06

21TARNOVIA Tarnowo Podgórne - SPÓJNIA Strykowo2017-05-0611:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)0:3 V
22WARTA II POZNAŃ - SOKÓŁ Pniewy2017-05-0612:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:0
23WARTA Śrem - PIAST Kobylnica2017-05-0610:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:2
24LECH II Poznań - OTPS WINOGRADY Poznań2017-05-0614:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
25ORLIK Miłosław - MIESZKO Gniezno2017-05-0611:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)1:1


Kolejka: 17 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

26MIESZKO Gniezno - LECH II Poznań2017-05-1413:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:3
27OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Śrem2017-05-1412:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:5
28PIAST Kobylnica - WARTA II POZNAŃ2017-05-1312:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:4
29SOKÓŁ Pniewy - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-1411:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:3
30SPÓJNIA Strykowo - STELLA I Luboń2017-05-1312:30Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:7


Kolejka: 18 w dniach 2017-05-20/2017-05-21

31STELLA I Luboń - SOKÓŁ Pniewy2017-05-2111:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)3:0
32TARNOVIA Tarnowo Podgórne - PIAST Kobylnica2017-05-2010:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:1
33WARTA II POZNAŃ - OTPS WINOGRADY Poznań2017-05-2114:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:0
34WARTA Śrem - MIESZKO Gniezno2017-05-2010:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:0
35LECH II Poznań - ORLIK Miłosław2017-05-2016:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:1


Kolejka: 19 w dniach 2017-05-27/2017-05-28

36ORLIK Miłosław - WARTA Śrem2017-05-2711:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)2:2
37MIESZKO Gniezno - WARTA II POZNAŃ2017-05-2817:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:5
38OTPS WINOGRADY Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-05-2812:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:4
39PIAST Kobylnica - STELLA I Luboń2017-05-2712:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:2
40SOKÓŁ Pniewy - SPÓJNIA Strykowo2017-05-2811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:2


Kolejka: 20 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

41SPÓJNIA Strykowo - PIAST Kobylnica2017-06-0311:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:0
42STELLA I Luboń - OTPS WINOGRADY Poznań2017-06-0411:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:0
43TARNOVIA Tarnowo Podgórne - MIESZKO Gniezno2017-06-0311:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:1
44WARTA II POZNAŃ - ORLIK Miłosław2017-06-0412:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:0 V
45WARTA Śrem - LECH II Poznań2017-06-0310:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:0


Kolejka: 21 w dniach 2017-06-10/2017-06-14

46LECH II Poznań - WARTA II POZNAŃ2017-06-1409:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:1
47ORLIK Miłosław - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2017-06-1011:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)0:6
48MIESZKO Gniezno - STELLA I Luboń2017-06-1113:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:0
49OTPS WINOGRADY Poznań - SPÓJNIA Strykowo2017-06-1112:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:0
50PIAST Kobylnica - SOKÓŁ Pniewy2017-06-1112:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:1


Kolejka: 22 w dniach 2017-06-17/2017-06-18

51SOKÓŁ Pniewy - OTPS WINOGRADY Poznań2017-06-1811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:6
52SPÓJNIA Strykowo - MIESZKO Gniezno2017-06-1712:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:3
53STELLA I Luboń - ORLIK Miłosław2017-06-1814:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)1:1
54TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LECH II Poznań2017-06-1817:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:4
55WARTA II POZNAŃ - WARTA Śrem2017-06-1714:00Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)10:3