Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 15 w dniach 2017-03-24/2017-03-26

1Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - Błękitni WRONKI2017-03-2416:00Sokół sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
2JAROTA Jarocin - POLONIA Środa Wlkp.2017-03-2611:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:2
3LECH Poznań - POLONIA Leszno____-__-____:__:
4Leśnik Margonin - Nielba Wągrowiec2017-03-2511:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:1


Kolejka: 16 w dniach 2017-04-01/2017-04-02

5Leśnik Margonin - Błękitni WRONKI2017-04-0116:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:4
6Nielba Wągrowiec - LECH Poznań____-__-____:__Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59):
7POLONIA Leszno - JAROTA Jarocin2017-04-0111:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)5:0
8POLONIA Środa Wlkp. - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-04-0214:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:0


Kolejka: 17 w dniach 2017-04-05/2017-05-23

9Błękitni WRONKI - POLONIA Środa Wlkp.2017-05-2318:00Błękitni Wronki (Popowo )1:0
10Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - POLONIA Leszno2017-04-0811:00Sokół sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)2:2
11JAROTA Jarocin - Nielba Wągrowiec2017-04-0516:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:0
12LECH Poznań - Leśnik Margonin____-__-____:__:


Kolejka: 18 w dniach 2017-04-13/2017-04-19

13LECH Poznań - Błękitni WRONKI____-__-____:__:
14Leśnik Margonin - JAROTA Jarocin2017-04-1917:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:4
15Nielba Wągrowiec - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły2017-04-1311:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:1
16POLONIA Leszno - POLONIA Środa Wlkp.2017-04-1311:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:0


Kolejka: 19 w dniach 2017-04-20/2017-04-22

17Błękitni WRONKI - POLONIA Leszno2017-04-2017:00Błękitni Wronki (Popowo )1:1
18POLONIA Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec2017-04-2213:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:0
19Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - Leśnik Margonin2017-04-2211:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)3:0
20JAROTA Jarocin - LECH Poznań____-__-____:__Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6):


Kolejka: 20 w dniach 2017-04-26/2017-04-29

21JAROTA Jarocin - Błękitni WRONKI2017-04-2617:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:4
22LECH Poznań - Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły____-__-____:__:
23Leśnik Margonin - POLONIA Środa Wlkp.2017-04-2911:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:1
24Nielba Wągrowiec - POLONIA Leszno2017-04-2911:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:0


Kolejka: 21 w dniach 2017-05-03/2017-05-11

25Błękitni WRONKI - Nielba Wągrowiec2017-05-1117:00Błękitni Wronki (Popowo )0:2
26POLONIA Leszno - Leśnik Margonin2017-05-0311:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)3:0 V
27POLONIA Środa Wlkp. - LECH Poznań____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12):
28Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - JAROTA Jarocin2017-05-0917:00Sokół sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)5:0


Kolejka: 22 w dniach 2017-05-06

29Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - Błękitni WRONKI2017-05-0611:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)0:3
30POLONIA Środa Wlkp. - JAROTA Jarocin2017-05-0613:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:2
31POLONIA Leszno - LECH Poznań____-__-____:__Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49):
32Nielba Wągrowiec - Leśnik Margonin2017-05-0611:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:0


Kolejka: 23 w dniach 2017-05-13/2017-05-14

33Błękitni WRONKI - Leśnik Margonin2017-05-1417:00Błękitni Wronki (Popowo )18:0
34LECH Poznań - Nielba Wągrowiec____-__-____:__:
35JAROTA Jarocin - POLONIA Leszno2017-05-1314:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:2
36Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - POLONIA Środa Wlkp.2017-05-1412:30Sokół sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)4:0


Kolejka: 24 w dniach 2017-05-17/2017-05-20

37POLONIA Środa Wlkp. - Błękitni WRONKI2017-05-1717:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:3
38Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - POLONIA Leszno2017-05-2011:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
39Nielba Wągrowiec - JAROTA Jarocin2017-05-2011:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:0
40Leśnik Margonin - LECH Poznań____-__-____:__MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4):


Kolejka: 25 w dniach 2017-05-24/2017-05-28

41Błękitni WRONKI - LECH Poznań____-__-____:__Błękitni Wronki (Popowo ):
42JAROTA Jarocin - Leśnik Margonin2017-05-2417:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)4:1
43Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - Nielba Wągrowiec2017-05-2811:00Sokół sztuczna trawa (Szamotuły, Sportowa 6)0:3
44POLONIA Środa Wlkp. - POLONIA Leszno2017-05-2714:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:0


Kolejka: 26 w dniach 2017-06-03/2017-06-04

45POLONIA Leszno - Błękitni WRONKI2017-06-0412:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:3
46Nielba Wągrowiec - POLONIA Środa Wlkp.2017-06-0311:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:0
47Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - Leśnik Margonin2017-06-0311:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)16:1
48LECH Poznań - JAROTA Jarocin____-__-____:__:


Kolejka: 27 w dniach 2017-06-07

49Błękitni WRONKI - JAROTA Jarocin2017-06-0717:00Błękitni Wronki (Popowo )6:1
50Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - LECH Poznań____-__-____:__Sokół (Szamotuły, Sportowa 6):
51POLONIA Środa Wlkp. - Leśnik Margonin2017-06-0717:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:0
52POLONIA Leszno - Nielba Wągrowiec2017-06-0717:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)2:0


Kolejka: 28 w dniach 2017-06-10

53Nielba Wągrowiec - Błękitni WRONKI2017-06-1015:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:0
54Leśnik Margonin - POLONIA Leszno2017-06-1015:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)3:0 V
55LECH Poznań - POLONIA Środa Wlkp.____-__-____:__:
56Sokół SZAMOCIN-FA Szamotuły - JAROTA Jarocin2017-06-1015:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)6:0